Kontakt

Dane do płatności

CHEŁMIEC zajęcia grupowe i indywidualne (Prosimy sugerować się rozliczeniem przesłanym sms lub wiadomościami w cenniku na stronie).
Hardydzieciak.pl 
!uczestnik kursu: poniedziałek, wtorek, piątek, Wodny Klub Malucha!
Nr konta:  69 1140 2004 0000 3502 8274 2236
Tytuł przelewu: imię i nazwisko uczestnika/basen Chełmiec/zajęcia grupowe
Hardy dzieciak.pl
!uczestnik kursu: środa, czwartek, sobota, zajęcia indywidualne!
Nr konta:  73 1140 2004 0000 3802 8274 1047
Tytuł przelewu: imię i nazwisko uczestnika/basen Chełmiec/zajęcia grupowe

Hotel Perła Południa, Hotel Czarna Owca, Hotel Beskid, 
Hardy Dzieciak sc.
Nr konta:  83 1140 2004 0000 3102 8332 6605
Tytuł przelewu: imię i nazwisko uczestnika kursu/ rodzaj zajęć/kurs np. Jan Kowalski/zajęcia grupowe/Rytro
Półkolonie letnie i zimowe, kolonie
HARDY DZIECIAK S.C.
Nr konta: 67 1140 2004 0000 3302 8276 7396
Tytuł przelewu: półkolonia (letnia/zimowa), imię i nazwisko uczestnika półkolonii, termin - zaliczka/dopłata do całości/ całość
W razie wątpliwości prosimy o kontakt.

adres mailowy: hardydzieciak@gmail.com

telefon:

796262606

794249494

PS: w razie gdyby telefon był zajęty prosimy o wiadomość sms, lub cierpliwość – oddzwonimy 🙂

Siedziba biura Hardego Dzieciaka mieści się w Starym Sączu przy ulicy Kazimierza Wielkiego 10

 

Zadaj pytanie

Adres Mailowy

Imię

Temat

Pytanie

  O HARDYM DZIECIAKU

  Hardy Dzieciak tworzy społeczność osób żyjących aktywnie, z pasją i nietuzinkowo. Nasza kadra jest ważną częścią życia wielu z naszych podopiecznych, wspólnie tworząc z nimi historię, wspomnienia. To mentorzy, przyjaciele i nauczyciele z niesamowitą pasją, którą zarażają, o której potrafią rozmawiać godzinami Dołącz do naszego grona ludzi zdobywających wspaniałe doświadczenia, umiejętności i poznając przyjaciół często na całe życie

  Celem Szkoły Pływania HARDY DZIECIAK jest przekazanie pasji do pływania. Nauka i doskonalenie pływania dzieci, młodzieży i dorosłych Bezpieczna zabawa w wodzie. Zajęcia w naszej szkole są prowadzone przez wykwalifikowanych instruktorów i trenerów pływania. Wykształceni, doświadczeni chętnie dzielą się pasja prowadząc zajęcia indywidualne i grupowe równolegle. na różnych poziomach zaawansowania.

  KADRA

  Kadra Hardego Dzieciaka to ludzie z pasja i doświadczeniem.

  Zima

  KOLONIA NARCIARSKO-SNOWBORDOWA SŁOWACJA CHOPOK

  PÓLKOLONIA NARCIARSKA TYLICZ.SKI

  PÓŁKOLONIA NARCIARSKA KAMIANNA.SKI

  Basen

  WODNY KLUB MALUCHA - BABY SWIM - PŁYWANIE NIEMOWLĄT

  WODNE PRZEDSZKOLE HARDEGO DZIECIAKA

  GRUPOWA NAUKA PŁYWANIA

  INDYWIDAULAN NAUKA PŁYWANIA

  NAUKA PŁYWANIA DLA DOROSŁYCH

  ZAJĘCIA FAMILIJNE

  Nasi partnerzy

  Rekomendacje

  Elżbieta

  Polecam gorąco wszystkim chcącym się nauczyć, ale nie mającym odwagi!

