Półkolonia Snowbordowa 11-17 lat

Półkolonia snowboardowa Tylicz.ski 11-17 lat

Półkolonia narciarska z Hardym Dzieciakiem to wartościowo i aktywnie spędzony czas.
Fantastyczna sprawdzona kadra, stoki narciarskie dobrane pod kątem szkolenia aby dziecko mogło jak najwięcej skorzystać ze pobytu.
Do tego zawody, zdrowa rywalizacja oraz mnóstwo zabawy i pozytywnej energii.
Szkolenie odbywać się będzie także na snowparku
Szkolenie przeznaczone dla dzieci w wieku 11+
Przeżyj z nami ten wspaniały czas!

CENA ZAWIERA

 • szkolenie snowboardowe prowadzone przez wykwalifikowanego instruktora
 • kadrę instruktorską, wychowawców kolonijnych
 • ubezpieczenie NNW
 • karnety narciarskie
 • wyżywienie obiad jednodaniowy + herbata w obiekcie gastronomicznym
 • transport
 • książeczka z umiejętnościami
 • zawody z medalami
 • dyplomy uczestnictwa

CENA NIE ZAWIERA

 • sprzętu snowboardowego/ możliwość wypożyczenia w wypożyczalni na stacji Tylicz cena około 45 zł/ komplet dzień
 • przekąsek

Cena first minute obowiązuje przy rezerwacji do 30 listopada 2023

1200

Cena obowiązuje przy rezerwacji od 1 grudnia 2023

1250

Płatność:
Gotówką w siedzibie biura (Stary Sącz, ul. Kazimierza Wielkiego 10) lub przelewem
Tytułem imię i nazwisko dziecka/ turnus /półkolonia narciarska
Numer konta: 67 1140 2004 0000 3302 8276 7396

WYŻYWIENIE

Wyżywienie świadczone w restauracji na stoku w postaci obiadu jednodaniowego "II danie" + herbata bez limitu

ŚWIADCZENIA

ponad 20h szkolenia snowboardowego z instruktorem na stoku transport na stok narciarski karnety narciarskie "bez limitu"- nie oszczędzamy na zjazdach obiad jednodaniowy + herbata zdjęcia z każdego turnusu do pobrania z naszej strony

