Półkolonia narciarska Tylicz ski Turnus II 7-17 lat

Półkolonia narciarska Tylicz ski Turnus II 7-17 lat

Półkolonia narciarska z Hardym Dzieciakiem to wartościowo i aktywnie spędzony czas.
Fantastyczna sprawdzona kadra, stoki narciarskie dobrane pod kątem szkolenia aby dziecko mogło jak najwięcej skorzystać ze pobytu.
Do tego zawody, zdrowa rywalizacja oraz mnóstwo zabawy i pozytywnej energii.
Cztery godziny szkolenia dziennie; trzy poziomy zaawansowania: początkujący - średniozaawansowany - zaawansowany
Szkolenie przeznaczone dla dzieci w wieku 7+
Dla kogo? Polecamy szczególnie dla narciarzy średniozaawansowanych i zaawansowanych którzy uczestniczyli co najmniej w jednej półkolonii narciarskiej.
Przeżyj z nami ten wspaniały czas!

WYŻYWIENIE

Wyżywienie świadczone w restauracji na stoku w postaci obiadu jednodaniowego "II danie" + herbata

ŚWIADCZENIA

ponad 20h szkolenia narciarskiego z instruktorem na stoku transport na stok narciarski karnety narciarskie "bez limitu"- nie oszczędzamy na zjazdach obiad jednodaniowy + herbata zdjęcia z każdego turnusu do pobrania z naszej strony

Cena first minute obowiązuje przy rezerwacji do 30 listopada 2023

1200

Cena obowiązuje przy rezerwacji od 1 grudnia 2023

1250

Płatność:
Gotówką w siedzibie biura (Stary Sącz, ul. Kazimierza Wielkiego 10) lub przelewem
Tytułem imię i nazwisko dziecka/ turnus /półkolonia narciarska
Numer konta: 67 1140 2004 0000 3302 8276 7396

CENA ZAWIERA

 • Szkolenie narciarskie
 • Opiekę kadry instruktorskiej i wychowawczej
 • Wyżywienie w postaci obiadu jednodaniowego "do syta" + herbata
 • Przechowalnia sprzętu
 • Ubezpieczenie NNW
 • Transport na stoki narciarskie
 • Karnety narciarskie
 • Zawody z medalami
 • Dyplomy uczestnictwa
 • Książeczki z umiejętnościami

CENA NIE ZAWIERA

 • sprzętu narciarskiego/możliwość wypożyczenia sprzętu u nas w promocyjnej cenie 150 zł za komplet (kijki, narty, buty, kask)