  nauka pływania

  Elżbieta K

  Szczerze polecam!!! Pomysł półkolonii bardzo trafiony! Wasza oferta zostawia konkurencję daleko w tyle! Kradniecie serca dzieciaków zapewniając im mnóstwo frajdy i ucząc jak ciekawie i aktywnie spędzać wolny czas- bardzo cenne!!!. Za każdym razem bardzo wysoko postawiona poprzeczka! Serdecznie dziękujemy i życzymy niewyczerpalnych zasobów energii!

  kolonie i półkolonie

  Iwona

  Posyłam syna od 5 miesięcy na indywidualne lekcje nauki pływania do Pana Tomka. Syn jest bardzo zadowolony i ja również. Z lekcji na lekcje widać postępy i chęć do dalszej nauki. Instruktor ma pozytywne podejście do dziecka a syn lubi pracować z Panem Tomkiem. Każda złotówka wydana na lekcje to dobrze zainwestowane pieniądze. Ze spokojem polecam Hardego dzieciaka wszystkim którzy szukają szkółki do nauki pływania 🙂

  nauka pływania

  Kinga Z.

  Bardzo polecam półkolonię z Hardym Dzieciakiem. Jesteśmy bardzo zadowoleni i w przyszłym Roku na pewno znów skorzystamy. Polecamy również zajęcia z pływania, z których córka korzysta już ponad dwa lata i widzimy niesamowite efekty- od dziecka bojącego się wody po biorące udział w zawodach pływackich. Hardy Dzieciak to dobra inwestycja w rozwój dziecka;)

  Kolonie i półkolonie

  Grażyna O.

  Pierwszy raz skorzystaliśmy z oferty wakacyjnej za granicą dzieciaki są bardzo zadowolone z pięknej Grecji, super opiekunów, jeśli za rok pojawi się taka oferta na pewno skorzystamy ponownie! Polecamy i Pozdrawiamy serdecznie!

  Kolonie i półkolonie

  Anna B.

  Profesjonalna opieka, masa atrakcji. Dzieci zawsze mega zadowolone! Polecam!!!!

  Kolonie i półkolonie

  xoner

  Wspaniała półkolonia :) syn jest bardzo zadowolony! W każdy dzień nowe wyzwania i dużo ruchu. Dziękujemy za niezapomniane chwile :)

  Kolonie i półkolonie

  Ewa

  WITAJCIE KOCHANI!!!! JESTEM MAMA DWOCH ROZBRYKANYCH MOCNO STĄPAJĄCYCH PO ZIEMI CHŁOPCÓW, KTÓRYM TRZEBA CIĄGLE NOWYCH PRZYGÓD ZAINTERESOWAŃ.KORZYSTALIŚMY Z PÓŁKOLONII ZIMOWEJ I W TAMTYM ROKU Z LETNIEJ.TEGO ROKU SYN BYŁ DWA TYGODNIE ŚWIETNEJ SZALONEJ ZABAWY. ORGANIZACJA PEŁNA, ŁĄCZNIE Z POSIŁKAMI. ROBI SIĘ BARDZIEJ HARDY I ZORGANIZOWANY. DZIEKUJE!!!!

  Kolonie i półkolonie

  Anna K.

  Super zajęcia i świetne podejście do dzieci 😉 Polecam w 100%

  nauka pływania

  Bogumiła

  Moje dzieciaki od lat spędzają wakacje i ferie z Hardym. Polecam gorąco. Hardy oprócz profesjonalnej opieki daje dzieciakom serce, uczy "przetrwania" i współpracy. Myślę że będziemy się spotykać jeszcze parę lat:)

  Kolonie i półkolonie

  Gabriela G.

  Szanowni Państwo, niesamowita kolonia, mój syn bardzo zadowolony. Nauczył się pływać .Wspaniali opiekunowie. Bardzo polecam.

  Kolonie i półkolonie

  Maria S.

  Super kadra wychowawcza, mój syn jest bardzo zadowolony z kolonii do Grecji, będziemy dobrze wspominać te wakacje! Mam nadzieję że do następnego roku! Polecamy!

  Kolonie i półkolonie

  Paulina M.

