Regulamin

Regulamin Szkoły Pływania HARDY DZIECIAK

 1. Kursy nauki pływania organizowane przez Szkołę Pływania HARDY DZIECIAK prowadzone są na krytej pływalni: Aqua Centrum Chełmiec, Hotel BESKID w Nowym Sączu, Hotel Perła Południa w Rytrze, Hotel Czarna Owca w Piwnicznej.

 2. Każdy uczestnik lekcji pływania przed rozpoczęciem kursu ma obowiązek skonsultować się z lekarzem w sprawie stwierdzenia braku przeciwwskazań do uczestnictwa w kursie nauki pływania.

 3. Kursy nauki pływania organizowane są przez cały rok kalendarzowy w miarę utworzenia grupy minimalnej (4 osoby). Jednostka lekcyjna trwa 45 minut.

 4. Wchodzenie do wody podczas nieobecności prowadzącego zajęcia lub opiekuna dziecka jest zabronione.

 5. Szkoła Pływania HARDY DZIECIAK nie bierze odpowiedzialności za rzeczy pozostawione w szatni lub na pływalni.

 6. Płatności za szkolenie dokonuje się za semestr z góry. Opłatę semestralną można podzielić na II raty (bądź więcej). Wysokość opłat w danym miesiącu, wynika z ilości zajęć, które wybrał uczestnik oraz ilości poszczególnych dni w danym miesiącu. Należność za zajęcia należy opłacić zgodnie z przedstawionym harmonogramem, który wysłany zostanie SMS’em.

 7. Warunkiem uczestnictwa w zajęciach jest wpłata zaliczki w wysokości 150 zł.

 • ZAJĘCIA NA BASENIE AQUA CENTRUM CHEŁMIECHardydzieciak.pl 69 1140 2004 0000 3502 8274 2236 /  73 1140 2004 0000 3802 8274 1047  tytułem: Chełmiec/ imię i nazwisko uczestnika-ów/ zaliczka zajęcia grupowe rok szkolny …… .  (pierwszy numer konta 69… : środa, czwartek sobota; drugi numer konta 73… : poniedziałek, wtorek, piątek)

 • ZAJĘCIA NA BASENIE W HOTELU BESKID NOWY SĄCZ/ PERŁA POŁUDNIA Rytro/ CZARNA OWCA PiwnicznaHardy Dzieciak sc.

  83 1140 2004 0000 3102 8332 6605 tytułem: (Beskid/Rytro/Piwniczna)/ imię i nazwisko uczestnika-ów/ zaliczka zajęcia grupowe rok szkolny…..

       Wpłata jest gwarantem zapisu dziecka na zajęcia. Zaliczka zostanie odliczona od późniejszych należności za zajęcia.

 1. Ze względów organizacyjnych i bezpieczeństwa każdy z uczestników zajęć jest zobligowany do zakupu czepka firmowego w cenie 25zł (cena produkcji). Czepek można nabyć w biurze ul. Kazimierza Wielkiego 10, 33-340 Stary Sącz lub bezpośrednio u instruktora.

 2. Z zajęć można zrezygnować składając rezygnację (w formie pisemnej, mailem lub SMS-em) 14 dni przed rozwiązaniem współpracy. W przypadku rezygnacji w trakcie semestru zwracamy koszty za nie wykorzystane zajęcia, przeliczając zajęcia wykorzystane.

 3. Za nieobecność na lekcji nauki pływania nie przysługuje zwrot kosztów. Nieobecności uprzednio zgłoszone SMS-em (do biura) można odrobić wyłącznie w trakcie trwania wykupionego kursu nauki pływania w grupach o tym samym poziomie zaawansowania i przedziale wiekowym pod warunkiem wolnych miejsc i po wcześniejszym uzgodnieniu terminu. W przypadku długotrwałych chorób i sytuacji losowych prosimy o kontakt.

 4. Nieobecności należy zgłaszać wysyłając SMS przynajmniej jeden dzień przed zajęciami lub w tym samym dniu do godziny 12:00. W innym przypadku zajęcia przepadają bez możliwości ich odrobienia.

  Zgłoszoną nieobecność można odrobić:

  – wszystkie nieobecności w ciągu semestru –  Aqua Centrum Chełmiec

  – jedną nieobecność w ciągu miesiąca – jeśli zajęcia odbywają się w Hotelu BESKID, Hotelu Czarna Owca lub Hotelu Perła Południa*

  *Większą ilość nieobecności będzie można odrobić na basenie Aqua Centrum Chełmiec po uprzednim kontakcie i ustaleniu z biurem

 5. Forma odrabiania zajęć daje możliwość nadrabiania straconych lekcji, nie odstawania poziomem od swojej grupy, a przede wszystkim uczy dzieci systematyczności i konsekwencji w pracy.

