Piwniczna

Hotel Piwniczna Spa & Conferecne

Nauka pływania w Hotelu Piwniczna Spa & Conefrence

Ekskluzywny, klimatyczny obiekt z wspaniałą atmosferą.
Obiekt basenowy jest przez nas rezerwowany na wyłączność.
W czasie trwania zajęć rodzice/opiekunowie mogą miło spędzić czas delektując się kawą, poczytać książkę, skorzystać ze SPA lub podziwiać widoki Beskidu Sądeckiego nad brzegiem Popradu.

  • kameralna atmosfera
  • basen na wyłączność
  • możliwość skorzystania z udogodnień basenu
  • brak kolejek do kasy basenu

Galeria zdjęć z lekcji pływania

Cennik Semestr I

ILOŚC ZAJĘĆ
PONIEDZIAŁEK
WTOREK
WRZESIEŃ
3
3
PAŹDZIERNIK
5
5
LISTOPAD
4
4
GRUDZIEŃ
3
3
STYCZEŃ
1
2
ILOŚĆ ZAJĘĆ
16
17
CENA
448*
476*
Dni wolne od zajęć
1.11; 11.11; 23.12-1.01

Cena pojedynczych zajęć: 28 zł*
*nie zawiera wstępu na basen - każdorazowo płatny do pana instruktora, który na koniec miesiąca przekazuje środki basenowi - kwota 30 zł.
Start zajęć 11.09.2023r. - koniec semestru: 10.01
Dni wolne od zajęć:
1.11; 11.11; 23.12-1.01

Cennik Semestr II

ILOŚC ZAJĘĆ
PONIEDZIAŁEK
WTOREK
LUTY
1
1
MARZEC
3
3
KWIECIEŃ
4
5
MAJ
4
4
CZERWIEC
4
4
ILOŚĆ ZAJĘĆ
16
17
CENA
448*
476*
Dni wolne od zajęć
11-13.03; 28-30.03; 1-4.04; 1-3.05; 30.05

Cena pojedynczych zajęć: 28 zł*
*nie zawiera wstępu na basen - każdorazowo płatny do pana instruktora, który na koniec miesiąca przekazuje środki basenowi - kwota 30 zł.
Płatność gotówka w siedzibie biura, u instruktora lub przelewem.
Numer konta: 30 1140 2004 0000 3302 8456 7509 tytułem: imię i nazwisko uczestnika/Hotel w Piwnicznej
Dni wolne od zajęć:
11-13.03; 28-30.03; 1-4.04; 1-3.05; 30.05
Długość semestru: 26.02-29.06.2024

WAŻNE INFORMACJE

CO ZE SOBĄ?
Strój kąpielowy, ręcznik, okularki, klapki, czepek. Godzina startu zajęć - uczestnik powinien być już przebrany, warto wziąć to pod uwagę?
CZY TRZEBA ODRABIAĆ ZAJĘCIA?
Nie ma obowiązku, ale warto. Dziecko nadrabia zaległości w stosunku do grupy, nie odstaje, a wasze pieniądze są wykorzystane. Wszystkie nieobecności należy zgłosić i można je odrobić po uprzednim kontakcie z biurem w miarę wolnych miejsc w grupach o podobnym poziomie zaawansowania.
CZY MOZNA POMÓC DZIECIOM Z PRZEBRANIEM SIĘ?
Tak istnieje taka możliwość.
DLA KOGO TA LOKALIZACJA?
Basen hotelowy w Hotelu Piwniczna Spa & Conference to atrakcyjne miejsce. Komfortowe warunki brak tłumów stwarzają ekskluzywne warunki do pływania i wypoczynku. Jest to lokalizacja korzystna dla mieszkańców okolic oraz osób, które cenią sobie spokój i kameralne warunki. Basen dzięki klimatycznemu oświetleniu.
CO Z PŁATNOŚCIĄ?
Płatność należy regulować terminowo zgodnie z harmonogramem znajdującym się na stronie w rozliczeniu wysyłanym smsem. Prosimy o płatność semestralną. Wszystkie nieobecności należy zgłosić i można je oczywiście odrobić po uprzednim kontakcie z biurem.
CZY MOZNA WEJŚĆ Z DZIECKIEM NA BASEN?
Małym dzieciom można pomóc się przebrać. Zajęcia można obserwować przez szybę. W czasie zajęć można skorzystać z restauracji hotelowej.
CZY MNOŻNA ZREZYGNOWAĆ?
Tak, obowiązuje jednak dwutygodniowy okres wypowiedzenia.

