WODNY KLUB MALUCHA – BABY SWIM – PŁYWANIE NIEMOWLĄT

WODNY KLUB MALUCHA

KTO? dziecko z opiekunem powyżej 3 miesiąca życia

JAK DŁUGO? Zajęcia trwają około 30 minut

PO CO? Kursy pływania dla niemowląt i małych dzieci odbywają się przy czynnym udziale rodziców. W tym czasie rodzic opiekun wchodzi razem z dzieckiem do wody. W trakcie różnych ćwiczeń i zabaw dziecko buduje silną więź z opiekunem. Adaptujemy maluchy do aktywności ruchowej w wodzie oraz kształtujemy podstawowe umiejętności pływania.

Zapisy prowadzimy już od 3 miesiąca życia

Terminy zajęć w ramach Wodnego Klubu Malucha

Grupa w Aqua Centrum Chełmiec: poniedziałki - 15.00 z panią Klaudią
Grupa w Piwnicznej: wtorki -14.30 z panem Jakubem

WODNY KLUB MALUCHA

Co zyskują maluchy i ich opiekunowie ?

- są bardziej otwarte na otoczenie oraz szybciej nawiązują kontakt w grupie

- lepiej się rozwijają pod względem psychicznym i motorycznym

- dzieci wcześniej zaczynają chodzić i biegać

- rozwijają koordynację ruchową

- pogłębiają się więzi z rodzicami

- zwiększają odporność na infekcje (niemowlaki związane ze środowiskiem wodnym chorują trzy razy rzadziej niż rówieśnicy, którzy nie pływają – wg badań Witke i Bauermajstera)

- stymulują rozwój motoryki i sensomotoryki, dostarczają nowych doświadczeń i ćwiczą percepcję umysłową

CO ZABRAĆ ZE SOBĄ ?

CO ZABRAĆ ZE SOBĄ NA ZAJĘCIA? ręcznik dla rodzica i szlafrok/ręcznik dla dziecka klapki dla rodzica i klapki dla dzieci chodzących strój kąpielowy dla mamy lub kąpielówki pływackie dla taty specjalną pieluszkę do pływania dla dziecka (np. Huggies Little Swimmers, Pampers lub Babydream), a starsze dziecko strój do pływania kosmetyki do mycia i pielęgnacji ulubiona zabawka dziecka picie, przekąskę po zajęciach PRZED ZAJĘCIAMI! nie należy smarować dziecka oliwkami i kremami jeśli podczas zajęć wymagane są czepki, należy pokazać się dziecku kilka razy wcześniej w domu w czepku, aby nie bało się rodzica podczas lekcji zaleca się ściągnąć zegarki, pierścionki, bransoletki, kolczyki, aby uniknąć ryzyka podrażnienia lub skaleczenia dziecka nie należy karmić dzieci później niż na pół godziny przed zajęciami - wyjątek stanowi karmienie piersią, ale również prosimy nie karmić bezpośrednio przed wejściem do basenu

WODNY KLUB MALUCHA - ZAPISZ SIĘ!

IMIĘ I NAZWISKO DZIECKA

DATA URODZENIA DZIECKA

ADRES MAILOWY

Lokalizacja

NUMER TELEFONU

SPOSÓB PŁATNOSĆI

JAKIEŚ PYTANIA?

  CENNIK

  AQUA CENTRUM CHEŁMIEC
  30 ZŁ ZA ZAJECIA
  90 SKŁADAKA MIESIĘCZNA
  NUMER KONTA: 69 1140 2004 0000 3502 8274 2236 LUB GOTÓWKĄ U INSTRUKTORA
  HOTEL PIWNICZNA SPA & CONFERENCE
  25 ZŁ ZA ZAJECIA
  90 ZŁ SKŁADKA MIESIECZNA
  NUMER KONTA: 83 1140 2004 0000 3102 8332 6605 lub gotówka u instruktora

  !WSTĘP NA BASEN WE WŁASNYM ZAKRESIE!
  HOTEL PIWNICZNA SPA & CONFERENCE 25 ZŁ GOTÓWKĄ DO PANA INSTRUKTORA, KTÓRY ROZLICZA SIE Z HOTELEM
  AQUA CENTRUM CHEŁMIEC NA KASIE BASENOWEJ

  O HARDYM DZIECIAKU

  Hardy Dzieciak tworzy społeczność osób żyjących aktywnie, z pasją i nietuzinkowo. Nasza kadra jest ważną częścią życia wielu z naszych podopiecznych, wspólnie tworząc z nimi historię, wspomnienia. To mentorzy, przyjaciele i nauczyciele z niesamowitą pasją, którą zarażają, o której potrafią rozmawiać godzinami Dołącz do naszego grona ludzi zdobywających wspaniałe doświadczenia, umiejętności i poznając przyjaciół często na całe życie

  Celem Szkoły Pływania HARDY DZIECIAK jest przekazanie pasji do pływania. Nauka i doskonalenie pływania dzieci, młodzieży i dorosłych Bezpieczna zabawa w wodzie. Zajęcia w naszej szkole są prowadzone przez wykwalifikowanych instruktorów i trenerów pływania. Wykształceni, doświadczeni chętnie dzielą się pasja prowadząc zajęcia indywidualne i grupowe równolegle. na różnych poziomach zaawansowania.