 6. Szkoła Pływania zastrzega sobie prawo do łączenia grup, zmian dni lub godzin zajęć. W przypadku zbyt małej ilości zapisanych uczestników i braku możliwości połączenia grup, kurs nauki pływania może zostać odwołany przed jego rozpoczęciem, a wpłacone kwoty podlegają wówczas zwrotowi. W przypadku niewyrażenia zgody na uczestnictwo w kursie nauki pływania po dokonanej zmianie dnia lub godzin zajęć, osoby rezygnujące z udziału w kursie nauki pływania otrzymują zwrot pieniędzy za niezrealizowane, a wcześniej opłacone lekcje. Zajęcia mogą być odwołane w przypadku choroby instruktora – zostaną one odrobione w innym terminie.

 7. Szkoła Pływania HARDY DZIECIAK bierze odpowiedzialność za dzieci tylko w trakcie trwania zajęć na pływalni (niecce basenowej). Przed i po ich zakończeniu (gdy dzieci przebywają w szatni) za dzieci odpowiadają rodzice/opiekunowie.

 8. Szkoła Pływania HARDY DZIECIAK zastrzega sobie prawo do ostatecznej interpretacji regulaminu oraz wnoszenia zmian w trakcie trwania kursu.

 9. Uczestnik kursu, bądź jego Opiekunowie wyrażają zgodę na rejestrację oraz bezpłatną publikację zdjęć z wizerunkiem wykonanych podczas zajęć (w materiałach cyfrowych, drukowanych, publikacjach prasowych, Internecie, telewizji oraz w kanałach wideo publikowanych w Internecie, jednak tylko i wyłącznie na własny użytek Szkoły Pływania HARDY DZIECIAK, bądź też na potrzeby promocji lub reklamy Szkoły Pływania HARDY DZIECIAK (jeśli Państwo nie zgadzają się z powyższym punktem, prosimy o pisemne oświadczenie w dwóch egzemplarzach).

 10. Uczestnik kursu, bądź jego Opiekunowie wyrażają zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Szkołę Pływania HARDY DZIECIAK (art. 6 ust. 1 RODO w zw. z art. 23 ust. 1 i 2 z dn. 29.08.97. o ochronie danych osób) w celach: związanych z działalnością firmy oraz promocji działalności prowadzonej przez firmę.

 11.  Uczestnik kursu bądź jego Opiekunowie wyrażają zgodę na otrzymywanie publikacji i informacji za pomocą środków komunikacji elektronicznej od Szkoły Pływania HARDY DZIECIAK w rozumieniu Ustawy z dn. 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204) przesyłanych na adres e-mail i/ lub numer telefonu przekazane Szkole Pływania HARDY DZIECIAK.

 12. Wpłata za kurs nauki pływania oznacza zapoznanie się i akceptację regulaminu Szkoły Pływania HARDY DZIECIAK oraz regulaminem obowiązującym w obiektach: Aqua Centrum Chełmiec, Hotel Beskid Nowy Sącz, Hotel Perła Południa Rytro i Hotel Czarna Owca Piwniczna- Zdrój oraz akceptację postanowień w nich zapisanych.

  REGULAMIN AKTUALNY JEST od dnia 12.09.2022

O HARDYM DZIECIAKU

Hardy Dzieciak tworzy społeczność osób żyjących aktywnie, z pasją i nietuzinkowo. Nasza kadra jest ważną częścią życia wielu z naszych podopiecznych, wspólnie tworząc z nimi historię, wspomnienia. To mentorzy, przyjaciele i nauczyciele z niesamowitą pasją, którą zarażają, o której potrafią rozmawiać godzinami Dołącz do naszego grona ludzi zdobywających wspaniałe doświadczenia, umiejętności i poznając przyjaciół często na całe życie

Celem Szkoły Pływania HARDY DZIECIAK jest przekazanie pasji do pływania. Nauka i doskonalenie pływania dzieci, młodzieży i dorosłych Bezpieczna zabawa w wodzie. Zajęcia w naszej szkole są prowadzone przez wykwalifikowanych instruktorów i trenerów pływania. Wykształceni, doświadczeni chętnie dzielą się pasja prowadząc zajęcia indywidualne i grupowe równolegle. na różnych poziomach zaawansowania.

KADRA

Kadra Hardego Dzieciaka to ludzie z pasja i doświadczeniem.

