WYZWANIA HARDEGO DZIECIAKA 01-05.07.2024

Ekstremalne przeżycia, hart ducha, przyjaźń, wsparcie trenerów oraz innych uczestników, nauka i rozwój osobisty, pokonywanie swoich słabości, waleczność, a także nauka pokory - to cechy naszej półkolonii. Chcemy dzielić się z Waszymi dziećmi naszą pasją oraz doświadczeniem w odkrywaniu świata, a także rozwijać u nich pasje na całe życie. 

Tylu niesamowitych atrakcji, codziennych wyjazdów i za taką cenę nie znajdziesz na żadnej innej półkolonii na Sądecczyźnie.

Wszystkie zajęcia prowadzone są przy użyciu w pełni profesjonalnego atestowanego sprzętu i pod czułym okiem instruktorów, podróżników, ratowników WOPR, wykwalifikowanych opiekunów i pedagogów AWF, więc pomimo spektakularności są zupełnie bezpieczne i dostępne dla każdego dzieciaka.

👧🏻👦🏼WIEK
od 7 do 16 roku życia

DLA KOGO?
Dla dzieci odważnych, które potrzebują adrenaliny i ruchu, aby dobrze funkcjonować, ale też dla dzieci, które potrzebują uwierzyć w siebie i boją się nowych rzeczy. Jesteśmy w stanie sprostać każdemu charakterowi. Każde dziecko po naszej wspólnej przygodzie wyjdzie pewniejsze siebie, silniejsze i lepiej przygotowane do wyzwań szkolnych i życia codziennego. 

W PROGRAMIE WYZWAŃ HARDEGO DZIECIAKA - I turnus

WYCIECZKA ROWEROWA – Velo Czorsztyn

Rowery – to aktywność, która przyciąga. W programie bezpieczeństwo, technika zjazdów, podjazdów, przejazdów.

 

CANYONING

Nie zostanie na Was sucha nitka!
Canyoning to pokonywanie stromych rzek, wodospadów. Jako nieliczni w tej części Europy  będziemy pokonywać wodospad i rzekę z pomocą sprzętu alpinistycznego… Zjazdy z
wodospadu, przeprawy linowe to tylko namiastka tego co Was czeka w tym dniu….

 

SURWIWAL

Poznajemy sztukę przetrwania wg twórcy światowego surwiwalu Jacka Pałkiewicza. Przeniesiemy się do dżungli himalajskiej, gdzie poznamy sposoby rozpalania ognisk na wodzie, w powietrzu, z mokrego opału; zbudujemy szałas; zorganizujemy przeprawę na drugą stronę wąwozu własnoręcznie zbudowanym mostem tyrolskim, zjedziemy na dno wąwozu; będziemy przedzierać się przez gęstwinę lasów; stromych ścian górskich.

 

 

ARCHERY TAG

Archery games to nowa koncepcja oryginalnej rozrywki, która na długo zapadnie w pamięci. Poszerzona wersja Archery Tag lub ,,Paintball łuczniczy” to drużynowa integracja w postaci bitwy na łuki, która daję ogromną dawkę zabawy i adrenaliny dla każdego. Archery Games to alternatywa dla sportów ekstremalnych. Gra daje zdrową dawkę adrenaliny, można poczuć spory dreszczyk emocji w czasie zabawy, a to wszystko bezboleśnie.

 

„NASKO ZAGRODA” – KADCZA

Dziki Zachód – Nasko zagroda – ciekawostki z świata koni i nie tylko. Warsztaty teoretyczne z zakresu jeździectwa, funkcjonowania stajni, ciekawostki z świata koni, warsztaty historyczne w spichlerzu z zakresu polskiej wsi i gospodarstwa, zabawa na symulatorach dojenia (sztuczne krowy),  zabawa na symulatorze rodeo, zakończona turniejem.

KĄPIELISKO „STAWY”, DMUCHANY PARK WODNY, KAJAKI, KĄPIEL

Dmuchany Park Wodny, Skimboarding, Deski SUP, auto ratownictwo kajakarza. Najlepsza atrakcja półkolonii według uczestników. Może być coś lepszego niż dmuchane zamki?
Oczywiście – dmuchaniec na wodzie. Skakanie, zjeżdżanie, wspinaczka i skoki do wody. Wszystko pod czują opieką ratownika i instruktorów pływania w bezpiecznych kamizelkach. Nie trzeba umieć pływać by mieć frajdę i dobrze się bawić.  Deski SUP- to sport wodny, podczas którego pływa się na specjalnej desce oraz wiosłuje jednym wiosłem. Przepłynięcie stawu w kajaku daje dużo radości i pozwala na zdobycie nowej umiejętności jaką jest wiosłowanie. Nie zabraknie także zażywania kąpieli wodnych oraz tych słonecznych w plażowej i luźnej atmosferze wakacyjnych zabaw w piasku czy siatkówki plażowej .

