Jak przygotować się na basen?

  1. Przygotuj odpowiedni strój kąpielowy dla siebie i dziecka.

Dla dziewczynki najodpowiedniejszy jest strój jednoczęściowy, dla chłopca kąpielówki (nie polecamy spodenek kąpielowych, czasem krępują ruchy)

  1. Zabierz ze sobą ręcznik
  2. Zabierz ze sobą okulary pływackie i czepek dla dziecka.

Okularki pływackie jak dobrać.

Przyłóż okularki do oczu dziecka bez zakładania gumy. Powinny szczelnie przylegać. Zapytaj czy nigdzie nie obcierają. Okularki pływackie nie mogą przysłaniać nosa. Zawsze możesz poprosić sprzedawcę o pomoc przy doborze okularów.

Czepek

Posiadamy dobrej jakości firmowy czepek z logiem Hardy Dzieciak który przekazujemy w cenie zakupu. Na pływalni Aqua Centrum Chełmiec jest on obowiązkowy ze względu na bezpieczeństwo (dużo ludzi, szkół) dziecko w naszym czepku może rozpoznać każdy instruktor naszej szkoły a dzięki temu także pomóc w razie potrzeby znalezienia swojego instruktora. Posiadając czepek firmowy dzieci także czują przynależność do drużyny i rozpoznają swoich kolegów, koleżanki. W innych naszych lokalizacjach czepek firmowy jest dobrowolny ale zachęcamy także do zakupu.

  1. Przygotuj buty do przejścia po mokrej powierzchni.

Na basenie dziecko musi posiadać klapki do chodzenia po niecce basenowej. Poprawia to bezpieczeństwo a także chroni przed chorobami.

  1. Zabierz ze sobą przekąski i napoje dla siebie i dziecka.

Po zajęciach dziecko będzie na pewno bardzo głodne. Polecamy jednak zdrowe przekąski. 

  1. Czy muszę kupić jakiś sprzęt do pływania typu rękawki, deska?

Nie, nasz szkoła posiada cały sprzęt który jest potrzebny do nauki pływania

  1. Przygotuj dziecko na lekcję pływania, mówiąc mu o tym, co się wydarzy podczas zajęć.

Dla dziecka pierwsze zajęcia będą wielkim i stresującym przeżyciem. Nowe miejsce, dużo ludzi, duży szum, nowe dzieci, nowy pan/pani, strach przed wodą

Bądź pewny siebie!

Jeśli  wydajesz się zdenerwowany lub zaniepokojony, dziecko też takie będzie. Oddając swoje dziecko pod opiekę instruktora pływania nie musisz się bać o jego bezpieczeństwo i możesz być pewnym, że Twój syn lub córka wrócą z basenu cali i zdrowi oraz z uśmiechem na buziach.

Kiedy przyprowadzisz już swoje dziecko do pływalni na jego pierwszą lekcję, pokaż swoją postawą, że nie musi się bać o to, że stanie mu się jakakolwiek krzywda. Dzięki temu, dziecko nie będzie czuło niepewności i będzie mogło w pełni cieszyć się nowym doświadczeniem.

Opisz czego się spodziewać jak będzie wyglądać wizyta na basenie.

Przekaż informację że będzie pan/pani instruktor który uczy dzieci takie jak ty. Będziesz uczyć się pływać, będą nowe koleżanki, koledzy a także dużo zabawy i zabawek. Nie bój się niczego, pan instruktor będzie Ci we wszystkim pomagał……

Jeśli masz możliwość odwiedź obiekt wcześniej

Nastaw dziecko pozytywnie do pływania, wody.

Pamiętaj – basen to dobra zabawa nie ma się czego bać.

Autor Damian Borkowski

O HARDYM DZIECIAKU

Hardy Dzieciak tworzy społeczność osób żyjących aktywnie, z pasją i nietuzinkowo. Nasza kadra jest ważną częścią życia wielu z naszych podopiecznych, wspólnie tworząc z nimi historię, wspomnienia. To mentorzy, przyjaciele i nauczyciele z niesamowitą pasją, którą zarażają, o której potrafią rozmawiać godzinami Dołącz do naszego grona ludzi zdobywających wspaniałe doświadczenia, umiejętności i poznając przyjaciół często na całe życie

Celem Szkoły Pływania HARDY DZIECIAK jest przekazanie pasji do pływania. Nauka i doskonalenie pływania dzieci, młodzieży i dorosłych Bezpieczna zabawa w wodzie. Zajęcia w naszej szkole są prowadzone przez wykwalifikowanych instruktorów i trenerów pływania. Wykształceni, doświadczeni chętnie dzielą się pasja prowadząc zajęcia indywidualne i grupowe równolegle. na różnych poziomach zaawansowania.

