FAQ

Nie ma głupich pytań - to właściwe miejsce by poznać odpowiedzi.

SZKOŁA PŁYWANIA

Co dziecko musi posiadać ze sobą na zajęciach?
Dziecko obowiązkowo powinno posiadać: strój kąpielowy/kąpielówki, klapki, okularki i czepek. W związku z dużą ilością dzieci na basenie w Chełmcu obowiązuje firmowy czepek Hardego Dzieciaka w cenie produkcji 25 zł. W innych lokalizacjach nie jest to obowiązkowe aczkolwiek również zachęcamy do zakupu naszego czepka.
Jak dobrze wybrać rodzaj zajęć?
Warto rozpocząć od zajęć grupowych. Dziecko oprócz samego oswajania się z wodą, ma kontakt rówieśnikami , może z nimi wykonywać różne elementy, pozytywnie rywalizować, bawić się oraz cieszyć się nauką pływania. W przypadku znacznych problemów, po rozmowie z instruktorem można zastanowić się nad zajęciami indywidualnymi.
W jakich lokalizacjach prowadzicie zajęcia?
Zajęcia prowadzone są w 4 lokalizacjach: Aqua Centrum Chełmiec Hotel Beskid Nowy Sącz Hotel Piwniczna Spa &Conference Hotel Perła Południa w Rytrze
Jak wygląda kwestia rozliczenia za lekcje nauki pływania?
Cennik dostępny jest na naszej stronie internetowej. Dodatkowo do klientów wysyłane są smsy z rozliczeniem semestralnym z dokładnymi terminami płatności. Można płacić w całości lub w ratach. Ważne aby wpłacać środki na odpowiednie konto przypisane konkretnej lokalizacji. W przypadku braku płatności biuro kontaktuje się z klientami. Każdy obiekt ma inną cenę zajęć w zależności od kosztów ponoszonych w związku prowadzeniem działalności na danym basenie. O cenie decyduję również czy w jego skład wchodzi wstęp na basen. Wszelkie zgłoszone nieobecności można odrobić w ustalonym terminie w grupie dzieci o podobnych umiejętnościach oraz w przypadku wolnych miejsc. Nie jesteśmy w stanie wykonać zwrotów za zajęcia, na których dziecka nie ma w związku z ponoszonymi kosztami stałymi.
Co jeżeli dziecko długo choruje?
Nieobecności należy na bieżąco zgłaszać. W przypadku chorób przewlekłych, złamań itp. Istnieje możliwość zawieszenia zajęć. Istotny jest kontakt z biurem, staramy się być elastyczni i indywidualnie rozpatrywać każdy przypadek. Zgodnie z regulaminem w przypadku chorób przewlekłych istnieje możliwość po kontakcie z biurem zawieszenia zajęć. Wtedy nie ma obowiązku płacenia, odrabiania – jest jednak taka możliwość. Jeżeli to natłok chorób zazwyczaj wydłużamy okres kiedy dziecko może odrobić zajęcia.
Jak przygotować dziecko na zajęcia Wodnego Klubu Malucha?
Czepek - Aqua Centrum Chełmiec, inne lokalizacje nie jest obowiązkowy Okularki Ręcznik Klapki Warto informować instruktorowi o przeżyciach dziecka, tych dobrych i tych gorszych i wspólnie omawiać postępy dziecka.
Czy rodzic może korzystać z Karnetu Szkoły pływania?
Karnety w zniżkowej cenie 140 zł na basenie w Aqua Centrum Chełmiec są przeznaczone tylko dla klientów szkoły pływania.
Jak kupić karnet?
Aby zakupić karnet należy skontaktować się z biurem. Następnie otrzymają państwo sms, który pokazując na kasie basenu w Aqua Centrum Chełmiec uprawnia do skorzystania z karnetu w preferencyjnych warunkach.
Czy trzeba zgłaszać nieobecności?
Zgłaszanie nieobecności jest obowiązkowe – brak zgłoszenia skutkuje brakiem możliwości odrobienia zajęć w innym terminie. Nie ma obowiązku odrabiania – jednak w takiej sytuacji pieniądze przepadają. Niezależnie od ilości dzieci i ich obecności na zajęciach ponoszone są liczne koszty stałe. Wynajem toru, koszt instruktora, koszty prowadzenia biura sprawiają, że nie ma możliwości zwrotów, gdyż zagroziłoby to utrzymaniu pływności finansowej.
Jak wygląda sprawa rezygnacji z zajęć?
Można zrezygnować praktycznie w każdym momencie. Należy jednak pamiętać, że obowiązuje dwutygodniowy okres wypowiedzenia.