WAŻNE INFORMACJE

Gdzie mogę śledzić relacje z półkolonii mojego dziecka? Czy dostane zdjęcia pamiątkowe?
Relacje można obserwować na naszych mediach społecznościowych. Facebook, Instagram, TikTok. Dokładna relacja fotograficzna jest na stronie https://www.flickr.com/photos/195244310@N05/albums Zastrzegamy, iż niestety nie jesteśmy w stanie obiecać iż każde dziecko będzie miało tyle samo zdjęć pomimo naszych starań. W sytuacji gdy nie widzicie swojego narciarza na kolejnych relacjach prosimy o sms. Postaramy się wtedy szczególnie zwrócić uwagę obiektywu w strone dziecka :)
Co przygotować dziecku?
Termos z herbatą, dodatkowa czapka, rękawiczki (nawet 2x) kompletne, zapasowe ubranie do przebrania w razie potrzeby, drugie śniadanie + przekąski. *Zapasowe ubrania śmiało możecie spakować w osobny "tobołek" aby zbytnio się nie obciążać i zostawić podpisany w autokarze na cały czas trwania Szkolenia!
Jak ubrać dziecko?
I warstwa: Bielizna komplet bielizny termo aktywnej/ getry, leginsy koszulka skarpetki koniecznie wysokie wystające nad buta narciarskiego II warstwa: docieplająca polarek przy niższych temperaturach III warstwa: zewnętrzna Kombinezon narciarski lub spodnie narciarskie+kurtka cienka czapka/kominiarka (bez pomponów) czapka ma nie przeszkadzać/ uwierać pod kaskiem rękawiczki narciarskie (nie nadają się cienkie bawełniane lub inne włochate (szybko przemakają, mokre powodują otarcia)
Jak ma wyglądać komplet sprzętu narciarskiego?
Komplet sprzętu narciarskiego to zestaw: narty, buty, kask, kijki, gogle
Jak przygotować sprzęt narciarski?
Narty powinny byc dopasowane do butów w zakresie masy ciała oraz wielkości buta Narty muszą być nasmarowane [najlepiej na gorąco] - świadczymy taką usługę w biurze w cenie 30zł/narty Wytłumaczenie: narty nienasmarowane odpowiednio będą dużo wolniejsze od innych a w czasie wyższej temperatury i opadów śnieg będzie się lepił do spodów nart uniemożliwiając jazdę, powodując wywrotki i frustracje młodego narciarza
Gdzie można wypożyczyć sprzęt narciarski?
Komplet sprzętu narciarskiego można wypożyczyć u nas lub na stoku [samodzielnie] Przed każdym turnusem wypożyczamy sprzęt narciarski w cenie 150zł/ turnus i przy spotkaniu dobieramy sprzęt. Sprzęt wypożyczany u nas jest odpowiednio przygotowany do sezonu. Narty są "smarowane na gorąco"
Czy przygotowujecie prywatny sprzęt do sezonu?
Tak świadczymy usługę polegającą na dopasowaniu zapięć do butów/ regulacji zapięć, smarowaniu ślizgów Cena takiej usługi to 30zł Należy umówić się w biurze i zostawić sprzęt
Czy pożyczony sprzęt zabieram ze sobą?
Tak, po wypożyczeniu sprzętu zabieracie państwo sprzęt ze sobą. [ w wyjątkowych sytuacjach to my zabieramy sprzęt na stok] Sprzęt będzie przechowywany na stoku. Tylko buty dzieci biorą codziennie do domu aby je wysuszyć
Czy dzieci codziennie biorą cały sprzęt ze sobą do domu?
Nie, komplet sprzętu zostaje w przechowalni na stoku. Dzieci biorą codziennie ze sobą buty narciarskie aby je wysuszyć
Co to są książeczki z umiejętnościami?
Nasi narciarze dostają książeczki w których są opisane kolejne sprawności narciarskie aby wiedzieć jak będzie wyglądało szkolenie, czego muszą się nauczyć aby zostać sprawnym narciarzem a także jest to wiedza dla Państwa na jakim etapie umiejętności jest państwa pociecha.
Co w przypadku opóźnienia autokaru?
Zimowe warunki są nieprzewidywalne a dla nas bezpieczeństwo jest najważniejsze więc spieszyć się nie będziemy. W przypadku opóźnienia powyżej pół godziny będziemy informować Państwa sms. Proszę wziąć pod uwagę możliwość utrudnionego kontaktu z powodu słabego zasięgu na stokach
Jak wygląda kontakt z dzieckiem podczas zimowiska?
Dzieci plecaki z telefonami zostawiają w autobusie. Kontakt z dzieckiem jest przez numer obozowy. Kierownik może nie odbierać telefonu jeśli jest z dzieckiem na zajęciach. Prosimy wtedy o sms z prośbą o kontakt najlepiej przedstawiając odrazu treść pytania. Na stoku narciarskim jest też problem z zasięgiem.
Co jeśli nie będzie śniegu?
Szukamy innego stoku narciarskiego w innym przypadku odwołujemy półkolonię ze zwrotem pieniędzy.
Czy dziecko musi umieć jeździć na nartach by wziąć udział w półkolonii?
Jeśli z przyczyn obiektywnych uczestnik będzie zmuszony zrezygnować w trakcie półkolonii jest możliwość przeniesienia świadczeń na inna osobę (brata, kuzyna, kolegę) pod warunkiem miejsca w danej grupie zaawansowania. W innej sytuacji staramy się zwrócić koszty zmienne jeśli uda się je anulować. W tym przypadku to karnet, ubezpieczenie oraz koszt wyżywienia.
Co jeśli dziecko zachoruje, zrezygnuje w trakcie pólkolonii?
Patrz regulamin.
Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji.
Jest to ubezpieczenie, które pozwala odzyskać środki przeznaczone na imprezę turystyczną w przypadku nagłej choroby, lub innego zdarzenia, które uwzględnione jest w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia. Aby zakupić ubezpieczenie należy skontaktować się z biurem. Koszt ubezpieczenia około 55 zł – Ogólne Warunki Ubezpieczenia do pobrania na dole strony.
Czy ubezpieczenie od kosztów rezygnacji jest obowiązkowe?
Nie jest ono obowiązkowe, ale pozwala na przeniesienie odpowiedzialności na towarzystwo ubezpieczeniowe w razie konieczności rezygnacji i odzyskanie poniesionych w związku z tym kosztów.
Czy dzieci są ubezpieczone na półkolonii?
Tak dzieci są objęte Ubezpieczeniem NNW (Następstwa Nieszczęśliwych Wypadków) – jest podstawowe, obowiązkowe ubezpieczenie w razie jakichkolwiek urazów.