  Bardzo polecam półkolonię Leśne Przedszkole z Hardym Dzieciakiem. Córka bardzo zadowolona i w przyszłym Roku na pewno znów skorzystamy :)

  Kolonie i półkolonie

  Joanna M.

  Niesamowite wrażenia i zabawa na półkolonii, dziecko codzień wracało zmęczone, ale bardzo szczęśliwe😁 Bardzo dobra opieka i jednocześnie swoboda dziecka! Zachęcane do pokonywania barier i zdobywania nowych umiejętności, a to wszystko w radosnej atmosferze. Wrócimy za rok na pewno 💪

  Kolonie i Półkolonie

  Agnieszka T.

  Już kilkukrotnie korzystaliśmy z oferty zimowej i letniej w HD. Za nami półkolonie i kolonie. Za każdym razem świetnie. Zdecydowanie polecam. Świetna zabawa, mnóstwo atrakcji, opieka. Pełen profesjonalizm.

  Kolonie i półkolonie

  Kinga

  W miesiąc córka (wtedy 5 latka) umiała pływać (najpierw pod wodą, potem strzałka). Po roku pływa na dużym basenie na plecach, żabka i początki crawla. Super podejście pedagogiczne, bez napinki, presji, itp. Warto zaufać!

  Nauka pływania

  Lidia

  Najlepsze podejście do dzieci:) zajęcia pełne zabawy i radości

  nauka pływania

  Maria

  Lepszej półkolonii nie znajdziesz w całym regionie. Super .profesjonalizm i zaangażowanie kadry 100 %. Polecam a nie pożałujesz.

  Kolonie i półkolonie

  Maciej

  Gorąco polecam zajęcia na basenie z instruktorem panem Tomkiem, który jest urodzonym pedagogiem. Atmosfera na zajęciach jest super a efekty baaaaardzo zadowalające !!! Zajęcia prowadzone są naprawdę na wysokim poziomie a czas lekcji wykorzystany na 100 %. NIEZDECYDOWANI --- CAŁA NAPRZÓD 🙂

  nauka pływania

  A.

  Bardzo polecam półkolonię Leśne Przedszkole z Hardym Dzieciakiem. Córka bardzo zadowolona i w przyszłym Roku na pewno znów skorzystamy :)

  Kolonie i półkolonie

  Beata S.

  polecam półkolonie letnie i zimowe, kolonie, szkołę pływania, dzieci zawsze zachwycone, wychowawcy są bardzo zaangażowani, dzieciom nigdy się nie nudzi, jest aktywnie i ciekawie

  Kolonie i półkolonie

  Katarzyna

  pełen profesjonalizm, indywidualne podejście do dziecka. Instruktorka prowadzi zajęcia w sposób ciekawy dla dzieci.

  Nauka pływania

  Wojciech

  Fachowość, rzetelność, miła atmosfera i dobry kontakt. Polecam wszystkim 🙂

  nauka pływania

  Jolanta

  Pani Beatka - instruktor jest wspaniała Dziecko zachwycone.

  Nauka pływania

  Milena

  Super podejście do dzieci. Polecam

  nauka pływania

  Agara

  Wrażenia po koloni nad morzem : wspaniałe. Super opieka. Szczególnie na wyróżnienie zasługuje Pan Sebastian. Polecam wszystkim rodzicom chcącym zapewnić dziecku fajną zabawę i naukę samodzielności. Opowiadaniom nie ma końca. Miłe wspomnienia zostaną na długo.

  Kolonie i półkolonie

  Malpik

  Polecam kolonie, super atmosfera i organizacja, Córka mega zadowolona 😊👍

  Kolonie i półkolonie

  Ania

  Moje dzieci korzystają ze szkółki pływania i z polkolonii. Super 😉. Fantastyczni ludzie, zawsze uśmiechnięci, świetne podejście do dzieci 😁

  Kolonie i półkolonie szkoła pływania

  Asia O.

  Świetni wychowawcy i kierownicy, aktywna kolonia, jednak też mieliśmy czas dla siebie. Na pewno wrócę za rok

  Kolonie i półkolonie