NOCOWANIE – WIECZÓR INTEGRACYJNY Z GRAMI I ZABAWAMI, DYSKOTEKA, KINO NOCNE Z POPCORNEM I WATĄ CUKROWĄ

Nocleg w remize OSP w Starym Sączu. To mały element kolonijny wpleciony w półkolonie. Dajemy szansę dzieciom na przełamanie swoich lęków oraz mocniejszą integracje ze wspólnym nocowaniem. Ale to nie będzie tylko spanie w remizie to także moc kolejnych atrakcji i niezapomnianych wspomnień. Ta noc będzie nasza!!!

PAINTBALL

Paintball. Z bronią w ręku staramy się pokonać wroga i uratować partnerski oddział. Oczywiście bez krwi, jedynie kulki z farbą. To bezpieczna rozrywka, przepełniona ogromną porcją ruchu na świeżym powietrzu, a także przysparzająca solidną dawką pozytywnej adrenaliny oraz rywalizacji.

Przewidziana także wersja dla młodszych z bronią na amunicję żelową 🙂 – zupełnie bezpieczną i bezbolesną – A EMOCJE TE SAME!

CENA

950 zł od osoby

Płatność:
Gotówką w siedzibie biura (Stary Sącz, ul. Kazimierza Wielkiego 10) lub przelewem
Tytułem: imię i nazwisko uczestnika/ termin /półkolonia animacyjna
Numer konta: 67 1140 2004 0000 3302 8276 7396

WYŻYWIENIE

GWARANTOWANE: • OBIAD (dwudaniowy obiad - zupa + II danie) • WODA

ŚWIADCZENIA

•OPIEKA WYCHOWAWCÓW •ATRAKCJE - REALIZACJA PROGRAMU •BILETY •TRANSPORT •WYŻYWENIE •UBEZPIECZENIE

PRZYSTANKI - MIEJSCA DOZOWZU I ODBIORU UCZESNIKÓW

Chełmiec Stacja Paliw Orlen
7.15 (Wyjazd) 16.15 (Powrót) LOKALIZACJA: [https://maps.app.goo.gl/sYqzg6pUpaDPAnUG9]
Nowy Sącz Bulwar Narwiku
plac przy boisku sportowym pomiędzy parkingiem dla tirów pod starym młynem a parkingiem pod bazylika św. Małgorzaty 7.30 (Wyjazd) 16:00 (Powrót). LOKALIZACJA: [https://maps.app.goo.gl/HwgX1nj3XHstZjWr7]
Nowy Sącz ul. Węgierska CASTORAMA
7.45 (Wyjazd) LOKALIZACJA: [https://maps.app.goo.gl/SujosBn5MzUMgLvEA] 15.45 (Powrót) LOKALIZACJA: [https://maps.app.goo.gl/Ww8ACXV28wz19bRc8]
Stary Sącz Park & Ride
8.00 (Wyjazd) 15.30 (Powrót) LOKALIZACJA: [https://maps.app.goo.gl/HBVGuPpJZX2bD7CB9]