  KADRA

  Kadra Hardego Dzieciaka to ludzie z pasja i doświadczeniem.

  Zima

  PÓLKOLONIA NARCIARSKA TYLICZ.SKI

  PÓŁKOLONIA NARCIARSKA KAMIANNA.SKI

  SZKOLENIE WEEKENDOWE

  PÓŁKOLONIA SNOWBORDOWA

  ANIMACJA

  ANIMATOR NA URODZINACH

  ANIMATOR NA KOMUNIĘ ŚWIĘTĄ

  ANIMATOR NA WESELU

  DODTKOWE ATRAKCJE

  FESTYNY I EVENTY

  PROGRAMY ANIMACYJNE

  PRZEDSZKOLA I SZKOŁY

  Basen

  WODNY KLUB MALUCHA - BABY SWIM - PŁYWANIE NIEMOWLĄT

  WODNE PRZEDSZKOLE HARDEGO DZIECIAKA

  GRUPOWA NAUKA PŁYWANIA

  INDYWIDAULAN NAUKA PŁYWANIA

  NAUKA PŁYWANIA DLA DOROSŁYCH

  ZAJĘCIA FAMILIJNE

  Nasi partnerzy

  Rekomendacje

  Maria

  Lepszej półkolonii nie znajdziesz w całym regionie. Super .profesjonalizm i zaangażowanie kadry 100 %. Polecam a nie pożałujesz.

  Kolonie i półkolonie

  Lidia

  Najlepsze podejście do dzieci:) zajęcia pełne zabawy i radości

  nauka pływania

  A.

  Bardzo polecam półkolonię Leśne Przedszkole z Hardym Dzieciakiem. Córka bardzo zadowolona i w przyszłym Roku na pewno znów skorzystamy :)

  Kolonie i półkolonie

  Anna B.

  Profesjonalna opieka, masa atrakcji. Dzieci zawsze mega zadowolone! Polecam!!!!

  Kolonie i półkolonie

  xoner

  Wspaniała półkolonia :) syn jest bardzo zadowolony! W każdy dzień nowe wyzwania i dużo ruchu. Dziękujemy za niezapomniane chwile :)

  Kolonie i półkolonie

  Maria S.

  Super kadra wychowawcza, mój syn jest bardzo zadowolony z kolonii do Grecji, będziemy dobrze wspominać te wakacje! Mam nadzieję że do następnego roku! Polecamy!

  Kolonie i półkolonie

  Agnieszka T.

  Już kilkukrotnie korzystaliśmy z oferty zimowej i letniej w HD. Za nami półkolonie i kolonie. Za każdym razem świetnie. Zdecydowanie polecam. Świetna zabawa, mnóstwo atrakcji, opieka. Pełen profesjonalizm.

  Kolonie i półkolonie

  Beata S.

  polecam półkolonie letnie i zimowe, kolonie, szkołę pływania, dzieci zawsze zachwycone, wychowawcy są bardzo zaangażowani, dzieciom nigdy się nie nudzi, jest aktywnie i ciekawie

  Kolonie i półkolonie

  Wojciech

  Fachowość, rzetelność, miła atmosfera i dobry kontakt. Polecam wszystkim 🙂

  nauka pływania

  Milena

  Super podejście do dzieci. Polecam

  nauka pływania

  Jolanta

  Pani Beatka - instruktor jest wspaniała Dziecko zachwycone.

  Nauka pływania

  Ania

  Moje dzieci korzystają ze szkółki pływania i z polkolonii. Super 😉. Fantastyczni ludzie, zawsze uśmiechnięci, świetne podejście do dzieci 😁

  Kolonie i półkolonie szkoła pływania

  Anna K.

  Super zajęcia i świetne podejście do dzieci 😉 Polecam w 100%

  nauka pływania

  Agara

  Wrażenia po koloni nad morzem : wspaniałe. Super opieka. Szczególnie na wyróżnienie zasługuje Pan Sebastian. Polecam wszystkim rodzicom chcącym zapewnić dziecku fajną zabawę i naukę samodzielności. Opowiadaniom nie ma końca. Miłe wspomnienia zostaną na długo.