WIĘCEJ INFOIRMACJI

O HARDYM DZIECIAKU

Hardy Dzieciak tworzy społeczność osób żyjących aktywnie, z pasją i nietuzinkowo. Nasza kadra jest ważną częścią życia wielu z naszych podopiecznych, wspólnie tworząc z nimi historię, wspomnienia. To mentorzy, przyjaciele i nauczyciele z niesamowitą pasją, którą zarażają, o której potrafią rozmawiać godzinami Dołącz do naszego grona ludzi zdobywających wspaniałe doświadczenia, umiejętności i poznając przyjaciół często na całe życie

Celem Szkoły Pływania HARDY DZIECIAK jest przekazanie pasji do pływania. Nauka i doskonalenie pływania dzieci, młodzieży i dorosłych Bezpieczna zabawa w wodzie. Zajęcia w naszej szkole są prowadzone przez wykwalifikowanych instruktorów i trenerów pływania. Wykształceni, doświadczeni chętnie dzielą się pasja prowadząc zajęcia indywidualne i grupowe równolegle. na różnych poziomach zaawansowania.

GALERIA ZDJĘĆ

KADRA

Kadra Hardego Dzieciaka to ludzie z pasja i doświadczeniem.

ANIMACJA

ANIMATOR NA URODZINACH

ANIMATOR NA KOMUNIĘ ŚWIĘTĄ

ANIMATOR NA WESELU

DODATKOWE ATRAKCJE

FESTYNY I EVENTY

PROGRAMY ANIMACYJNE

PRZEDSZKOLA I SZKOŁY

Basen

WODNY KLUB MALUCHA - BABY SWIM - PŁYWANIE NIEMOWLĄT

WODNE PRZEDSZKOLE HARDEGO DZIECIAKA

GRUPOWA NAUKA PŁYWANIA

INDYWIDAULAN NAUKA PŁYWANIA

NAUKA PŁYWANIA DLA DOROSŁYCH

ZAJĘCIA FAMILIJNE

Nasi partnerzy

Rekomendacje

Kinga Z.

Bardzo polecam półkolonię z Hardym Dzieciakiem. Jesteśmy bardzo zadowoleni i w przyszłym Roku na pewno znów skorzystamy. Polecamy również zajęcia z pływania, z których córka korzysta już ponad dwa lata i widzimy niesamowite efekty- od dziecka bojącego się wody po biorące udział w zawodach pływackich. Hardy Dzieciak to dobra inwestycja w rozwój dziecka;)

Kolonie i półkolonie

Agnieszka T.

Już kilkukrotnie korzystaliśmy z oferty zimowej i letniej w HD. Za nami półkolonie i kolonie. Za każdym razem świetnie. Zdecydowanie polecam. Świetna zabawa, mnóstwo atrakcji, opieka. Pełen profesjonalizm.

Kolonie i półkolonie

Elżbieta K

Szczerze polecam!!! Pomysł półkolonii bardzo trafiony! Wasza oferta zostawia konkurencję daleko w tyle! Kradniecie serca dzieciaków zapewniając im mnóstwo frajdy i ucząc jak ciekawie i aktywnie spędzać wolny czas- bardzo cenne!!!. Za każdym razem bardzo wysoko postawiona poprzeczka! Serdecznie dziękujemy i życzymy niewyczerpalnych zasobów energii!

kolonie i półkolonie

Ewa

WITAJCIE KOCHANI!!!! JESTEM MAMA DWOCH ROZBRYKANYCH MOCNO STĄPAJĄCYCH PO ZIEMI CHŁOPCÓW, KTÓRYM TRZEBA CIĄGLE NOWYCH PRZYGÓD ZAINTERESOWAŃ.KORZYSTALIŚMY Z PÓŁKOLONII ZIMOWEJ I W TAMTYM ROKU Z LETNIEJ.TEGO ROKU SYN BYŁ DWA TYGODNIE ŚWIETNEJ SZALONEJ ZABAWY. ORGANIZACJA PEŁNA, ŁĄCZNIE Z POSIŁKAMI. ROBI SIĘ BARDZIEJ HARDY I ZORGANIZOWANY. DZIEKUJE!!!!

Kolonie i półkolonie

Beata S.

polecam półkolonie letnie i zimowe, kolonie, szkołę pływania, dzieci zawsze zachwycone, wychowawcy są bardzo zaangażowani, dzieciom nigdy się nie nudzi, jest aktywnie i ciekawie

Kolonie i półkolonie

Milena

Super podejście do dzieci. Polecam

nauka pływania

Lidia

Najlepsze podejście do dzieci:) zajęcia pełne zabawy i radości

nauka pływania

Maciej

Gorąco polecam zajęcia na basenie z instruktorem panem Tomkiem, który jest urodzonym pedagogiem. Atmosfera na zajęciach jest super a efekty baaaaardzo zadowalające !!! Zajęcia prowadzone są naprawdę na wysokim poziomie a czas lekcji wykorzystany na 100 %. NIEZDECYDOWANI --- CAŁA NAPRZÓD 🙂

nauka pływania

Agara

Wrażenia po koloni nad morzem : wspaniałe. Super opieka. Szczególnie na wyróżnienie zasługuje Pan Sebastian. Polecam wszystkim rodzicom chcącym zapewnić dziecku fajną zabawę i naukę samodzielności. Opowiadaniom nie ma końca. Miłe wspomnienia zostaną na długo.

