CO O NAS MYŚLĄ UCZESTNICY PÓŁKOLONII "ZIMA Z HARDYM DZIECIAKIEM" I "LATO Z HARDYM DZIECIAKIEM":

 

Joanna G.

"Super :) Polecam wszystkim zajęcia z Hardym Dzieciakiem!"

 

Elżbieta K. W.

"Szczerze polecam!!! Pomysł półkolonii bardzo trafiony! Wasza oferta zostawia konkurencję daleko w tyle! Kradniecie serca dzieciaków zapewniając im mnóstwo frajdy i ucząc jak ciekawie i aktywnie spędzać wolny czas - bardzo cenne!!! Za każdym razem bardzo wysoko postawiona poprzeczka! Serdecznie dziękujemy i życzymy niewyczerpalnych zasobów energii!"

 

 Joanna S.

"Super zajęcia, ciekawe wyprawy, pomysłowo spędzane dni, świetni i odpowiedzialni opiekunowie, którym dziękuję za opiekę nad całą grupą. Każdy dzień fantastycznie zorganizowany i urozmaicony. Te pięć dni pozostawiło bardzo miłe wspomnienia i są zachętą na kolejną półkolonię. Polecam."

 

Katarzyna Z.

"Dziękuję za fantastyczną przygodę, super zabawę i wiele radości jakie były podczas półkolonii zapewnione mojemu dziecku..."

 

Ryszard H.

"To było 5 naprawdę wspaniałych dni. Poznałem dużo fajnych dzieci. Każdego dnia nasi opiekunowie zaskakiwali nas wszystkich. Cała półkolonia była bardzo fajna i aktywna. Nie mogę się doczekać kolejnych obozów."

 

Dorota S. B. 

"Dziękuję za opiekę na półkolonii i zorganizowanie fantastycznych zajęć każdego dnia. Kuba jest bardzo zadowolony, spędził aktywnie czas, bardzo dziękuję. 
Polecam wszystkim półkolonie z Hardym Dzieciakiem :):)"

 

Aneta D. 

"Polecam półkolonię z Hardym Dzieciakiem. Córki zadowolone :) Nie miały czasu na nudę. Opiekunowie bardzo sympatyczni i zorganizowani :)"

 

 Ewa K. 

Witajcie kochani!!! Jestem mamą dwóch rozbrykanych, mocną stąpających po ziemi chłopców, którym trzeba ciągle nowych przygód, zainteresowań. Korzystaliśmy z półkolonii zimowej i w tamtym roku z letniej. Tego roku syn miał dwa tygodnie świetnej szalonej zabawy. Organizacje pełna, łącznie z posiłkami. Syn robi się bardziej hardy i zorganizowany. Dziękuję!!!"

 

Bernadetta K. 

"Super półkolonia. Syn bardzo zadowolony. Czekamy z niecierpliwością na kolejne zimowe i letnie półkolonie. Na pewno się zapiszemy. Można pomyśleć o miesięcznej półkolonii. Byłoby superowo!!!"

 

Ula G. G.

"Dziękuję ekipie Hardego Dzieciaka za fantastyczną organizację. Patryk był zachwycony, a my razem z nim. Dzieciaki miały mnóstwo atrakcji, ciekawy program, bardzo aktywnie spędzony czas i dużo ruchu. SUPER!!! BRAWO WY!!!"

 

Kamila K.

"To była moja najlepsza przygoda wakacyjna. To był strzał w dziesiątkę. Nasi opiekunowie zawsze mieli świetne pomysły i nieskończony zapas energii i radości ;) Pozdrawiam moje indiańskie plemię (z obozu survivalowego) i wszystkich pozostałych HARDYCH DZIECIAKÓW. Już się zapisuję na następny rok :)"

 

Karolina L.

"Wspaniała półkolonia :) córka jest zachwycona! W każdy dzień mnóstwo atrakcji, a przede wszystkim dużo ruchu. Gratulujemy świetnych pomysłów i dziękujemy za niezapomniane chwile :)"

 

Iwona D.

"Super zorganizowany czas dla dzieciaków!"

 

Jaonna S. J. 

"Zgadzamy się ze wszystkimi opiniami :) Super zajęcia!!! Zuza bardzo zadowolona, czeka na następne lato i oczywiście ferie zimowe, które też są niezapomniane przez Zuzię. Gratulacje dla organizatorów :) Pozdrawiamy."  