Zima

PÓLKOLONIA NARCIARSKA TYLICZ.SKI

PÓŁKOLONIA NARCIARSKA KAMIANNA.SKI

SZKOLENIE WEEKENDOWE

PÓŁKOLONIA SNOWBORDOWA

ANIMACJA

ANIMATOR NA URODZINACH

ANIMATOR NA KOMUNIĘ ŚWIĘTĄ

ANIMATOR NA WESELU

DODTKOWE ATRAKCJE

FESTYNY I EVENTY

PROGRAMY ANIMACYJNE

PRZEDSZKOLA I SZKOŁY

Basen

WODNY KLUB MALUCHA - BABY SWIM - PŁYWANIE NIEMOWLĄT

WODNE PRZEDSZKOLE HARDEGO DZIECIAKA

GRUPOWA NAUKA PŁYWANIA

INDYWIDAULAN NAUKA PŁYWANIA

NAUKA PŁYWANIA DLA DOROSŁYCH

ZAJĘCIA FAMILIJNE

Nasi partnerzy

Rekomendacje

Kinga Z.

Bardzo polecam półkolonię z Hardym Dzieciakiem. Jesteśmy bardzo zadowoleni i w przyszłym Roku na pewno znów skorzystamy. Polecamy również zajęcia z pływania, z których córka korzysta już ponad dwa lata i widzimy niesamowite efekty- od dziecka bojącego się wody po biorące udział w zawodach pływackich. Hardy Dzieciak to dobra inwestycja w rozwój dziecka;)

Kolonie i półkolonie

Agnieszka T.

Już kilkukrotnie korzystaliśmy z oferty zimowej i letniej w HD. Za nami półkolonie i kolonie. Za każdym razem świetnie. Zdecydowanie polecam. Świetna zabawa, mnóstwo atrakcji, opieka. Pełen profesjonalizm.

Kolonie i półkolonie

Agara

Wrażenia po koloni nad morzem : wspaniałe. Super opieka. Szczególnie na wyróżnienie zasługuje Pan Sebastian. Polecam wszystkim rodzicom chcącym zapewnić dziecku fajną zabawę i naukę samodzielności. Opowiadaniom nie ma końca. Miłe wspomnienia zostaną na długo.

Kolonie i półkolonie

Katarzyna

pełen profesjonalizm, indywidualne podejście do dziecka. Instruktorka prowadzi zajęcia w sposób ciekawy dla dzieci.

Nauka pływania

Jolanta

Pani Beatka - instruktor jest wspaniała Dziecko zachwycone.

Nauka pływania

Paulina M.

Bardzo polecam półkolonię Leśne Przedszkole z Hardym Dzieciakiem. Córka bardzo zadowolona i w przyszłym Roku na pewno znów skorzystamy :)

Kolonie i półkolonie

Milena

Super podejście do dzieci. Polecam

nauka pływania

Gabriela G.

Szanowni Państwo, niesamowita kolonia, mój syn bardzo zadowolony. Nauczył się pływać .Wspaniali opiekunowie. Bardzo polecam.

Kolonie i półkolonie

Elżbieta K

Szczerze polecam!!! Pomysł półkolonii bardzo trafiony! Wasza oferta zostawia konkurencję daleko w tyle! Kradniecie serca dzieciaków zapewniając im mnóstwo frajdy i ucząc jak ciekawie i aktywnie spędzać wolny czas- bardzo cenne!!!. Za każdym razem bardzo wysoko postawiona poprzeczka! Serdecznie dziękujemy i życzymy niewyczerpalnych zasobów energii!

kolonie i półkolonie

Joanna M.

Niesamowite wrażenia i zabawa na półkolonii, dziecko codzień wracało zmęczone, ale bardzo szczęśliwe😁 Bardzo dobra opieka i jednocześnie swoboda dziecka! Zachęcane do pokonywania barier i zdobywania nowych umiejętności, a to wszystko w radosnej atmosferze. Wrócimy za rok na pewno 💪

Kolonie i Półkolonie

Iwona

Posyłam syna od 5 miesięcy na indywidualne lekcje nauki pływania do Pana Tomka. Syn jest bardzo zadowolony i ja również. Z lekcji na lekcje widać postępy i chęć do dalszej nauki. Instruktor ma pozytywne podejście do dziecka a syn lubi pracować z Panem Tomkiem. Każda złotówka wydana na lekcje to dobrze zainwestowane pieniądze. Ze spokojem polecam Hardego dzieciaka wszystkim którzy szukają szkółki do nauki pływania 🙂

nauka pływania

A.