Kolonie i półkolonie

Jolanta

Pani Beatka - instruktor jest wspaniała Dziecko zachwycone.

Nauka pływania

Anna B.

Profesjonalna opieka, masa atrakcji. Dzieci zawsze mega zadowolone! Polecam!!!!

Kolonie i półkolonie

Asia O.

Świetni wychowawcy i kierownicy, aktywna kolonia, jednak też mieliśmy czas dla siebie. Na pewno wrócę za rok

Kolonie i półkolonie

Elżbieta

Polecam gorąco wszystkim chcącym się nauczyć, ale nie mającym odwagi!

nauka pływania

Katarzyna

pełen profesjonalizm, indywidualne podejście do dziecka. Instruktorka prowadzi zajęcia w sposób ciekawy dla dzieci.

Nauka pływania

Maria

Lepszej półkolonii nie znajdziesz w całym regionie. Super .profesjonalizm i zaangażowanie kadry 100 %. Polecam a nie pożałujesz.

Kolonie i półkolonie

Ania

Moje dzieci korzystają ze szkółki pływania i z polkolonii. Super 😉. Fantastyczni ludzie, zawsze uśmiechnięci, świetne podejście do dzieci 😁

Kolonie i półkolonie szkoła pływania

Bogumiła

Moje dzieciaki od lat spędzają wakacje i ferie z Hardym. Polecam gorąco. Hardy oprócz profesjonalnej opieki daje dzieciakom serce, uczy "przetrwania" i współpracy. Myślę że będziemy się spotykać jeszcze parę lat:)

Kolonie i półkolonie

Malpik

Polecam kolonie, super atmosfera i organizacja, Córka mega zadowolona 😊👍

Kolonie i półkolonie

Joanna M.

Niesamowite wrażenia i zabawa na półkolonii, dziecko codzień wracało zmęczone, ale bardzo szczęśliwe😁 Bardzo dobra opieka i jednocześnie swoboda dziecka! Zachęcane do pokonywania barier i zdobywania nowych umiejętności, a to wszystko w radosnej atmosferze. Wrócimy za rok na pewno 💪

Kolonie i Półkolonie

Gabriela G.

Szanowni Państwo, niesamowita kolonia, mój syn bardzo zadowolony. Nauczył się pływać .Wspaniali opiekunowie. Bardzo polecam.

Kolonie i półkolonie

Wojciech

Fachowość, rzetelność, miła atmosfera i dobry kontakt. Polecam wszystkim 🙂

nauka pływania

xoner

Wspaniała półkolonia :) syn jest bardzo zadowolony! W każdy dzień nowe wyzwania i dużo ruchu. Dziękujemy za niezapomniane chwile :)

Kolonie i półkolonie

Grażyna O.

Pierwszy raz skorzystaliśmy z oferty wakacyjnej za granicą dzieciaki są bardzo zadowolone z pięknej Grecji, super opiekunów, jeśli za rok pojawi się taka oferta na pewno skorzystamy ponownie! Polecamy i Pozdrawiamy serdecznie!

Kolonie i półkolonie

Maria S.

Super kadra wychowawcza, mój syn jest bardzo zadowolony z kolonii do Grecji, będziemy dobrze wspominać te wakacje! Mam nadzieję że do następnego roku! Polecamy!

Kolonie i półkolonie

Anna K.

Super zajęcia i świetne podejście do dzieci 😉 Polecam w 100%

nauka pływania

Kinga

W miesiąc córka (wtedy 5 latka) umiała pływać (najpierw pod wodą, potem strzałka). Po roku pływa na dużym basenie na plecach, żabka i początki crawla. Super podejście pedagogiczne, bez napinki, presji, itp. Warto zaufać!

Nauka pływania

Paulina M.

Bardzo polecam półkolonię Leśne Przedszkole z Hardym Dzieciakiem. Córka bardzo zadowolona i w przyszłym Roku na pewno znów skorzystamy :)

Kolonie i półkolonie

Iwona

Posyłam syna od 5 miesięcy na indywidualne lekcje nauki pływania do Pana Tomka. Syn jest bardzo zadowolony i ja również. Z lekcji na lekcje widać postępy i chęć do dalszej nauki. Instruktor ma pozytywne podejście do dziecka a syn lubi pracować z Panem Tomkiem. Każda złotówka wydana na lekcje to dobrze zainwestowane pieniądze. Ze spokojem polecam Hardego dzieciaka wszystkim którzy szukają szkółki do nauki pływania 🙂

nauka pływania

A.

Bardzo polecam półkolonię Leśne Przedszkole z Hardym Dzieciakiem. Córka bardzo zadowolona i w przyszłym Roku na pewno znów skorzystamy :)

Kolonie i półkolonie