Zajęcia indywidualne- Zasady umawiania zajęć
Aby zapisać się na zajęcia indywidualne w szkole pływania Hardy Dzieciak należy skontaktować się z biurem Hardego Dzieciaka. Mamy panów i panie Instruktor – każdy znajdzie kogoś dla siebie. Przekazujemy kontakt do państwa i później umawiają się Państwo już bezpośrednio z swoim instruktorem. Ta forma zajęć pozwala na elastyczne dopasowywanie się do waszego grafiku. Za zajęcia na których Was nie ma nie płacicie – wyjątkiem jest postojowe brak zgłoszenia instruktorowi nieobecności.
Po co postojowe?
Postojowe to rekompensata dla instruktora za jego czas w którym jest w stanie gotowości na basenie. Każdy może mieć jakieś nagłe sytuacje, jednak zależy nam na tym, aby kontakty z klientami indywidualnymi przebiegał sprawnie. Wtedy instruktor może w tym czasie przeprowadzić inną lekcje tym samym mieć czas na odrobienie lekcji z państwem.
Czy wystawiacie Faktury?
Faktury są wystawiane na bieżąco. Należy w tym, celu skontaktować się z biurem – skan przesyłany jest na adres mailowy – oryginał można odebrać w biurze.
Czy zaległe zajęcia należy odrobić?
Systematyczność ma wpływ na poziom umiejętności dziecka. Regularne treningi wpływają pozytywnie na wydolność uczestnika, pozwalają na korygowanie popełnianych błędów. Dodatkowym aspektem staje się porównywanie z grupą – nieuczęszczanie na zajęcia może skutkować odstawaniem a w konsekwencji mniejszą radością z korzystania z basenu.
Kiedy duzy, kiedy mały basen?
Poczatkujące dzieci pływają na małym basenie – dzięki temu mogą poczuć się bezpiecznej i tam doskonalić swoje umiejętności. Nic jednak nie trwa wiecznie – jeśli umiejętności pozwalają przenosimy dzieci na duży basen. Zależy nam by dobrze wyczuć moment – tak by dziecko mogło optymalnie korzystać z zajęć.
Kwalifikacja do grup.
Na podział na grupy składa się wiele czynników. Umiejętności uczestników, wiek, liczebność grupy, oblężenie basenu, preferencje uczestników co do terminu, inne zajęcia dodatkowe, możliwości komunikacyjne (popularne jest jeżdżenie na zmianę z rodziną czy znajomymi). Wskazane czynniki
Co zrobić, jeśli moje dziecko nie chce chodzić na zajęcia lub boi się wody?
Jeśli Twoje dziecko ma opory przed chodzeniem na zajęcia lub przejawia lęk przed wodą, nie należy go zmuszać ani krytykować. Należy spróbować rozmawiać z dzieckiem i dowiedzieć się, co jest przyczyną jego niechęci lub obaw. Możesz również skontaktować się z instruktorem i poprosić o radę lub pomoc. Nasz personel jest wykwalifikowany i doświadczony w pracy z dziećmi i potrafi stworzyć im przyjazną i bezpieczną atmosferę na basenie. Z czasem większość dzieci pokonuje swoje lęki i zaczyna cieszyć się z nauki pływania
Jak mogę sprawdzić postępy mojego dziecka?
1. Po każdej lekcji instruktor udziela informacji zwrotnej o postępach i ewentualnych problemach dziecka. Dziecko dostaję również książeczkę z umiejętnościami pływackimi w której dokładnie zaznaczane są postępy i umiejętności pływaka. Ponadto organizujemy i uczestniczymy w zawodach dla dzieci, gdzie możesz podziwiać ich osiągnięcia i nagradzać je za wysiłek.
Jak często odbywają się zajęcia i jaki jest koszt?
Zajęcia odbywają się raz lub dwa razy w tygodniu, w zależności od wybranej opcji. Koszt zajęć zależy od liczby lekcji w miesiącu i rodzaju zajęć (grupowe czy indywidualne). Szczegółowe informacje o cenach znajdziesz na naszej stronie internetowej.
Jak długo trwa jedna lekcja i ile osób jest w grupie?
Jedna lekcja trwa 45 minut, a w grupie jest początkującej jest 3-6 osób. Grupa na dużym basenie liczy do 8 osób.
W jakim wieku można zapisać dziecko na lekcje pływania?
Nasi najmłodsi uczestnicy mają 3 miesiące życia