KADRA

Kadra Hardego Dzieciaka to ludzie z pasja i doświadczeniem.

Zima

PÓLKOLONIA NARCIARSKA TYLICZ.SKI

PÓŁKOLONIA NARCIARSKA KAMIANNA.SKI

SZKOLENIE WEEKENDOWE

PÓŁKOLONIA SNOWBORDOWA

ANIMACJA

ANIMATOR NA URODZINACH

ANIMATOR NA KOMUNIĘ ŚWIĘTĄ

ANIMATOR NA WESELU

DODTKOWE ATRAKCJE

FESTYNY I EVENTY

PROGRAMY ANIMACYJNE

PRZEDSZKOLA I SZKOŁY

Basen

WODNY KLUB MALUCHA - BABY SWIM - PŁYWANIE NIEMOWLĄT

WODNE PRZEDSZKOLE HARDEGO DZIECIAKA

GRUPOWA NAUKA PŁYWANIA

INDYWIDAULAN NAUKA PŁYWANIA

NAUKA PŁYWANIA DLA DOROSŁYCH

ZAJĘCIA FAMILIJNE

Nasi partnerzy

Rekomendacje

Gabriela G.

Szanowni Państwo, niesamowita kolonia, mój syn bardzo zadowolony. Nauczył się pływać .Wspaniali opiekunowie. Bardzo polecam.

Kolonie i półkolonie

Elżbieta

Polecam gorąco wszystkim chcącym się nauczyć, ale nie mającym odwagi!

nauka pływania

Elżbieta K

Szczerze polecam!!! Pomysł półkolonii bardzo trafiony! Wasza oferta zostawia konkurencję daleko w tyle! Kradniecie serca dzieciaków zapewniając im mnóstwo frajdy i ucząc jak ciekawie i aktywnie spędzać wolny czas- bardzo cenne!!!. Za każdym razem bardzo wysoko postawiona poprzeczka! Serdecznie dziękujemy i życzymy niewyczerpalnych zasobów energii!

kolonie i półkolonie

Kinga

W miesiąc córka (wtedy 5 latka) umiała pływać (najpierw pod wodą, potem strzałka). Po roku pływa na dużym basenie na plecach, żabka i początki crawla. Super podejście pedagogiczne, bez napinki, presji, itp. Warto zaufać!

Nauka pływania

Asia O.

Świetni wychowawcy i kierownicy, aktywna kolonia, jednak też mieliśmy czas dla siebie. Na pewno wrócę za rok

Kolonie i półkolonie

Wojciech

Fachowość, rzetelność, miła atmosfera i dobry kontakt. Polecam wszystkim 🙂

nauka pływania

Paulina M.

Bardzo polecam półkolonię Leśne Przedszkole z Hardym Dzieciakiem. Córka bardzo zadowolona i w przyszłym Roku na pewno znów skorzystamy :)

Kolonie i półkolonie

Malpik

Polecam kolonie, super atmosfera i organizacja, Córka mega zadowolona 😊👍

Kolonie i półkolonie

Bogumiła

Moje dzieciaki od lat spędzają wakacje i ferie z Hardym. Polecam gorąco. Hardy oprócz profesjonalnej opieki daje dzieciakom serce, uczy "przetrwania" i współpracy. Myślę że będziemy się spotykać jeszcze parę lat:)

Kolonie i półkolonie

Ania

Moje dzieci korzystają ze szkółki pływania i z polkolonii. Super 😉. Fantastyczni ludzie, zawsze uśmiechnięci, świetne podejście do dzieci 😁

Kolonie i półkolonie szkoła pływania

Anna K.

Super zajęcia i świetne podejście do dzieci 😉 Polecam w 100%

nauka pływania

Joanna M.

Niesamowite wrażenia i zabawa na półkolonii, dziecko codzień wracało zmęczone, ale bardzo szczęśliwe😁 Bardzo dobra opieka i jednocześnie swoboda dziecka! Zachęcane do pokonywania barier i zdobywania nowych umiejętności, a to wszystko w radosnej atmosferze. Wrócimy za rok na pewno 💪

Kolonie i Półkolonie

Ewa

WITAJCIE KOCHANI!!!! JESTEM MAMA DWOCH ROZBRYKANYCH MOCNO STĄPAJĄCYCH PO ZIEMI CHŁOPCÓW, KTÓRYM TRZEBA CIĄGLE NOWYCH PRZYGÓD ZAINTERESOWAŃ.KORZYSTALIŚMY Z PÓŁKOLONII ZIMOWEJ I W TAMTYM ROKU Z LETNIEJ.TEGO ROKU SYN BYŁ DWA TYGODNIE ŚWIETNEJ SZALONEJ ZABAWY. ORGANIZACJA PEŁNA, ŁĄCZNIE Z POSIŁKAMI. ROBI SIĘ BARDZIEJ HARDY I ZORGANIZOWANY. DZIEKUJE!!!!