DOWIEDZ SIĘ WIECEJ

O HARDYM DZIECIAKU

Hardy Dzieciak tworzy społeczność osób żyjących aktywnie, z pasją i nietuzinkowo. Nasza kadra jest ważną częścią życia wielu z naszych podopiecznych, wspólnie tworząc z nimi historię, wspomnienia. To mentorzy, przyjaciele i nauczyciele z niesamowitą pasją, którą zarażają, o której potrafią rozmawiać godzinami Dołącz do naszego grona ludzi zdobywających wspaniałe doświadczenia, umiejętności i poznając przyjaciół często na całe życie

Celem Szkoły Pływania HARDY DZIECIAK jest przekazanie pasji do pływania. Nauka i doskonalenie pływania dzieci, młodzieży i dorosłych Bezpieczna zabawa w wodzie. Zajęcia w naszej szkole są prowadzone przez wykwalifikowanych instruktorów i trenerów pływania. Wykształceni, doświadczeni chętnie dzielą się pasja prowadząc zajęcia indywidualne i grupowe równolegle. na różnych poziomach zaawansowania.

KADRA

Kadra Hardego Dzieciaka to ludzie z pasja i doświadczeniem.

Zima

KOLONIA NARCIARSKO-SNOWBORDOWA SŁOWACJA CHOPOK

PÓLKOLONIA NARCIARSKA TYLICZ.SKI

PÓŁKOLONIA NARCIARSKA KAMIANNA.SKI

Basen

WODNY KLUB MALUCHA - BABY SWIM - PŁYWANIE NIEMOWLĄT

WODNE PRZEDSZKOLE HARDEGO DZIECIAKA

GRUPOWA NAUKA PŁYWANIA

INDYWIDAULAN NAUKA PŁYWANIA

NAUKA PŁYWANIA DLA DOROSŁYCH

ZAJĘCIA FAMILIJNE

Nasi partnerzy

Rekomendacje

Agara

Wrażenia po koloni nad morzem : wspaniałe. Super opieka. Szczególnie na wyróżnienie zasługuje Pan Sebastian. Polecam wszystkim rodzicom chcącym zapewnić dziecku fajną zabawę i naukę samodzielności. Opowiadaniom nie ma końca. Miłe wspomnienia zostaną na długo.

Kolonie i półkolonie

Elżbieta K

Szczerze polecam!!! Pomysł półkolonii bardzo trafiony! Wasza oferta zostawia konkurencję daleko w tyle! Kradniecie serca dzieciaków zapewniając im mnóstwo frajdy i ucząc jak ciekawie i aktywnie spędzać wolny czas- bardzo cenne!!!. Za każdym razem bardzo wysoko postawiona poprzeczka! Serdecznie dziękujemy i życzymy niewyczerpalnych zasobów energii!

kolonie i półkolonie

Gabriela G.

Szanowni Państwo, niesamowita kolonia, mój syn bardzo zadowolony. Nauczył się pływać .Wspaniali opiekunowie. Bardzo polecam.

Kolonie i półkolonie

Elżbieta

Polecam gorąco wszystkim chcącym się nauczyć, ale nie mającym odwagi!

nauka pływania

Grażyna O.

Pierwszy raz skorzystaliśmy z oferty wakacyjnej za granicą dzieciaki są bardzo zadowolone z pięknej Grecji, super opiekunów, jeśli za rok pojawi się taka oferta na pewno skorzystamy ponownie! Polecamy i Pozdrawiamy serdecznie!

Kolonie i półkolonie

Maria

Lepszej półkolonii nie znajdziesz w całym regionie. Super .profesjonalizm i zaangażowanie kadry 100 %. Polecam a nie pożałujesz.

Kolonie i półkolonie

Bogumiła

Moje dzieciaki od lat spędzają wakacje i ferie z Hardym. Polecam gorąco. Hardy oprócz profesjonalnej opieki daje dzieciakom serce, uczy "przetrwania" i współpracy. Myślę że będziemy się spotykać jeszcze parę lat:)

Kolonie i półkolonie

Asia O.

Świetni wychowawcy i kierownicy, aktywna kolonia, jednak też mieliśmy czas dla siebie. Na pewno wrócę za rok

Kolonie i półkolonie

Maria S.

Super kadra wychowawcza, mój syn jest bardzo zadowolony z kolonii do Grecji, będziemy dobrze wspominać te wakacje! Mam nadzieję że do następnego roku! Polecamy!

Kolonie i półkolonie

A.

Bardzo polecam półkolonię Leśne Przedszkole z Hardym Dzieciakiem. Córka bardzo zadowolona i w przyszłym Roku na pewno znów skorzystamy :)

Kolonie i półkolonie

Lidia

Najlepsze podejście do dzieci:) zajęcia pełne zabawy i radości

nauka pływania

Wojciech

Fachowość, rzetelność, miła atmosfera i dobry kontakt. Polecam wszystkim 🙂

nauka pływania

Maciej

Gorąco polecam zajęcia na basenie z instruktorem panem Tomkiem, który jest urodzonym pedagogiem. Atmosfera na zajęciach jest super a efekty baaaaardzo zadowalające !!! Zajęcia prowadzone są naprawdę na wysokim poziomie a czas lekcji wykorzystany na 100 %. NIEZDECYDOWANI --- CAŁA NAPRZÓD 🙂

nauka pływania

Malpik

Polecam kolonie, super atmosfera i organizacja, Córka mega zadowolona 😊👍

Kolonie i półkolonie

Beata S.