KOLONIE I PÓŁKOLONIE

Czy dziecko podczas kolonii/półkolonii jest ubezpieczone?
Tak współpracujemy z Signal Iduna – Towarzystwem Ubezpieczeniowym zajmującym się ubezpieczeniami turystycznymi. Każde dziecko objęte jest ubezpieczeń NNW – czyli od Następstw Nieszczęśliwych Wypadków, a kolonie zagraniczne dodatkowo ubezpieczeniem na podróże zagraniczne.
Czy podpisane dokumenty mogą być przesłane drogą mailową?
Tak istnieje taka możliwość w miarę możliwości prosimy o przesyłanie dokumentów w formie pdf.
Co w przypadku gdy powrót dzieci z wypoczynku ulegnie opóźnieniu?
W takim przypadku wysyłamy smsa z biura o przybliżonym czasie opóźnienia. Zwykle opóźnienia spowodowane są warunkami na drodze. Może zdarzyć się, iż sms nie zostanie wysłany z powodu braku zasięgu kierownika , który nie jest w stanie z tego powodu wysłać wiadomości do biura o opóźnieniu.
Gdzie można znaleźć nr zgłoszenia do Kuratorium?
Wszystkie zgłoszenia można znaleźć na stronie: https://wypoczynek.mein.gov.pl/
Jak skontaktować się z kierownikiem kolonii/półkolonii?
W raz z wszystkimi informacjami podawany jest numer do kierownika, na który najprościej zadzwonić lub napisać. Czasem daleko nam do zasięgu sieci komórkowej. 😊
Co w przypadku niepogody?
Mamy szczęście pada już po naszych zajęciach 😊 Bezpieczeństwo najważniejsze, dlatego gwałtowne burze czy wiatry mogą powodować zmiany w programie. W długoletniej działalności niewiele razy musieliśmy go zmieniać. Zdarza się że zamieniamy atrakcje dniami lub mamy alternatywę gdzieś w środku. Część atrakcji da się realizować mimo braku słońca czy mżawce.
Jakie dokumenty wymagane są do uczestnictwa dziecka w kolonii?
Umowa, regulamin oraz karta kwalifikacyjna.
Czy dzieci mogą korzystać z telefonów w trakcie półkolonii?
Staramy się aby dzieci nie korzystały z telefonów, nie są im potrzebne :) W przypadku kontaktu z dzieckiem prosimy dzwonić do kierownika półkolonii. Możliwość korzystania tylko w wyjątkowych przypadkach za zgodą opiekuna lub kierownika.
Co jeśli dziecko nie umie pływać?
Nic nie szkodzi. W trakcie atrakcji wodnych dzieci są pod opieką wykwalifikowanej kadry. Ponadto korzystając z wodnych atrakcji zabezpieczone są dodatkowo kamizelkami ratunkowymi.
Czy robione są pamiątkowe zdjęcia?
Oczywiście, zdjęcia i filmy są fajna pamiątką nie tylko dla naszych Hardych Dzieciaków, ale też inspiracja dla nas i innych rodziców. Wszystkie zdjęcia są dodawane systematycznie w naszej aplikacji flickr. - https://www.flickr.com/photos/195244310@N05/albums
Jak przestrzegane są normy bezpieczeństwa?
Nasi usługodawcy i kadra są starannie dobrani. Zależy nam na przestrzeganiu norm bezpieczeństwa, dlatego dbamy o to by wybierać konkretne bezpieczne miejsca. W naszym programie uwzględnione są również pogadanki na temat zachowania bezpieczeństwa. Już pierwszego dnia przedstawiany jest regulamin i jasno wytyczone zasady.
Kto sprawuje opiekę nad dziećmi?
Kierownik i wychowawcy. Nasza kadra to osoby z doświadczeniem i pasją, które doskonale potrafią zadbać bezpieczeństwo i dobrą zabawę.
Co dzieci powinny mieć ze sobą?
Mamy stały pakiet dla dziecka: woda, przekąska, czapka z daszkiem, krem z filtrem, środek na komary. Dodatkowo w zależności od rodzaju aktywności dodatkowy strój na zmianę, strój kąpielowy, coś nad wodę, buty w góry, rower kask. Wszystko jest dokładnie opisane.
Kto prowadzi zajęcia?
Zajęcia tematyczne prowadzi wykwalifikowana kadra we współpracy z pracownikami odpowiadający za realizację atrakcji.