INFORMACJE PRAKTYCZNE

Czy dziecko musi umieć pływać?
Nie, musi umieć pływać, ale powinno być oswojone z wodą nie bać sie jej, zanurzyć bez problemu głowę. W kadrze są instruktorzy. pływania. W razie pytań prosimy o kontakt z biurem na pewno coś zaradzimy ;)
Czy dziecko musi mieć swój rower na wycieczkę rowerową?
Nie rowery są zapewnione w scenie jeśli wycieczka rowerowa znajduje się w programie .
Czy dzieci maja wyżywienie?
W cenie półkolonii dwudaniowy obiad.
Co z dziećmi, które muszą stosować indywidualną dietę?
Dostosowujemy posiłki do diet – prosimy o zgłoszenie tego w formularzu zgłoszeniowym.
Co jeśli moje dziecko nie chce brać udziału w nocowaniu?
Można nie brać udziału, nie wpływa to jednak na cenę. Prosimy o kontakt przed półkonia w kwestiach organizacyjnych.
Co w razie niepogody?
W razie pogody uniemożliwiającej realizację programu organizator zastrzega sobie zmianę programu.
Czy dziecko podczas kolonii/półkolonii jest ubezpieczone?
Tak współpracujemy z Signal Iduna – Towarzystwem Ubezpieczeniowym zajmującym się ubezpieczeniami turystycznymi. Każde dziecko objęte jest ubezpieczeń NNW – czyli od Następstw Nieszczęśliwych Wypadków, a kolonie zagraniczne dodatkowo ubezpieczeniem na podróże zagraniczne.
Kto sprawuje opiekę nad dziećmi?
Kierownik i wychowawcy. Nasza kadra to osoby z doświadczeniem i pasją, które doskonale potrafią zadbać bezpieczeństwo i dobrą zabawę.
Jak skontaktować się z kierownikiem kolonii/półkolonii?
W raz z wszystkimi informacjami podawany jest numer do kierownika, na który najprościej zadzwonić lub napisać. Czasem daleko nam do zasięgu sieci komórkowej.
Czy dzieci mogą korzystać z telefonów w trakcie półkolonii?
Staramy się aby dzieci nie korzystały z telefonów, nie są im potrzebne :) W przypadku kontaktu z dzieckiem prosimy dzwonić do kierownika półkolonii. Możliwość korzystania tylko w wyjątkowych przypadkach za zgodą opiekuna lub kierownika.
Czy robione są pamiątkowe zdjęcia?
Oczywiście, zdjęcia i filmy są fajna pamiątką nie tylko dla naszych Hardych Dzieciaków, ale też inspiracja dla nas i innych rodziców. Wszystkie zdjęcia są dodawane systematycznie w naszej aplikacji flickr. - https://www.flickr.com/photos/195244310@N05/albums
Jak zgłosić dziecko na kolonię/półkolonię?
Aby zapisać dziecko na kolonię, półkolonię należy wypełnić odpowiedni formularz zgłoszeniowy. Następnie zostanie do państwa wysłany mail z wszystkimi dokumentami i informacją na temat płatności
Czy wystawiacie Faktury?
Tak w formularzu jest specjalne miejsce, gdzie należy wpisać dane do faktury.
Czy jeżeli mieszkam za granicą dziecko może skorzystać z kolonii/półkolonii?
Tak, wszelkie formalności można załatwić zdalnie.
Czy dziecko cierpiące na chorobę przewlekłą może wziąć udział w kolonii/półkolonii?
Jeżeli nie mam przeciwskazań ze strony lekarza i dziecko czuje się na siłach nie widzimy przeciwskazań. Prosimy jednak o informacje, że takie trudności występują żebyśmy mogli się przygotować.
Czy aby wziąć udział w kolonii/półkolonii dziecko musi być wysportowane?
To zależy 😊 Zwykle staramy się dostosowywać poziom zajęć do grupy naszych dzieciaków – wyważyć intensywność by były zadowolone, zmęczone, ale nie zamęczone. Warto zastanowić się nad preferencjami dziecka – tak, by aktywności go zainteresowały i dawały frajdę.

O HARDYM DZIECIAKU

Hardy Dzieciak tworzy społeczność osób żyjących aktywnie, z pasją i nietuzinkowo. Nasza kadra jest ważną częścią życia wielu z naszych podopiecznych, wspólnie tworząc z nimi historię, wspomnienia. To mentorzy, przyjaciele i nauczyciele z niesamowitą pasją, którą zarażają, o której potrafią rozmawiać godzinami Dołącz do naszego grona ludzi zdobywających wspaniałe doświadczenia, umiejętności i poznając przyjaciół często na całe życie

Celem Szkoły Pływania HARDY DZIECIAK jest przekazanie pasji do pływania. Nauka i doskonalenie pływania dzieci, młodzieży i dorosłych Bezpieczna zabawa w wodzie. Zajęcia w naszej szkole są prowadzone przez wykwalifikowanych instruktorów i trenerów pływania. Wykształceni, doświadczeni chętnie dzielą się pasja prowadząc zajęcia indywidualne i grupowe równolegle. na różnych poziomach zaawansowania.

GALERIA ZDJĘĆ

KADRA

Kadra Hardego Dzieciaka to ludzie z pasja i doświadczeniem.