WAŻNE INFORMACJE

Co przygotować dziecku?
Termos z herbatą, dodatkowa czapka, rękawiczki (nawet 2x) kompletne, zapasowe ubranie do przebrania w razie potrzeby, drugie śniadanie + przekąski. *Zapasowe ubrania śmiało możecie spakować w osobny "tobołek" aby zbytnio się nie obciążać i zostawić podpisany w autokarze na cały czas trwania szkolenia
Jak ubrać dziecko?
I warstwa: Bielizna komplet bielizny termo aktywnej/ getry, leginsy koszulka skarpetki koniecznie wysokie wystające nad buta narciarskiego II warstwa- docieplająca polarek przy niższych temperaturach III warstwa-zewnętrzna: Kombinezon narciarski lub spodnie narciarskie+kurtka cienka czapka/kominiarka (bez pomponów) czapka ma nie przeszkadzać/ uwierać pod kaskiem rękawiczki narciarskie (nie nadają się cienkie bawełniane lub inne włochate (szybko przemakają, mokre powodują otarcia)
Jak ma wyglądać komplet sprzętu snowboardowego?
Komplet sprzętu snowboardowego to zestaw: deska, buty, gogle. Warto zaopatrzyć się w ochraniacze nadgarstków.
Jak przygotować sprzęt snowboardowy?
Deska powinna byc dopasowana do wzrostu i butów w zakresie masy ciała oraz wielkości buta Deska musi być nasmarowane [najlepiej na gorąco] - świadczymy taką usługę w biurze w cenie 30zł/deskę Wytłumaczenie: deska nienasmarowana odpowiednio będzie dużo wolniejsza od innych a w czasie wyższej temperatury i opadów śnieg będzie się lepił do spodu uniemożliwiając jazdę, powodując wywrotki i frustracje młodego adepta. Przy zapowiadanych wyższych temperaturach warto też nasmarować spody butów świeczką. Do takich butów w mniejszym stopniu będzie lepił się śnieg tworząc tzw. podkowy
Gdzie można wypożyczyć sprzęt snowbordowy?
Komplet sprzętu narciarskiego można wypożyczyć na stoku [samodzielnie] lub z naszą pomocą nie wypożyczamy sprzętu snowboardowego.
Czy codziennie muszę dowozić dziecku sprzęt?
Sprzęt narciarski/snowboardowy przywozimy w pierwszym dniu i zabieramy w dniu ostatnim. Dzieci będą zabierać ze sobą codziennie buty narciarskie do wysuszenia. Dobrym rozwiązaniem jest wkładanie butów do specjalnego pokrowca na buty lub poprostu wielorazowej siatki podpisanej imieniem i nazwiskiem. Pomaga to w identyfikacji butów.
Czy dzieci codziennie biorą cały sprzęt ze sobą do domu?
Nie, komplet sprzętu zostaje w przechowalni na stoku. Dzieci biorą codziennie ze sobą buty narciarskie aby je wysuszyć
Co to są książeczki z umiejętnościami?
Nasi snowboardziści dostają książeczki w których są opisane kolejne sprawności aby wiedzieć jak będzie wyglądało szkolenie, czego muszą się nauczyć aby zostać sprawnym snowboardem a także jest to wiedza dla Państwa na jakim etapie umiejętności jest państwa pociecha
Gdzie mogę śledzić relacje z półkolonii mojego dziecka? Czy dostane zdjęcia pamiątkowe?
Gdzie mogę śledzić relacje z półkolonii mojego dziecka? Czy dostane zdjęcia pamiątkowe?
Co w przypadku opóźnienia autokaru?
Zimowe warunki są nieprzewidywalne a dla nas bezpieczeństwo jest najważniejsze więc spieszyć się nie będziemy. W przypadku opóźnienia powyżej pół godziny będziemy informować Państwa sms. Proszę wziąć pod uwagę możliwość utrudnionego kontaktu z powodu słabego zasięgu na stokach
Jak wygląda kontakt z dzieckiem podczas zimowiska?
Dzieci plecaki z telefonami zostawiają w autobusie. Kontakt z dzieckiem jest przez numer obozowy. Kierownik może nie odbierać telefonu jeśli jest z dzieckiem na zajęciach. Prosimy wtedy o sms z prośbą o kontakt najlepiej przedstawiając odrazu treść pytania. Na stoku narciarskim jest też problem z zasięgiem więc kontakt może być utrudniony. Prosimy tutaj o wyrozumiałość. W takiej sytuacji prosimy o kontakt z biurem 796262606 i zostawienie swojego numeru do jak najszybszego kontaktu.
Co jeśli nie będzie śniegu?
Szukamy innego stoku narciarskiego w innym przypadku odwołujemy półkolonię ze zwrotem pieniędzy.
Czy dziecko musi umieć jeździć na desce by wziąć udział w półkolonii?
Nie, nie musi. Uczymy dzieci w każdym stopniu zaawansowania.
Co jeśli dziecko zachoruje, zrezygnuje w trakcie pólkolonii?
Jeśli z przyczyn obiektywnych uczestnik będzie zmuszony zrezygnować w trakcie półkolonii jest możliwość przeniesienia świadczeń na inna osobę (brata, kuzyna, kolegę) pod warunkiem miejsca w danej grupie zaawansowania. W innej sytuacji staramy się zwrócić koszty zmienne jeśli uda się je anulować. W tym przypadku to karnet, ubezpieczenie oraz koszt wyżywienia.
Co jeśli zrezygnuję przed rozpoczęciem danego turnusu?
Patrz regulamin.
Czy wypożyczacie sprzęt snowboardowy?
Nie posiadamy własnego sprzętu snowboardowego - możemy jednak pomóc dziecku dobrać sprzęt na stoku i pomóc w wypożyczeniu, tak by państwo nie musieli jechać z uczestnikiem kolonii na stoku. Cena na stoku to około 45 zł / komplet dzień.

WIĘCEJ INFORAMCJI

O HARDYM DZIECIAKU

Hardy Dzieciak tworzy społeczność osób żyjących aktywnie, z pasją i nietuzinkowo. Nasza kadra jest ważną częścią życia wielu z naszych podopiecznych, wspólnie tworząc z nimi historię, wspomnienia. To mentorzy, przyjaciele i nauczyciele z niesamowitą pasją, którą zarażają, o której potrafią rozmawiać godzinami Dołącz do naszego grona ludzi zdobywających wspaniałe doświadczenia, umiejętności i poznając przyjaciół często na całe życie

Celem Szkoły Pływania HARDY DZIECIAK jest przekazanie pasji do pływania. Nauka i doskonalenie pływania dzieci, młodzieży i dorosłych Bezpieczna zabawa w wodzie. Zajęcia w naszej szkole są prowadzone przez wykwalifikowanych instruktorów i trenerów pływania. Wykształceni, doświadczeni chętnie dzielą się pasja prowadząc zajęcia indywidualne i grupowe równolegle. na różnych poziomach zaawansowania.