Czy wszystkie zajęcia podczas turnusów są bezpieczne?
Bezpieczeństwo jest najważniejsze. Nasze zajęcia są zróżnicowane, ale bezpieczne. Kadra posiada kwalifikacje i doświadczenie – zawsze mamy też dodatkowe osoby do opieki.
Czy obowiązują zniżki bądź ulgi?
Nie przewidujemy zniżek. Nasza cena jest ustalana na takim poziomie z którego ciężko już coś obniżyć.
Czy dziecko cierpiące na chorobę przewlekłą może wziąć udział w kolonii/półkolonii?
Jeżeli nie mam przeciwskazań ze strony lekarza i dziecko czuje się na siłach nie widzimy przeciwskazań. Prosimy jednak o informacje, że takie trudności występują żebyśmy mogli się przygotować.
Czym jest karta kwalifikacyjna?
Karta Kwalifikacyjna to obowiązkowy dokument wymagany przez Kuratorium Oświaty kwalifikujący dziecko do udziału w wypoczynku.
Co jeżeli uczestnik kolonii/półkolonii ulegnie wypadkowi podczas jej trwania?
W pierwszej kolejności zostanie mu udzielona pomoc. Poinformowanie zostaną także opiekunowie. Dodatkowo każdy uczestnik objęty jest ubezpieczeniem NNW.
Czy dziecko powinno posiadać kieszonkowe?
W trakcie kolonii tak, w trakcie półkolonii jest to zaznaczone jeżeli przewidziany jest czas na lody lub pamiątki.
Czy dzieci mają nieograniczony dostęp do wody pitnej?
Tak, dzieci maja mieć swoja wodę resztę w razie potrzeb dolewają opiekunowie.
Co z dziećmi, które muszą stosować indywidualną dietę?
Dostosowujemy posiłki do diet – prosimy o zgłoszenie tego w formularzu zgłoszeniowym.
Czy aby wziąć udział w kolonii/półkolonii dziecko musi być wysportowane?
To zależy 😊 Zwykle staramy się dostosowywać poziom zajęć do grupy naszych dzieciaków – wyważyć intensywność by były zadowolone, zmęczone, ale nie zamęczone. Warto zastanowić się nad preferencjami dziecka – tak, by aktywności go zainteresowały i dawały frajdę.
Gdzie można obejrzeć zdjęcia z kolonii/półkolonii?
Na bieżąco udostępniamy linki do naszej galerii na platformie Flickr. Link do albumów : https://www.flickr.com/photos/195244310@N05/albums Ponadto treściami dzielimy się na Facebooku, Instagramie i TikToku.
Jak wygląda kwestia wyżywienia?
W programie zaznaczone jest jakie posiłki mają zapewnione dzieci – zazwyczaj jest to dwudaniowy obiad z dokładką. Śniadanie i przekąski dzieci zabierają ze sobą.
Gdzie znajdują się miejsca zbiórki?
Miejsca zbiórki na każdej kolonii i półkolonii są opisane w formularzu zgłoszeniowym .Dodatkowo otrzymując maila dostają państwo informacje z rozpiską przystanków.
Od jakiego wieku można zapisać dziecko na kolonię/półkolonię?
Widełki wiekowe podawane są na każdej półkolonii oddzielnie w związku z tym, że każdy program dostosowany jest do innych uczestników. Mamy półkolonie już od 4 lat - Leśne przedszkole. Pozostałe od 7 lat. W razie jakichkolwiek niejasności prosimy o kontakt z biurem.
Czy wystawiacie Faktury?
Tak w formularzu jest specjalne miejsce, gdzie należy wpisać dane do faktury.
Czy jeżeli mieszkam za granicą dziecko może skorzystać z kolonii/półkolonii?
Tak, wszelkie formalności można załatwić zdalnie.
Jak zgłosić dziecko na kolonię/półkolonię?
Aby zapisać dziecko na kolonię, półkolonię należy wypełnić odpowiedni formularz zgłoszeniowy. Następnie zostanie do państwa wysłany mail z wszystkimi dokumentami i informacją na temat płatności
Czy kolonie/półkolonie zgłaszane są do Kuratorium Oświaty?
Tak. Wszystkie nasze kolonie i półkolonie są organizowane zgodnie z prawem.

