Tomasz Jasiurkowski

Absolwent AWF-u w Krakowie. Trener pływania II klasy, ratownik wodny, instruktor pływania niemowląt i małych dzieci, instruktor narciarstwa. Pasjonat pływania i triathlonu. Doświadczenie zdobył pracując w Klubie pływackim MKS STP Nowy Sącz. Wielokrotny uczestnik Ogólnopolskiej Konferencji Szkoleniowej Trenerów Pływania. Praca z dziećmi dostarcza mu wiele satysfakcji.

 
 

 


 
 

Damian Borkowski

Nauczyciel Technikum Obsługi Turystycznej; kierownik ośrodka narciarskiego wraz z przedszkolem narciarskim Dimbo - Family Park w Krynicy; absolwent Turystyki i Rekreacji na krakowskim AWF-ie oraz Wychowania Fizycznego z odnową biologiczną i gimnastyką korekcyjną na sądeckim PWSZ. Instruktor pływania, instruktor nauki pływania niemowląt, narciarstwa, nordic-walking, wspinaczki, pilot wycieczek, taternik jaskiniowy w SKTJ. Pasjonuje się fotografią, podróżuje po świecie. Niepoprawny optymista, nie znosi nudy, uwielbia pracować z dziećmi oraz zarażać je swoimi pasjami.

 

 

 

 

Emil Siedlarz

Absolwent krakowskiej Akademii Wychowania Fizycznego. Instruktor pływania, ratownik wodny z ukończonym szkoleniem z kwalifikowanej pierwszej pomocy, sternik motorowodny, instruktor fitness i odnowy biologicznej. Trener  personalny i trener przygotowania motorycznego w sporcie. Miłośnik aktywnego spędzania czasu, piłki nożnej, turystyki górskiej, lubiący podejmować nowe wyzwania, aby zwiększać swoje możliwości. Kształtowanie siły charakteru u dzieci w każdym wieku, wyszukiwanie ukrytych talentów i mobilizowanie do działania - to jego praca na co dzień.

 

 
 
 
 

  

 

Grzegorz Mikulski

Absolwent krakowskiej Akademii Wychowania Fizycznego na kierunku Wychowanie Fizyczne. Trener pływania II klasy oraz trener przygotowania motorycznego w sporcie, aktywny ratownik WOPR na pływalni PWSZ w Nowym Sączu z aktualnymi uprawnieniami Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy, instruktor narciarstwa i odnowy biologicznej. Wieloletni pracownik w szkółce pływania “Hardy dzieciak”, zarówno na basenie jak i na półkoloniach zimowych. Miłośnik samorozwoju oraz aktywności fizycznej w szczególności pływania a także narciarstwa zjazdowego. Praca z podopiecznymi daje mu możliwość samorealizacji, poprzez przekazywanie wiedzy i doskonalenie techniki pływania. Satysfakcjonuje go także rozwijania u dzieci zamiłowania do aktywności ruchowej i zdrowego stylu życia.

 

 

 

 

Dominika Pilch

Absolwentka Wychowania Fizycznego na PWSZ w Nowym Sączu oraz studentka AWF w Krakowie. Instruktorka pływania i odnowy biologicznej. Większość czasu spędza na basenie dbając o bezpieczeństwo nasze i naszych dzieci jako ratownik wodny. Praca z dziećmi ją uszczęśliwia oraz dostarcza wiele satysfakcji. Lubi aktywnie wypoczywać, więc w wolnym czasie wybiera się na wycieczki rowerowe lub długie spacery.

 

 

 

 

Joanna Łęczycka

Absolwentka Wychowania Fizycznego w PWSZ w Nowym Sączu oraz Studentka AWF w Krakowie. Instruktorka pływania, odnowy biologicznej oraz terapeuta SPA. Swój czas poświęca na naukę dzieci i starszych na basenie. Praca umożliwia jej pogłębienie wiedzy oraz przynosi dużo satysfakcji. W wolnych chwilach aktywnie spędza czas na rowerach lub wycieczkach pieszych.

 

 

 

 

Beata Kocemba

Studentka pedagogiki z resocjalizacją na Krakowskiej Akademii. Absolwentka PWSZ w Nowym Sączu o kierunku wychowanie fizyczne ze specjalizacją odnowa biologiczna i pływanie. Ukończyła kurs terapeuty SPA. Instruktor pływania i jazdy konnej. Zawsze uśmiechnięta, z pozytywnym nastawieniem. Zajęcia zarówno z dziećmi, jaki i dorosłymi sprawiają jej wielka przyjemność. Cierpliwa, szybko nawiązuje kontakt. Praca na pływalni daje jej dużą satysfakcję.