ANIMACJA

ANIMATOR NA URODZINACH

ANIMATOR NA KOMUNIĘ ŚWIĘTĄ

ANIMATOR NA WESELU

DODATKOWE ATRAKCJE

FESTYNY I EVENTY

PROGRAMY ANIMACYJNE

PRZEDSZKOLA I SZKOŁY

Basen

WODNY KLUB MALUCHA - BABY SWIM - PŁYWANIE NIEMOWLĄT

WODNE PRZEDSZKOLE HARDEGO DZIECIAKA

GRUPOWA NAUKA PŁYWANIA

INDYWIDAULAN NAUKA PŁYWANIA

NAUKA PŁYWANIA DLA DOROSŁYCH

ZAJĘCIA FAMILIJNE

Nasi partnerzy

Rekomendacje

Agnieszka T.

Już kilkukrotnie korzystaliśmy z oferty zimowej i letniej w HD. Za nami półkolonie i kolonie. Za każdym razem świetnie. Zdecydowanie polecam. Świetna zabawa, mnóstwo atrakcji, opieka. Pełen profesjonalizm.

Kolonie i półkolonie

Anna K.

Super zajęcia i świetne podejście do dzieci 😉 Polecam w 100%

nauka pływania

Lidia

Najlepsze podejście do dzieci:) zajęcia pełne zabawy i radości

nauka pływania

Iwona

Posyłam syna od 5 miesięcy na indywidualne lekcje nauki pływania do Pana Tomka. Syn jest bardzo zadowolony i ja również. Z lekcji na lekcje widać postępy i chęć do dalszej nauki. Instruktor ma pozytywne podejście do dziecka a syn lubi pracować z Panem Tomkiem. Każda złotówka wydana na lekcje to dobrze zainwestowane pieniądze. Ze spokojem polecam Hardego dzieciaka wszystkim którzy szukają szkółki do nauki pływania 🙂

nauka pływania

Wojciech

Fachowość, rzetelność, miła atmosfera i dobry kontakt. Polecam wszystkim 🙂

nauka pływania

Ewa

WITAJCIE KOCHANI!!!! JESTEM MAMA DWOCH ROZBRYKANYCH MOCNO STĄPAJĄCYCH PO ZIEMI CHŁOPCÓW, KTÓRYM TRZEBA CIĄGLE NOWYCH PRZYGÓD ZAINTERESOWAŃ.KORZYSTALIŚMY Z PÓŁKOLONII ZIMOWEJ I W TAMTYM ROKU Z LETNIEJ.TEGO ROKU SYN BYŁ DWA TYGODNIE ŚWIETNEJ SZALONEJ ZABAWY. ORGANIZACJA PEŁNA, ŁĄCZNIE Z POSIŁKAMI. ROBI SIĘ BARDZIEJ HARDY I ZORGANIZOWANY. DZIEKUJE!!!!

Kolonie i półkolonie

Beata S.

polecam półkolonie letnie i zimowe, kolonie, szkołę pływania, dzieci zawsze zachwycone, wychowawcy są bardzo zaangażowani, dzieciom nigdy się nie nudzi, jest aktywnie i ciekawie

Kolonie i półkolonie

Maria S.

Super kadra wychowawcza, mój syn jest bardzo zadowolony z kolonii do Grecji, będziemy dobrze wspominać te wakacje! Mam nadzieję że do następnego roku! Polecamy!

Kolonie i półkolonie

Bogumiła

Moje dzieciaki od lat spędzają wakacje i ferie z Hardym. Polecam gorąco. Hardy oprócz profesjonalnej opieki daje dzieciakom serce, uczy "przetrwania" i współpracy. Myślę że będziemy się spotykać jeszcze parę lat:)

Kolonie i półkolonie

Anna B.

Profesjonalna opieka, masa atrakcji. Dzieci zawsze mega zadowolone! Polecam!!!!

Kolonie i półkolonie

Ania

Moje dzieci korzystają ze szkółki pływania i z polkolonii. Super 😉. Fantastyczni ludzie, zawsze uśmiechnięci, świetne podejście do dzieci 😁

Kolonie i półkolonie szkoła pływania

Paulina M.

Bardzo polecam półkolonię Leśne Przedszkole z Hardym Dzieciakiem. Córka bardzo zadowolona i w przyszłym Roku na pewno znów skorzystamy :)

Kolonie i półkolonie

Grażyna O.