DMUCHANY PARK WODNY

Czy w pobliżu znajduje się ratownik?
Oprócz ratowników, którzy znajdują się na Stawach Park zatrudnia niezależnego ratownika, który czuwa nad bezpieczeństwem.
Czy uczestnik zabawy musi umieć pływać?
Wystarczy żeby uczestnik nie bał się wody i potrafił zanurzyć głowę. Związane jest to z specyfiką zabawy w której uczestnik skacze do wody.
Kto moze skorzystać z Dmuchanego Parku Wodnego?
Z zabawy może skorzystać osoba o dobrym stanie zdrowia. Wiek graniczny to 4 lata. Aby skorzystać z Dmuchanego Parku Wodnego należy zapoznać się z regulaminem. Park jest atrakcją biletowaną, do skorzystania uprawnia również pokazanie vouchera. Dzieci poniżej 7 roku życia korzystają z atrakcji pod opieką rodziców. Obowiązkowo zakładają kamizelki ochronne.
Gdzie znajduje się Dmuchany Park Wodny?
Dmuchany Park Wodny znajduje się na kąpielisku Stawy w Starym Sączu.
Czy uczestnik parku atrakcji jest ubezpieczony?
Firma posiada ubezpieczenie od Odpowiedzialności Cywilnej jednak nie przewidujemy ubezpieczenia NNW. W przypadku dzieci w wieku szkolnych obowiązuje ubezpieczenie szkolne
Czy Dmuchany Park Wodny jest bezpieczny?
Nasz park posiada wszystkie niezbędne atesty bezpieczeństwa. Firma Aquaglide jest wiodących producentem Dmuchanych Parków Wodnych na świecie. Spełnia najwyższe normy bezpieczeństwa. Uczestnik zabawy ponosi ryzyko takie jak na innych tego typu aktywnościach.

O HARDYM DZIECIAKU

Hardy Dzieciak tworzy społeczność osób żyjących aktywnie, z pasją i nietuzinkowo. Nasza kadra jest ważną częścią życia wielu z naszych podopiecznych, wspólnie tworząc z nimi historię, wspomnienia. To mentorzy, przyjaciele i nauczyciele z niesamowitą pasją, którą zarażają, o której potrafią rozmawiać godzinami Dołącz do naszego grona ludzi zdobywających wspaniałe doświadczenia, umiejętności i poznając przyjaciół często na całe życie

Celem Szkoły Pływania HARDY DZIECIAK jest przekazanie pasji do pływania. Nauka i doskonalenie pływania dzieci, młodzieży i dorosłych Bezpieczna zabawa w wodzie. Zajęcia w naszej szkole są prowadzone przez wykwalifikowanych instruktorów i trenerów pływania. Wykształceni, doświadczeni chętnie dzielą się pasja prowadząc zajęcia indywidualne i grupowe równolegle. na różnych poziomach zaawansowania.

KADRA

Kadra Hardego Dzieciaka to ludzie z pasja i doświadczeniem.

Zima

PÓLKOLONIA NARCIARSKA TYLICZ.SKI

PÓŁKOLONIA NARCIARSKA KAMIANNA.SKI

SZKOLENIE WEEKENDOWE

PÓŁKOLONIA SNOWBORDOWA

ANIMACJA

ANIMATOR NA URODZINACH

ANIMATOR NA KOMUNIĘ ŚWIĘTĄ

ANIMATOR NA WESELU

DODTKOWE ATRAKCJE

FESTYNY I EVENTY

PROGRAMY ANIMACYJNE

PRZEDSZKOLA I SZKOŁY

Basen

WODNY KLUB MALUCHA - BABY SWIM - PŁYWANIE NIEMOWLĄT

WODNE PRZEDSZKOLE HARDEGO DZIECIAKA

GRUPOWA NAUKA PŁYWANIA

INDYWIDAULAN NAUKA PŁYWANIA

NAUKA PŁYWANIA DLA DOROSŁYCH

ZAJĘCIA FAMILIJNE

Nasi partnerzy

Rekomendacje

Maria S.