  Kolonie i półkolonie

  Elżbieta K

  Szczerze polecam!!! Pomysł półkolonii bardzo trafiony! Wasza oferta zostawia konkurencję daleko w tyle! Kradniecie serca dzieciaków zapewniając im mnóstwo frajdy i ucząc jak ciekawie i aktywnie spędzać wolny czas- bardzo cenne!!!. Za każdym razem bardzo wysoko postawiona poprzeczka! Serdecznie dziękujemy i życzymy niewyczerpalnych zasobów energii!

  kolonie i półkolonie

  Iwona

  Posyłam syna od 5 miesięcy na indywidualne lekcje nauki pływania do Pana Tomka. Syn jest bardzo zadowolony i ja również. Z lekcji na lekcje widać postępy i chęć do dalszej nauki. Instruktor ma pozytywne podejście do dziecka a syn lubi pracować z Panem Tomkiem. Każda złotówka wydana na lekcje to dobrze zainwestowane pieniądze. Ze spokojem polecam Hardego dzieciaka wszystkim którzy szukają szkółki do nauki pływania 🙂

  nauka pływania

  Katarzyna

  pełen profesjonalizm, indywidualne podejście do dziecka. Instruktorka prowadzi zajęcia w sposób ciekawy dla dzieci.

  Nauka pływania

  Bogumiła

  Moje dzieciaki od lat spędzają wakacje i ferie z Hardym. Polecam gorąco. Hardy oprócz profesjonalnej opieki daje dzieciakom serce, uczy "przetrwania" i współpracy. Myślę że będziemy się spotykać jeszcze parę lat:)

  Kolonie i półkolonie

  Elżbieta

  Polecam gorąco wszystkim chcącym się nauczyć, ale nie mającym odwagi!

  nauka pływania

  Ewa

  WITAJCIE KOCHANI!!!! JESTEM MAMA DWOCH ROZBRYKANYCH MOCNO STĄPAJĄCYCH PO ZIEMI CHŁOPCÓW, KTÓRYM TRZEBA CIĄGLE NOWYCH PRZYGÓD ZAINTERESOWAŃ.KORZYSTALIŚMY Z PÓŁKOLONII ZIMOWEJ I W TAMTYM ROKU Z LETNIEJ.TEGO ROKU SYN BYŁ DWA TYGODNIE ŚWIETNEJ SZALONEJ ZABAWY. ORGANIZACJA PEŁNA, ŁĄCZNIE Z POSIŁKAMI. ROBI SIĘ BARDZIEJ HARDY I ZORGANIZOWANY. DZIEKUJE!!!!

  Kolonie i półkolonie

  Paulina M.

  Bardzo polecam półkolonię Leśne Przedszkole z Hardym Dzieciakiem. Córka bardzo zadowolona i w przyszłym Roku na pewno znów skorzystamy :)

  Kolonie i półkolonie

  Kinga

  W miesiąc córka (wtedy 5 latka) umiała pływać (najpierw pod wodą, potem strzałka). Po roku pływa na dużym basenie na plecach, żabka i początki crawla. Super podejście pedagogiczne, bez napinki, presji, itp. Warto zaufać!

  Nauka pływania

  Kinga Z.

  Bardzo polecam półkolonię z Hardym Dzieciakiem. Jesteśmy bardzo zadowoleni i w przyszłym Roku na pewno znów skorzystamy. Polecamy również zajęcia z pływania, z których córka korzysta już ponad dwa lata i widzimy niesamowite efekty- od dziecka bojącego się wody po biorące udział w zawodach pływackich. Hardy Dzieciak to dobra inwestycja w rozwój dziecka;)

  Kolonie i półkolonie

  Joanna M.

  Niesamowite wrażenia i zabawa na półkolonii, dziecko codzień wracało zmęczone, ale bardzo szczęśliwe😁 Bardzo dobra opieka i jednocześnie swoboda dziecka! Zachęcane do pokonywania barier i zdobywania nowych umiejętności, a to wszystko w radosnej atmosferze. Wrócimy za rok na pewno 💪

  Kolonie i Półkolonie

  Gabriela G.

  Szanowni Państwo, niesamowita kolonia, mój syn bardzo zadowolony. Nauczył się pływać .Wspaniali opiekunowie. Bardzo polecam.

  Kolonie i półkolonie

  Malpik

  Polecam kolonie, super atmosfera i organizacja, Córka mega zadowolona 😊👍

  Kolonie i półkolonie

  Maciej

  Gorąco polecam zajęcia na basenie z instruktorem panem Tomkiem, który jest urodzonym pedagogiem. Atmosfera na zajęciach jest super a efekty baaaaardzo zadowalające !!! Zajęcia prowadzone są naprawdę na wysokim poziomie a czas lekcji wykorzystany na 100 %. NIEZDECYDOWANI --- CAŁA NAPRZÓD 🙂

  nauka pływania

  Asia O.

  Świetni wychowawcy i kierownicy, aktywna kolonia, jednak też mieliśmy czas dla siebie. Na pewno wrócę za rok

  Kolonie i półkolonie

  Grażyna O.

  Pierwszy raz skorzystaliśmy z oferty wakacyjnej za granicą dzieciaki są bardzo zadowolone z pięknej Grecji, super opiekunów, jeśli za rok pojawi się taka oferta na pewno skorzystamy ponownie! Polecamy i Pozdrawiamy serdecznie!

  Kolonie i półkolonie