Kolonie i półkolonie

Maria S.

Super kadra wychowawcza, mój syn jest bardzo zadowolony z kolonii do Grecji, będziemy dobrze wspominać te wakacje! Mam nadzieję że do następnego roku! Polecamy!

Kolonie i półkolonie

Maciej

Gorąco polecam zajęcia na basenie z instruktorem panem Tomkiem, który jest urodzonym pedagogiem. Atmosfera na zajęciach jest super a efekty baaaaardzo zadowalające !!! Zajęcia prowadzone są naprawdę na wysokim poziomie a czas lekcji wykorzystany na 100 %. NIEZDECYDOWANI --- CAŁA NAPRZÓD 🙂

nauka pływania

Agara

Wrażenia po koloni nad morzem : wspaniałe. Super opieka. Szczególnie na wyróżnienie zasługuje Pan Sebastian. Polecam wszystkim rodzicom chcącym zapewnić dziecku fajną zabawę i naukę samodzielności. Opowiadaniom nie ma końca. Miłe wspomnienia zostaną na długo.

Kolonie i półkolonie

Kinga Z.

Bardzo polecam półkolonię z Hardym Dzieciakiem. Jesteśmy bardzo zadowoleni i w przyszłym Roku na pewno znów skorzystamy. Polecamy również zajęcia z pływania, z których córka korzysta już ponad dwa lata i widzimy niesamowite efekty- od dziecka bojącego się wody po biorące udział w zawodach pływackich. Hardy Dzieciak to dobra inwestycja w rozwój dziecka;)

Kolonie i półkolonie

Beata S.

polecam półkolonie letnie i zimowe, kolonie, szkołę pływania, dzieci zawsze zachwycone, wychowawcy są bardzo zaangażowani, dzieciom nigdy się nie nudzi, jest aktywnie i ciekawie

Kolonie i półkolonie

Katarzyna

pełen profesjonalizm, indywidualne podejście do dziecka. Instruktorka prowadzi zajęcia w sposób ciekawy dla dzieci.

Nauka pływania

Lidia

Najlepsze podejście do dzieci:) zajęcia pełne zabawy i radości

nauka pływania

Agnieszka T.

Już kilkukrotnie korzystaliśmy z oferty zimowej i letniej w HD. Za nami półkolonie i kolonie. Za każdym razem świetnie. Zdecydowanie polecam. Świetna zabawa, mnóstwo atrakcji, opieka. Pełen profesjonalizm.

Kolonie i półkolonie

A.

Bardzo polecam półkolonię Leśne Przedszkole z Hardym Dzieciakiem. Córka bardzo zadowolona i w przyszłym Roku na pewno znów skorzystamy :)

Kolonie i półkolonie

Jolanta

Pani Beatka - instruktor jest wspaniała Dziecko zachwycone.

Nauka pływania

Iwona

Posyłam syna od 5 miesięcy na indywidualne lekcje nauki pływania do Pana Tomka. Syn jest bardzo zadowolony i ja również. Z lekcji na lekcje widać postępy i chęć do dalszej nauki. Instruktor ma pozytywne podejście do dziecka a syn lubi pracować z Panem Tomkiem. Każda złotówka wydana na lekcje to dobrze zainwestowane pieniądze. Ze spokojem polecam Hardego dzieciaka wszystkim którzy szukają szkółki do nauki pływania 🙂

nauka pływania

Milena

Super podejście do dzieci. Polecam

nauka pływania

Grażyna O.

Pierwszy raz skorzystaliśmy z oferty wakacyjnej za granicą dzieciaki są bardzo zadowolone z pięknej Grecji, super opiekunów, jeśli za rok pojawi się taka oferta na pewno skorzystamy ponownie! Polecamy i Pozdrawiamy serdecznie!

Kolonie i półkolonie

xoner

Wspaniała półkolonia :) syn jest bardzo zadowolony! W każdy dzień nowe wyzwania i dużo ruchu. Dziękujemy za niezapomniane chwile :)

Kolonie i półkolonie

Anna B.

Profesjonalna opieka, masa atrakcji. Dzieci zawsze mega zadowolone! Polecam!!!!

Kolonie i półkolonie

Maria

Lepszej półkolonii nie znajdziesz w całym regionie. Super .profesjonalizm i zaangażowanie kadry 100 %. Polecam a nie pożałujesz.

Kolonie i półkolonie