Super kadra wychowawcza, mój syn jest bardzo zadowolony z kolonii do Grecji, będziemy dobrze wspominać te wakacje! Mam nadzieję że do następnego roku! Polecamy!

Kolonie i półkolonie

Elżbieta

Polecam gorąco wszystkim chcącym się nauczyć, ale nie mającym odwagi!

nauka pływania

Bogumiła

Moje dzieciaki od lat spędzają wakacje i ferie z Hardym. Polecam gorąco. Hardy oprócz profesjonalnej opieki daje dzieciakom serce, uczy "przetrwania" i współpracy. Myślę że będziemy się spotykać jeszcze parę lat:)

Kolonie i półkolonie

Agnieszka T.

Już kilkukrotnie korzystaliśmy z oferty zimowej i letniej w HD. Za nami półkolonie i kolonie. Za każdym razem świetnie. Zdecydowanie polecam. Świetna zabawa, mnóstwo atrakcji, opieka. Pełen profesjonalizm.

Kolonie i półkolonie

Kinga Z.

Bardzo polecam półkolonię z Hardym Dzieciakiem. Jesteśmy bardzo zadowoleni i w przyszłym Roku na pewno znów skorzystamy. Polecamy również zajęcia z pływania, z których córka korzysta już ponad dwa lata i widzimy niesamowite efekty- od dziecka bojącego się wody po biorące udział w zawodach pływackich. Hardy Dzieciak to dobra inwestycja w rozwój dziecka;)

Kolonie i półkolonie

Kinga

W miesiąc córka (wtedy 5 latka) umiała pływać (najpierw pod wodą, potem strzałka). Po roku pływa na dużym basenie na plecach, żabka i początki crawla. Super podejście pedagogiczne, bez napinki, presji, itp. Warto zaufać!

Nauka pływania

Gabriela G.

Szanowni Państwo, niesamowita kolonia, mój syn bardzo zadowolony. Nauczył się pływać .Wspaniali opiekunowie. Bardzo polecam.

Kolonie i półkolonie

Malpik

Polecam kolonie, super atmosfera i organizacja, Córka mega zadowolona 😊👍

Kolonie i półkolonie

xoner

Wspaniała półkolonia :) syn jest bardzo zadowolony! W każdy dzień nowe wyzwania i dużo ruchu. Dziękujemy za niezapomniane chwile :)

Kolonie i półkolonie

Milena

Super podejście do dzieci. Polecam

nauka pływania

Ewa

WITAJCIE KOCHANI!!!! JESTEM MAMA DWOCH ROZBRYKANYCH MOCNO STĄPAJĄCYCH PO ZIEMI CHŁOPCÓW, KTÓRYM TRZEBA CIĄGLE NOWYCH PRZYGÓD ZAINTERESOWAŃ.KORZYSTALIŚMY Z PÓŁKOLONII ZIMOWEJ I W TAMTYM ROKU Z LETNIEJ.TEGO ROKU SYN BYŁ DWA TYGODNIE ŚWIETNEJ SZALONEJ ZABAWY. ORGANIZACJA PEŁNA, ŁĄCZNIE Z POSIŁKAMI. ROBI SIĘ BARDZIEJ HARDY I ZORGANIZOWANY. DZIEKUJE!!!!

Kolonie i półkolonie

Jolanta

Pani Beatka - instruktor jest wspaniała Dziecko zachwycone.

Nauka pływania

Katarzyna

pełen profesjonalizm, indywidualne podejście do dziecka. Instruktorka prowadzi zajęcia w sposób ciekawy dla dzieci.

Nauka pływania

Maria

Lepszej półkolonii nie znajdziesz w całym regionie. Super .profesjonalizm i zaangażowanie kadry 100 %. Polecam a nie pożałujesz.

