Hardy Dzieciak w nowej lokalizacji.

Nowa lokalizacja nauki pływania – Hotel Grodzisko Zyndrama w Łącku.

To już pewne, że rozpoczniemy naukę w nowej lokalizacji.

Grodzisko Zyndrama w Łącku to klimatyczny obiekt w którym znajduje się nowoczesny basen i strefa SPA.

W skład obiektu wchodzić będą:

 • basen rekreacyjno-edukacyjno-sportowy (basen o wym. 11.30 x 6.70 gł. 120 cm. w konstrukcji żelbetowej z okładziną z basenowej folii  PVC o gr. 2 mm. z górnym przelewem, rynna przelewowa z oświetleniem podwodnym LED RGB wraz z trzema wyodrębnionymi torami o szerokości 200 cm
 • Wanna Spa o średnicy 250 cm umożliwiająca masaż wodno-powietrzny z podwodnym oświetleniem.
 • Brodzik dla dzieci
 • Wyposażenie dodatkowe: atrakcje basenowe – jeżyk wodny, wodospad, gejzer powietrzny
 • Strefa spa:
  • łaźnia parowa (Rzymska):
  • sauna sucha (Fińska):
  • pomieszczenie solne:
  • pomieszczenie wypoczynkowo-lecznicze
  • prysznic wrażeń:
  • wiadro bosmana:
  • Bania schładzająca:
  • Balia dwuosobowa do schładzania po saunie z możliwością zasypywania lodem dla dodatkowego schładzania organizmu.
  • Pokój masażu:
  • Gabinet Fizjoterapii oferuję zabiegi takie jak masaż leczniczy, masaż relaksacyjny, zabiegi prądowe.
  • Siłownia – sala fitness
  • krio sauna: jednoosobowa komora kriogeniczna – przeznaczona do przeprowadzania indywidualnych zabiegów krioterapii ogólnoustrojowej.

Każdy z uczestników nauki pływania , aby móc korzystać z lekcji będzie mógł wykupić sobie bilet wstępu na basen.

Rodzice czy opiekunowie w trakcie zajęć będą mogli skorzystać nie tylko z basenu ale także z sauny czy innych atrakcji, a tych nie będzie brakować.

Start zajęć prawdopodobnie na przełomie maja i czerwca. Więcej szczegółów już niebawem.

Wizualizacja basenu.

Basen będzie pełnił funkcje rekreacyjną. wypoczynkowo-relaksacyjną oraz sportowo-edukacyjną.

Na uwagę zasługuje także nowoczesna metoda oczyszczania wody.  Woda dezynfekowana będzie za pomocą kwasu podchlorawego, resztkowego ozonu i tlenu, wytwarzanego na miejscu w procesie zaawansowanego procesu elektrolizy membranowej z soli kuchennej, co gwarantuje jej wysoką higieniczność i bezpieczeństwo użytkowników. W przeciwieństwie do elektrolizy przepływowej (rurowej), uzdatnianie wody za pomocą elektrolizy membranowej, nie powoduje zasolenia wody w basenie a co za tym idzie, nie pociąga za sobą mocno destrukcyjnych skutków działania soli na wyposażenie samego basenu jak i otoczenia oraz wyposażenia  (np. kanały wentylacyjne, centrala nawiewno-wywiewna, wyposażenie hali basenowej i jej otoczenia).  W procesie uzdatnia i oczyszczania, istotną role stanowią elementy obiegu wody, pracujące w trybie ciągłym takie jak pompy obiegowe. W tym wypadku zostaną zastosowane pompy obiegowe wyposażone w przetwornicę częstotliwości prądu, czyli falownik. Wybór takiego zestawu przynosi zarówno wymierne oszczędności w zużyciu energii elektrycznej, jak i wydłuża okres eksploatacji samego urządzenia pompującego.

 

Zobacz więcej

O HARDYM DZIECIAKU

Hardy Dzieciak tworzy społeczność osób żyjących aktywnie, z pasją i nietuzinkowo. Nasza kadra jest ważną częścią życia wielu z naszych podopiecznych, wspólnie tworząc z nimi historię, wspomnienia. To mentorzy, przyjaciele i nauczyciele z niesamowitą pasją, którą zarażają, o której potrafią rozmawiać godzinami Dołącz do naszego grona ludzi zdobywających wspaniałe doświadczenia, umiejętności i poznając przyjaciół często na całe życie

Celem Szkoły Pływania HARDY DZIECIAK jest przekazanie pasji do pływania. Nauka i doskonalenie pływania dzieci, młodzieży i dorosłych Bezpieczna zabawa w wodzie. Zajęcia w naszej szkole są prowadzone przez wykwalifikowanych instruktorów i trenerów pływania. Wykształceni, doświadczeni chętnie dzielą się pasja prowadząc zajęcia indywidualne i grupowe równolegle. na różnych poziomach zaawansowania.