 

Iwona G. M.

"To już drugie półkolonie moich dzieci z Hardym Dzieciakiem. W ferie zimowe dzieciaki pod okiem świetnych instruktorów szlifowały swoje umiejętności jazdy na nartach. Wakacyjne półkolonie były rewelacyjne! Ciekawy program, dzieciaki bardzo aktywnie spędziły ten czas. Mega zadowolone!!! Narzekały tylko, że za szybko się skończyły. Dziękuję ekipie Hardego Dzieciaka... Jesteście super!!!"

 

Katarzyna T.

"Ciekawa przygoda dla dzieciaków. Pełny profesjonalizm wychowawców. Dzieci są zadowolone z każdych zajęć."

 

Dorota M.

"Gorąco polecam Szkołę Hardego Dzieciaka!!! Półkolonia była mega świetna!!! Nauka przez zabawę, dzieci się dużo nauczyły i miło spędziły czas z nowymi przyjaciółmi i świetnie cierpliwymi opiekunami! Czekamy na propozycję ferii... Dzięki raz jeszcze" 

 

Dorota S.

"Dziękujemy za tak wspaniałą półkolonię, mój syn nie może się doczekać, a i nie tylko, już przyszłych wakacji, aby znów być z wami. Wspaniały pomysł mieliście z takimi Wyzwaniami, to dla naszych dzieci niecodzienne zmagania. 
Ps. Pomyślcie o takiej 2-tygodniowej półkolonii.
Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję" 

 

Urszula D.

" Super zabawa i bardzo dobra opieka, polecam wszystkim" 

 

Monika Ł. 

"Super półkolonia" 

 

 

CO O NAS MYŚLĄ UCZESTNICY LEKCJI PŁYWANIA:

  

Elżbieta M.

"Polecam gorąco wszystkim chcącym się nauczyć, ale nie mającym odwagi!"

 

Iwona B.

"Posyłam syna od 5 miesięcy na indywidualne lekcje nauki pływania do Pana Tomka. Syn jest bardzo zadowolony i ja również. Z lekcji na lekcję widać postępy i chęć do dalszej nauki. Instruktor ma pozytywne podejście do dziecka a syn lubi pracować z Panem Tomkiem. Każda złotówka wydana na lekcje to dobrze zainwestowane pieniądze. Ze spokojem polecam Hardego Dzieciaka wszystkim którzy szukają szkółki do nauki pływania :)"

 

Julia K.

"Chłopcy są bardzo zadowoleni z zajęć i nie mogą się doczekać na następne! :) Polecam!!!"

 

Paulina W.

"Wykształcona oraz profesjonalna karda :) Najwyższy poziom! Polecam :)"

 

Ludmiła K.

"Bardzo nam się podoba jak prowadzone są zajęcia. Syn bardzo chętnie chodzi na treningi, wraca zadowolony. Polecam wszystkim :)"

 

Milena M. Z.

"Super podejście do dzieci. Polecam"

 

Agnieszka H.

"Miła atmosfera, ciekawe zajęcia, bezpieczeństwo, zaangażowanie instruktorów, super kontakt :)"

 

Anna K.

"Super zajęcia i świetne podejście do dzieci :) Polecam w 100%"

 

Małgorzata Z.

"Super podejście do dzieci. Polecam."

 

Wojciech H.

"Fachowość, rzetelność, miła atmosfera i dobry kontakt. Polecam wszystkim :)"

 

Robert O.

"Polecam! Zarówno lekcje dla dzieci jak i dla dorosłych, z których sam chętnie korzystam :)"

 

Maria M.

"Super zajęcia. Skuteczne. Polecam :)"

 

Maciej P.

"Gorąco polecam zajęcia na basenie z instruktorem panem Tomkiem, który jest urodzonym pedagogiem. Atmosfera na zajęciach jest super, a efekty baaaardzo zadowalające!!! Zajęcia prowadzone są na naprawdę wysokim poziomie a czas lekcji wykorzystany na 100%.
NIEZDECYDOWANI - CAŁA NAPRZÓD :)"

 

Przemek D.

"Bardzo profesjonalne i indywidualne podejście do każdego ucznia :)"

 

Łukasz Ł.

"Serdecznie polecam zajęcia indywidualne z Panią Klaudią Sową. Pełen spokój, profesjonalne podejście dzięki czemu postępy były błyskawiczne :) Dziękuję!"