KADRA

Kadra Hardego Dzieciaka to ludzie z pasja i doświadczeniem.

Zima

KOLONIA NARCIARSKO-SNOWBORDOWA SŁOWACJA CHOPOK

PÓLKOLONIA NARCIARSKA TYLICZ.SKI

PÓŁKOLONIA NARCIARSKA KAMIANNA.SKI

Basen

WODNY KLUB MALUCHA - BABY SWIM - PŁYWANIE NIEMOWLĄT

WODNE PRZEDSZKOLE HARDEGO DZIECIAKA

GRUPOWA NAUKA PŁYWANIA

INDYWIDAULAN NAUKA PŁYWANIA

NAUKA PŁYWANIA DLA DOROSŁYCH

ZAJĘCIA FAMILIJNE

Nasi partnerzy

Rekomendacje

Lidia

Najlepsze podejście do dzieci:) zajęcia pełne zabawy i radości

nauka pływania

Maria

Lepszej półkolonii nie znajdziesz w całym regionie. Super .profesjonalizm i zaangażowanie kadry 100 %. Polecam a nie pożałujesz.

Kolonie i półkolonie

Ania

Moje dzieci korzystają ze szkółki pływania i z polkolonii. Super 😉. Fantastyczni ludzie, zawsze uśmiechnięci, świetne podejście do dzieci 😁

Kolonie i półkolonie szkoła pływania

Bogumiła

Moje dzieciaki od lat spędzają wakacje i ferie z Hardym. Polecam gorąco. Hardy oprócz profesjonalnej opieki daje dzieciakom serce, uczy "przetrwania" i współpracy. Myślę że będziemy się spotykać jeszcze parę lat:)

Kolonie i półkolonie

Anna K.

Super zajęcia i świetne podejście do dzieci 😉 Polecam w 100%

nauka pływania

Kinga Z.

Bardzo polecam półkolonię z Hardym Dzieciakiem. Jesteśmy bardzo zadowoleni i w przyszłym Roku na pewno znów skorzystamy. Polecamy również zajęcia z pływania, z których córka korzysta już ponad dwa lata i widzimy niesamowite efekty- od dziecka bojącego się wody po biorące udział w zawodach pływackich. Hardy Dzieciak to dobra inwestycja w rozwój dziecka;)

Kolonie i półkolonie

A.

Bardzo polecam półkolonię Leśne Przedszkole z Hardym Dzieciakiem. Córka bardzo zadowolona i w przyszłym Roku na pewno znów skorzystamy :)

Kolonie i półkolonie

Agnieszka T.

Już kilkukrotnie korzystaliśmy z oferty zimowej i letniej w HD. Za nami półkolonie i kolonie. Za każdym razem świetnie. Zdecydowanie polecam. Świetna zabawa, mnóstwo atrakcji, opieka. Pełen profesjonalizm.

Kolonie i półkolonie

Asia O.

Świetni wychowawcy i kierownicy, aktywna kolonia, jednak też mieliśmy czas dla siebie. Na pewno wrócę za rok

Kolonie i półkolonie

Elżbieta K

Szczerze polecam!!! Pomysł półkolonii bardzo trafiony! Wasza oferta zostawia konkurencję daleko w tyle! Kradniecie serca dzieciaków zapewniając im mnóstwo frajdy i ucząc jak ciekawie i aktywnie spędzać wolny czas- bardzo cenne!!!. Za każdym razem bardzo wysoko postawiona poprzeczka! Serdecznie dziękujemy i życzymy niewyczerpalnych zasobów energii!

kolonie i półkolonie

Wojciech

Fachowość, rzetelność, miła atmosfera i dobry kontakt. Polecam wszystkim 🙂

nauka pływania

Katarzyna

pełen profesjonalizm, indywidualne podejście do dziecka. Instruktorka prowadzi zajęcia w sposób ciekawy dla dzieci.

Nauka pływania

Paulina M.

Bardzo polecam półkolonię Leśne Przedszkole z Hardym Dzieciakiem. Córka bardzo zadowolona i w przyszłym Roku na pewno znów skorzystamy :)

Kolonie i półkolonie

Kinga

W miesiąc córka (wtedy 5 latka) umiała pływać (najpierw pod wodą, potem strzałka). Po roku pływa na dużym basenie na plecach, żabka i początki crawla. Super podejście pedagogiczne, bez napinki, presji, itp. Warto zaufać!