polecam półkolonie letnie i zimowe, kolonie, szkołę pływania, dzieci zawsze zachwycone, wychowawcy są bardzo zaangażowani, dzieciom nigdy się nie nudzi, jest aktywnie i ciekawie

Kolonie i półkolonie

Katarzyna

pełen profesjonalizm, indywidualne podejście do dziecka. Instruktorka prowadzi zajęcia w sposób ciekawy dla dzieci.

Nauka pływania

Ania

Moje dzieci korzystają ze szkółki pływania i z polkolonii. Super 😉. Fantastyczni ludzie, zawsze uśmiechnięci, świetne podejście do dzieci 😁

Kolonie i półkolonie szkoła pływania

Ewa

WITAJCIE KOCHANI!!!! JESTEM MAMA DWOCH ROZBRYKANYCH MOCNO STĄPAJĄCYCH PO ZIEMI CHŁOPCÓW, KTÓRYM TRZEBA CIĄGLE NOWYCH PRZYGÓD ZAINTERESOWAŃ.KORZYSTALIŚMY Z PÓŁKOLONII ZIMOWEJ I W TAMTYM ROKU Z LETNIEJ.TEGO ROKU SYN BYŁ DWA TYGODNIE ŚWIETNEJ SZALONEJ ZABAWY. ORGANIZACJA PEŁNA, ŁĄCZNIE Z POSIŁKAMI. ROBI SIĘ BARDZIEJ HARDY I ZORGANIZOWANY. DZIEKUJE!!!!

Kolonie i półkolonie

Jolanta

Pani Beatka - instruktor jest wspaniała Dziecko zachwycone.

Nauka pływania

Anna B.

Profesjonalna opieka, masa atrakcji. Dzieci zawsze mega zadowolone! Polecam!!!!

Kolonie i półkolonie

Paulina M.

Bardzo polecam półkolonię Leśne Przedszkole z Hardym Dzieciakiem. Córka bardzo zadowolona i w przyszłym Roku na pewno znów skorzystamy :)

Kolonie i półkolonie

Kinga Z.

Bardzo polecam półkolonię z Hardym Dzieciakiem. Jesteśmy bardzo zadowoleni i w przyszłym Roku na pewno znów skorzystamy. Polecamy również zajęcia z pływania, z których córka korzysta już ponad dwa lata i widzimy niesamowite efekty- od dziecka bojącego się wody po biorące udział w zawodach pływackich. Hardy Dzieciak to dobra inwestycja w rozwój dziecka;)

Kolonie i półkolonie

Kinga

W miesiąc córka (wtedy 5 latka) umiała pływać (najpierw pod wodą, potem strzałka). Po roku pływa na dużym basenie na plecach, żabka i początki crawla. Super podejście pedagogiczne, bez napinki, presji, itp. Warto zaufać!

Nauka pływania

Milena

Super podejście do dzieci. Polecam

nauka pływania

Iwona

Posyłam syna od 5 miesięcy na indywidualne lekcje nauki pływania do Pana Tomka. Syn jest bardzo zadowolony i ja również. Z lekcji na lekcje widać postępy i chęć do dalszej nauki. Instruktor ma pozytywne podejście do dziecka a syn lubi pracować z Panem Tomkiem. Każda złotówka wydana na lekcje to dobrze zainwestowane pieniądze. Ze spokojem polecam Hardego dzieciaka wszystkim którzy szukają szkółki do nauki pływania 🙂

nauka pływania

Joanna M.

Niesamowite wrażenia i zabawa na półkolonii, dziecko codzień wracało zmęczone, ale bardzo szczęśliwe😁 Bardzo dobra opieka i jednocześnie swoboda dziecka! Zachęcane do pokonywania barier i zdobywania nowych umiejętności, a to wszystko w radosnej atmosferze. Wrócimy za rok na pewno 💪

Kolonie i Półkolonie

xoner

Wspaniała półkolonia :) syn jest bardzo zadowolony! W każdy dzień nowe wyzwania i dużo ruchu. Dziękujemy za niezapomniane chwile :)

Kolonie i półkolonie

Anna K.

Super zajęcia i świetne podejście do dzieci 😉 Polecam w 100%

nauka pływania

Agnieszka T.

Już kilkukrotnie korzystaliśmy z oferty zimowej i letniej w HD. Za nami półkolonie i kolonie. Za każdym razem świetnie. Zdecydowanie polecam. Świetna zabawa, mnóstwo atrakcji, opieka. Pełen profesjonalizm.

Kolonie i półkolonie