GALERIA ZDJĘĆ

KADRA

Kadra Hardego Dzieciaka to ludzie z pasja i doświadczeniem.

ANIMACJA

ANIMATOR NA URODZINACH

ANIMATOR NA KOMUNIĘ ŚWIĘTĄ

ANIMATOR NA WESELU

DODATKOWE ATRAKCJE

FESTYNY I EVENTY

PROGRAMY ANIMACYJNE

PRZEDSZKOLA I SZKOŁY

Basen

WODNY KLUB MALUCHA - BABY SWIM - PŁYWANIE NIEMOWLĄT

WODNE PRZEDSZKOLE HARDEGO DZIECIAKA

GRUPOWA NAUKA PŁYWANIA

INDYWIDAULAN NAUKA PŁYWANIA

NAUKA PŁYWANIA DLA DOROSŁYCH

ZAJĘCIA FAMILIJNE

Nasi partnerzy

Rekomendacje

Gabriela G.

Szanowni Państwo, niesamowita kolonia, mój syn bardzo zadowolony. Nauczył się pływać .Wspaniali opiekunowie. Bardzo polecam.

Kolonie i półkolonie

Maria

Lepszej półkolonii nie znajdziesz w całym regionie. Super .profesjonalizm i zaangażowanie kadry 100 %. Polecam a nie pożałujesz.

Kolonie i półkolonie

Asia O.

Świetni wychowawcy i kierownicy, aktywna kolonia, jednak też mieliśmy czas dla siebie. Na pewno wrócę za rok

Kolonie i półkolonie

Elżbieta

Polecam gorąco wszystkim chcącym się nauczyć, ale nie mającym odwagi!

nauka pływania

Ania

Moje dzieci korzystają ze szkółki pływania i z polkolonii. Super 😉. Fantastyczni ludzie, zawsze uśmiechnięci, świetne podejście do dzieci 😁

Kolonie i półkolonie szkoła pływania

Grażyna O.

Pierwszy raz skorzystaliśmy z oferty wakacyjnej za granicą dzieciaki są bardzo zadowolone z pięknej Grecji, super opiekunów, jeśli za rok pojawi się taka oferta na pewno skorzystamy ponownie! Polecamy i Pozdrawiamy serdecznie!

Kolonie i półkolonie

Anna K.

Super zajęcia i świetne podejście do dzieci 😉 Polecam w 100%

nauka pływania

xoner

Wspaniała półkolonia :) syn jest bardzo zadowolony! W każdy dzień nowe wyzwania i dużo ruchu. Dziękujemy za niezapomniane chwile :)

Kolonie i półkolonie

Lidia

Najlepsze podejście do dzieci:) zajęcia pełne zabawy i radości

nauka pływania

A.

Bardzo polecam półkolonię Leśne Przedszkole z Hardym Dzieciakiem. Córka bardzo zadowolona i w przyszłym Roku na pewno znów skorzystamy :)

Kolonie i półkolonie

Beata S.

polecam półkolonie letnie i zimowe, kolonie, szkołę pływania, dzieci zawsze zachwycone, wychowawcy są bardzo zaangażowani, dzieciom nigdy się nie nudzi, jest aktywnie i ciekawie

Kolonie i półkolonie

Kinga Z.

Bardzo polecam półkolonię z Hardym Dzieciakiem. Jesteśmy bardzo zadowoleni i w przyszłym Roku na pewno znów skorzystamy. Polecamy również zajęcia z pływania, z których córka korzysta już ponad dwa lata i widzimy niesamowite efekty- od dziecka bojącego się wody po biorące udział w zawodach pływackich. Hardy Dzieciak to dobra inwestycja w rozwój dziecka;)

Kolonie i półkolonie

Katarzyna

pełen profesjonalizm, indywidualne podejście do dziecka. Instruktorka prowadzi zajęcia w sposób ciekawy dla dzieci.

Nauka pływania

Ewa

WITAJCIE KOCHANI!!!! JESTEM MAMA DWOCH ROZBRYKANYCH MOCNO STĄPAJĄCYCH PO ZIEMI CHŁOPCÓW, KTÓRYM TRZEBA CIĄGLE NOWYCH PRZYGÓD ZAINTERESOWAŃ.KORZYSTALIŚMY Z PÓŁKOLONII ZIMOWEJ I W TAMTYM ROKU Z LETNIEJ.TEGO ROKU SYN BYŁ DWA TYGODNIE ŚWIETNEJ SZALONEJ ZABAWY. ORGANIZACJA PEŁNA, ŁĄCZNIE Z POSIŁKAMI. ROBI SIĘ BARDZIEJ HARDY I ZORGANIZOWANY. DZIEKUJE!!!!