Kolonie i półkolonie

Elżbieta K

Szczerze polecam!!! Pomysł półkolonii bardzo trafiony! Wasza oferta zostawia konkurencję daleko w tyle! Kradniecie serca dzieciaków zapewniając im mnóstwo frajdy i ucząc jak ciekawie i aktywnie spędzać wolny czas- bardzo cenne!!!. Za każdym razem bardzo wysoko postawiona poprzeczka! Serdecznie dziękujemy i życzymy niewyczerpalnych zasobów energii!

kolonie i półkolonie

Agara

Wrażenia po koloni nad morzem : wspaniałe. Super opieka. Szczególnie na wyróżnienie zasługuje Pan Sebastian. Polecam wszystkim rodzicom chcącym zapewnić dziecku fajną zabawę i naukę samodzielności. Opowiadaniom nie ma końca. Miłe wspomnienia zostaną na długo.

Kolonie i półkolonie

Wojciech

Fachowość, rzetelność, miła atmosfera i dobry kontakt. Polecam wszystkim 🙂

nauka pływania

Paulina M.

Bardzo polecam półkolonię Leśne Przedszkole z Hardym Dzieciakiem. Córka bardzo zadowolona i w przyszłym Roku na pewno znów skorzystamy :)

Kolonie i półkolonie

Joanna M.

Niesamowite wrażenia i zabawa na półkolonii, dziecko codzień wracało zmęczone, ale bardzo szczęśliwe😁 Bardzo dobra opieka i jednocześnie swoboda dziecka! Zachęcane do pokonywania barier i zdobywania nowych umiejętności, a to wszystko w radosnej atmosferze. Wrócimy za rok na pewno 💪

Kolonie i Półkolonie

Grażyna O.

Pierwszy raz skorzystaliśmy z oferty wakacyjnej za granicą dzieciaki są bardzo zadowolone z pięknej Grecji, super opiekunów, jeśli za rok pojawi się taka oferta na pewno skorzystamy ponownie! Polecamy i Pozdrawiamy serdecznie!

Kolonie i półkolonie

A.

Bardzo polecam półkolonię Leśne Przedszkole z Hardym Dzieciakiem. Córka bardzo zadowolona i w przyszłym Roku na pewno znów skorzystamy :)

Kolonie i półkolonie

Maciej

Gorąco polecam zajęcia na basenie z instruktorem panem Tomkiem, który jest urodzonym pedagogiem. Atmosfera na zajęciach jest super a efekty baaaaardzo zadowalające !!! Zajęcia prowadzone są naprawdę na wysokim poziomie a czas lekcji wykorzystany na 100 %. NIEZDECYDOWANI --- CAŁA NAPRZÓD 🙂

nauka pływania

Lidia

Najlepsze podejście do dzieci:) zajęcia pełne zabawy i radości

nauka pływania

Asia O.

Świetni wychowawcy i kierownicy, aktywna kolonia, jednak też mieliśmy czas dla siebie. Na pewno wrócę za rok

Kolonie i półkolonie

Anna K.

Super zajęcia i świetne podejście do dzieci 😉 Polecam w 100%

nauka pływania

Ania

Moje dzieci korzystają ze szkółki pływania i z polkolonii. Super 😉. Fantastyczni ludzie, zawsze uśmiechnięci, świetne podejście do dzieci 😁

Kolonie i półkolonie szkoła pływania

Beata S.

polecam półkolonie letnie i zimowe, kolonie, szkołę pływania, dzieci zawsze zachwycone, wychowawcy są bardzo zaangażowani, dzieciom nigdy się nie nudzi, jest aktywnie i ciekawie

Kolonie i półkolonie

Iwona

Posyłam syna od 5 miesięcy na indywidualne lekcje nauki pływania do Pana Tomka. Syn jest bardzo zadowolony i ja również. Z lekcji na lekcje widać postępy i chęć do dalszej nauki. Instruktor ma pozytywne podejście do dziecka a syn lubi pracować z Panem Tomkiem. Każda złotówka wydana na lekcje to dobrze zainwestowane pieniądze. Ze spokojem polecam Hardego dzieciaka wszystkim którzy szukają szkółki do nauki pływania 🙂

nauka pływania

Anna B.

Profesjonalna opieka, masa atrakcji. Dzieci zawsze mega zadowolone! Polecam!!!!

Kolonie i półkolonie