Pierwszy raz skorzystaliśmy z oferty wakacyjnej za granicą dzieciaki są bardzo zadowolone z pięknej Grecji, super opiekunów, jeśli za rok pojawi się taka oferta na pewno skorzystamy ponownie! Polecamy i Pozdrawiamy serdecznie!

Kolonie i półkolonie

Maria

Lepszej półkolonii nie znajdziesz w całym regionie. Super .profesjonalizm i zaangażowanie kadry 100 %. Polecam a nie pożałujesz.

Kolonie i półkolonie

Elżbieta

Polecam gorąco wszystkim chcącym się nauczyć, ale nie mającym odwagi!

nauka pływania

A.

Bardzo polecam półkolonię Leśne Przedszkole z Hardym Dzieciakiem. Córka bardzo zadowolona i w przyszłym Roku na pewno znów skorzystamy :)

Kolonie i półkolonie

Asia O.

Świetni wychowawcy i kierownicy, aktywna kolonia, jednak też mieliśmy czas dla siebie. Na pewno wrócę za rok

Kolonie i półkolonie

xoner

Wspaniała półkolonia :) syn jest bardzo zadowolony! W każdy dzień nowe wyzwania i dużo ruchu. Dziękujemy za niezapomniane chwile :)

Kolonie i półkolonie

Joanna M.

Niesamowite wrażenia i zabawa na półkolonii, dziecko codzień wracało zmęczone, ale bardzo szczęśliwe😁 Bardzo dobra opieka i jednocześnie swoboda dziecka! Zachęcane do pokonywania barier i zdobywania nowych umiejętności, a to wszystko w radosnej atmosferze. Wrócimy za rok na pewno 💪

Kolonie i Półkolonie

Gabriela G.

Szanowni Państwo, niesamowita kolonia, mój syn bardzo zadowolony. Nauczył się pływać .Wspaniali opiekunowie. Bardzo polecam.

Kolonie i półkolonie

Malpik

Polecam kolonie, super atmosfera i organizacja, Córka mega zadowolona 😊👍

Kolonie i półkolonie

Maciej

Gorąco polecam zajęcia na basenie z instruktorem panem Tomkiem, który jest urodzonym pedagogiem. Atmosfera na zajęciach jest super a efekty baaaaardzo zadowalające !!! Zajęcia prowadzone są naprawdę na wysokim poziomie a czas lekcji wykorzystany na 100 %. NIEZDECYDOWANI --- CAŁA NAPRZÓD 🙂

nauka pływania

Agara

Wrażenia po koloni nad morzem : wspaniałe. Super opieka. Szczególnie na wyróżnienie zasługuje Pan Sebastian. Polecam wszystkim rodzicom chcącym zapewnić dziecku fajną zabawę i naukę samodzielności. Opowiadaniom nie ma końca. Miłe wspomnienia zostaną na długo.

Kolonie i półkolonie

Katarzyna

pełen profesjonalizm, indywidualne podejście do dziecka. Instruktorka prowadzi zajęcia w sposób ciekawy dla dzieci.

Nauka pływania

Jolanta

Pani Beatka - instruktor jest wspaniała Dziecko zachwycone.

Nauka pływania

Elżbieta K

Szczerze polecam!!! Pomysł półkolonii bardzo trafiony! Wasza oferta zostawia konkurencję daleko w tyle! Kradniecie serca dzieciaków zapewniając im mnóstwo frajdy i ucząc jak ciekawie i aktywnie spędzać wolny czas- bardzo cenne!!!. Za każdym razem bardzo wysoko postawiona poprzeczka! Serdecznie dziękujemy i życzymy niewyczerpalnych zasobów energii!

kolonie i półkolonie

Milena

Super podejście do dzieci. Polecam

nauka pływania

Kinga Z.

Bardzo polecam półkolonię z Hardym Dzieciakiem. Jesteśmy bardzo zadowoleni i w przyszłym Roku na pewno znów skorzystamy. Polecamy również zajęcia z pływania, z których córka korzysta już ponad dwa lata i widzimy niesamowite efekty- od dziecka bojącego się wody po biorące udział w zawodach pływackich. Hardy Dzieciak to dobra inwestycja w rozwój dziecka;)

Kolonie i półkolonie

Kinga

W miesiąc córka (wtedy 5 latka) umiała pływać (najpierw pod wodą, potem strzałka). Po roku pływa na dużym basenie na plecach, żabka i początki crawla. Super podejście pedagogiczne, bez napinki, presji, itp. Warto zaufać!

Nauka pływania