Kolonie i półkolonie

Anna B.

Profesjonalna opieka, masa atrakcji. Dzieci zawsze mega zadowolone! Polecam!!!!

Kolonie i półkolonie

Malpik

Polecam kolonie, super atmosfera i organizacja, Córka mega zadowolona 😊👍

Kolonie i półkolonie

Jolanta

Pani Beatka - instruktor jest wspaniała Dziecko zachwycone.

Nauka pływania

Paulina M.

Bardzo polecam półkolonię Leśne Przedszkole z Hardym Dzieciakiem. Córka bardzo zadowolona i w przyszłym Roku na pewno znów skorzystamy :)

Kolonie i półkolonie

Maria S.

Super kadra wychowawcza, mój syn jest bardzo zadowolony z kolonii do Grecji, będziemy dobrze wspominać te wakacje! Mam nadzieję że do następnego roku! Polecamy!

Kolonie i półkolonie

Kinga

W miesiąc córka (wtedy 5 latka) umiała pływać (najpierw pod wodą, potem strzałka). Po roku pływa na dużym basenie na plecach, żabka i początki crawla. Super podejście pedagogiczne, bez napinki, presji, itp. Warto zaufać!

Nauka pływania

Joanna M.

Niesamowite wrażenia i zabawa na półkolonii, dziecko codzień wracało zmęczone, ale bardzo szczęśliwe😁 Bardzo dobra opieka i jednocześnie swoboda dziecka! Zachęcane do pokonywania barier i zdobywania nowych umiejętności, a to wszystko w radosnej atmosferze. Wrócimy za rok na pewno 💪

Kolonie i Półkolonie

Elżbieta K

Szczerze polecam!!! Pomysł półkolonii bardzo trafiony! Wasza oferta zostawia konkurencję daleko w tyle! Kradniecie serca dzieciaków zapewniając im mnóstwo frajdy i ucząc jak ciekawie i aktywnie spędzać wolny czas- bardzo cenne!!!. Za każdym razem bardzo wysoko postawiona poprzeczka! Serdecznie dziękujemy i życzymy niewyczerpalnych zasobów energii!

kolonie i półkolonie

Wojciech

Fachowość, rzetelność, miła atmosfera i dobry kontakt. Polecam wszystkim 🙂

nauka pływania

Agnieszka T.

Już kilkukrotnie korzystaliśmy z oferty zimowej i letniej w HD. Za nami półkolonie i kolonie. Za każdym razem świetnie. Zdecydowanie polecam. Świetna zabawa, mnóstwo atrakcji, opieka. Pełen profesjonalizm.

Kolonie i półkolonie

Agara

Wrażenia po koloni nad morzem : wspaniałe. Super opieka. Szczególnie na wyróżnienie zasługuje Pan Sebastian. Polecam wszystkim rodzicom chcącym zapewnić dziecku fajną zabawę i naukę samodzielności. Opowiadaniom nie ma końca. Miłe wspomnienia zostaną na długo.

Kolonie i półkolonie

Milena

Super podejście do dzieci. Polecam

nauka pływania

Bogumiła

Moje dzieciaki od lat spędzają wakacje i ferie z Hardym. Polecam gorąco. Hardy oprócz profesjonalnej opieki daje dzieciakom serce, uczy "przetrwania" i współpracy. Myślę że będziemy się spotykać jeszcze parę lat:)

Kolonie i półkolonie

Maciej

Gorąco polecam zajęcia na basenie z instruktorem panem Tomkiem, który jest urodzonym pedagogiem. Atmosfera na zajęciach jest super a efekty baaaaardzo zadowalające !!! Zajęcia prowadzone są naprawdę na wysokim poziomie a czas lekcji wykorzystany na 100 %. NIEZDECYDOWANI --- CAŁA NAPRZÓD 🙂

nauka pływania

Iwona

Posyłam syna od 5 miesięcy na indywidualne lekcje nauki pływania do Pana Tomka. Syn jest bardzo zadowolony i ja również. Z lekcji na lekcje widać postępy i chęć do dalszej nauki. Instruktor ma pozytywne podejście do dziecka a syn lubi pracować z Panem Tomkiem. Każda złotówka wydana na lekcje to dobrze zainwestowane pieniądze. Ze spokojem polecam Hardego dzieciaka wszystkim którzy szukają szkółki do nauki pływania 🙂

nauka pływania