Bardzo polecam półkolonię Leśne Przedszkole z Hardym Dzieciakiem. Córka bardzo zadowolona i w przyszłym Roku na pewno znów skorzystamy :)

Kolonie i półkolonie

xoner

Wspaniała półkolonia :) syn jest bardzo zadowolony! W każdy dzień nowe wyzwania i dużo ruchu. Dziękujemy za niezapomniane chwile :)

Kolonie i półkolonie

Beata S.

polecam półkolonie letnie i zimowe, kolonie, szkołę pływania, dzieci zawsze zachwycone, wychowawcy są bardzo zaangażowani, dzieciom nigdy się nie nudzi, jest aktywnie i ciekawie

Kolonie i półkolonie

Asia O.

Świetni wychowawcy i kierownicy, aktywna kolonia, jednak też mieliśmy czas dla siebie. Na pewno wrócę za rok

Kolonie i półkolonie

Grażyna O.

Pierwszy raz skorzystaliśmy z oferty wakacyjnej za granicą dzieciaki są bardzo zadowolone z pięknej Grecji, super opiekunów, jeśli za rok pojawi się taka oferta na pewno skorzystamy ponownie! Polecamy i Pozdrawiamy serdecznie!

Kolonie i półkolonie

Elżbieta

Polecam gorąco wszystkim chcącym się nauczyć, ale nie mającym odwagi!

nauka pływania

Maria

Lepszej półkolonii nie znajdziesz w całym regionie. Super .profesjonalizm i zaangażowanie kadry 100 %. Polecam a nie pożałujesz.

Kolonie i półkolonie

Ewa

WITAJCIE KOCHANI!!!! JESTEM MAMA DWOCH ROZBRYKANYCH MOCNO STĄPAJĄCYCH PO ZIEMI CHŁOPCÓW, KTÓRYM TRZEBA CIĄGLE NOWYCH PRZYGÓD ZAINTERESOWAŃ.KORZYSTALIŚMY Z PÓŁKOLONII ZIMOWEJ I W TAMTYM ROKU Z LETNIEJ.TEGO ROKU SYN BYŁ DWA TYGODNIE ŚWIETNEJ SZALONEJ ZABAWY. ORGANIZACJA PEŁNA, ŁĄCZNIE Z POSIŁKAMI. ROBI SIĘ BARDZIEJ HARDY I ZORGANIZOWANY. DZIEKUJE!!!!

Kolonie i półkolonie

Maria S.

Super kadra wychowawcza, mój syn jest bardzo zadowolony z kolonii do Grecji, będziemy dobrze wspominać te wakacje! Mam nadzieję że do następnego roku! Polecamy!

Kolonie i półkolonie

Anna K.

Super zajęcia i świetne podejście do dzieci 😉 Polecam w 100%

nauka pływania

Anna B.

Profesjonalna opieka, masa atrakcji. Dzieci zawsze mega zadowolone! Polecam!!!!

Kolonie i półkolonie

Lidia

Najlepsze podejście do dzieci:) zajęcia pełne zabawy i radości

nauka pływania

Bogumiła

Moje dzieciaki od lat spędzają wakacje i ferie z Hardym. Polecam gorąco. Hardy oprócz profesjonalnej opieki daje dzieciakom serce, uczy "przetrwania" i współpracy. Myślę że będziemy się spotykać jeszcze parę lat:)

Kolonie i półkolonie

Wojciech

Fachowość, rzetelność, miła atmosfera i dobry kontakt. Polecam wszystkim 🙂

nauka pływania

Ania

Moje dzieci korzystają ze szkółki pływania i z polkolonii. Super 😉. Fantastyczni ludzie, zawsze uśmiechnięci, świetne podejście do dzieci 😁

Kolonie i półkolonie szkoła pływania

Kinga

W miesiąc córka (wtedy 5 latka) umiała pływać (najpierw pod wodą, potem strzałka). Po roku pływa na dużym basenie na plecach, żabka i początki crawla. Super podejście pedagogiczne, bez napinki, presji, itp. Warto zaufać!

Nauka pływania

Malpik

Polecam kolonie, super atmosfera i organizacja, Córka mega zadowolona 😊👍

Kolonie i półkolonie

Maciej

Gorąco polecam zajęcia na basenie z instruktorem panem Tomkiem, który jest urodzonym pedagogiem. Atmosfera na zajęciach jest super a efekty baaaaardzo zadowalające !!! Zajęcia prowadzone są naprawdę na wysokim poziomie a czas lekcji wykorzystany na 100 %. NIEZDECYDOWANI --- CAŁA NAPRZÓD 🙂

nauka pływania