Nauka pływania

Joanna M.

Niesamowite wrażenia i zabawa na półkolonii, dziecko codzień wracało zmęczone, ale bardzo szczęśliwe😁 Bardzo dobra opieka i jednocześnie swoboda dziecka! Zachęcane do pokonywania barier i zdobywania nowych umiejętności, a to wszystko w radosnej atmosferze. Wrócimy za rok na pewno 💪

Kolonie i Półkolonie

Iwona

Posyłam syna od 5 miesięcy na indywidualne lekcje nauki pływania do Pana Tomka. Syn jest bardzo zadowolony i ja również. Z lekcji na lekcje widać postępy i chęć do dalszej nauki. Instruktor ma pozytywne podejście do dziecka a syn lubi pracować z Panem Tomkiem. Każda złotówka wydana na lekcje to dobrze zainwestowane pieniądze. Ze spokojem polecam Hardego dzieciaka wszystkim którzy szukają szkółki do nauki pływania 🙂

nauka pływania

Anna B.

Profesjonalna opieka, masa atrakcji. Dzieci zawsze mega zadowolone! Polecam!!!!

Kolonie i półkolonie

Jolanta

Pani Beatka - instruktor jest wspaniała Dziecko zachwycone.

Nauka pływania

Elżbieta

Polecam gorąco wszystkim chcącym się nauczyć, ale nie mającym odwagi!

nauka pływania

Gabriela G.

Szanowni Państwo, niesamowita kolonia, mój syn bardzo zadowolony. Nauczył się pływać .Wspaniali opiekunowie. Bardzo polecam.

Kolonie i półkolonie

Milena

Super podejście do dzieci. Polecam

nauka pływania

Grażyna O.

Pierwszy raz skorzystaliśmy z oferty wakacyjnej za granicą dzieciaki są bardzo zadowolone z pięknej Grecji, super opiekunów, jeśli za rok pojawi się taka oferta na pewno skorzystamy ponownie! Polecamy i Pozdrawiamy serdecznie!

Kolonie i półkolonie

Malpik

Polecam kolonie, super atmosfera i organizacja, Córka mega zadowolona 😊👍

Kolonie i półkolonie

Agara

Wrażenia po koloni nad morzem : wspaniałe. Super opieka. Szczególnie na wyróżnienie zasługuje Pan Sebastian. Polecam wszystkim rodzicom chcącym zapewnić dziecku fajną zabawę i naukę samodzielności. Opowiadaniom nie ma końca. Miłe wspomnienia zostaną na długo.

Kolonie i półkolonie

Ewa

WITAJCIE KOCHANI!!!! JESTEM MAMA DWOCH ROZBRYKANYCH MOCNO STĄPAJĄCYCH PO ZIEMI CHŁOPCÓW, KTÓRYM TRZEBA CIĄGLE NOWYCH PRZYGÓD ZAINTERESOWAŃ.KORZYSTALIŚMY Z PÓŁKOLONII ZIMOWEJ I W TAMTYM ROKU Z LETNIEJ.TEGO ROKU SYN BYŁ DWA TYGODNIE ŚWIETNEJ SZALONEJ ZABAWY. ORGANIZACJA PEŁNA, ŁĄCZNIE Z POSIŁKAMI. ROBI SIĘ BARDZIEJ HARDY I ZORGANIZOWANY. DZIEKUJE!!!!

Kolonie i półkolonie

xoner

Wspaniała półkolonia :) syn jest bardzo zadowolony! W każdy dzień nowe wyzwania i dużo ruchu. Dziękujemy za niezapomniane chwile :)

Kolonie i półkolonie

Maciej

Gorąco polecam zajęcia na basenie z instruktorem panem Tomkiem, który jest urodzonym pedagogiem. Atmosfera na zajęciach jest super a efekty baaaaardzo zadowalające !!! Zajęcia prowadzone są naprawdę na wysokim poziomie a czas lekcji wykorzystany na 100 %. NIEZDECYDOWANI --- CAŁA NAPRZÓD 🙂

nauka pływania

Beata S.

polecam półkolonie letnie i zimowe, kolonie, szkołę pływania, dzieci zawsze zachwycone, wychowawcy są bardzo zaangażowani, dzieciom nigdy się nie nudzi, jest aktywnie i ciekawie

Kolonie i półkolonie

Maria S.

Super kadra wychowawcza, mój syn jest bardzo zadowolony z kolonii do Grecji, będziemy dobrze wspominać te wakacje! Mam nadzieję że do następnego roku! Polecamy!

Kolonie i półkolonie