Kolonia młodzieżowa Narciarsko- snowboardowa Słowacja Jasna Chopok

Kolonia młodzieżowa Narciarsko- snowboardowa Słowacja Jasna Chopok (skipassy i baseny termalne w cenie!!!)

Kolonia narciarsko snowboardowa dla młodzieży w wieku od 11 lat.
Intensywne szkolenie narciarskie lub snowboardowe.
Szusowanie po trasach najlepszego stoku w tej części Europy.
Gwarantowane warunki narciarskie. 49 km tras a do tego relaks i zabawa w parkach wodnych Tatralandi i Besenovej, spacery po okolicy, bouldering na terenie ośrodka, gry i zabawy, pyszne jedzenie i doskonały hotel z grupy TMR Hotel. Czego chcieć więcej?
Nie może was zabraknąć!
UWAGA! Tylko u nas całodzienne karnety na stok oraz na co najmniej trzy wyjazdy na baseny termalne do Tatralandi i Besenovej w cenie!!!

Kolonia w największej w tej części Europy ośrodku narciarskim – Jasna Tatry Niżne: Chopok (2024 m n.p.m.), 49 km tras – 11 km czarnych nartostrad dla zaawansowanych, niemal 26 km dla średnio zaawansowanych i 12 km łatwych, niebieskich tras; 30 km nartostrad naśnieżanych 5 miesięcy w roku 30 wyciągów i kolejek linowych (w tym 5 gondolowych), które są w stanie przetransportować prawie 35 000 osób na godzinę.

WYŻYWIENIE

Śniadanie w postaci bufetu Kolacja w postaci bufetu + ciepłe dania (zupa, dania główne, deser) Lunch na stoku- wybrany przez dana grupę (niewliczony w cenę- ok 9E- obiad dwudaniowy/dzień)

ŚWIADCZENIA

Noclegi (5), wyżywienie, transport, ubezpieczenie i realizacja programu a także: Nielimitowany dostęp do Stoku-Jasna Chopok- całodzienne karnety (6 dni) Skipasy w cenie! (5 dni) bez limitu Aqua parki w cenie (5 dni) bez limitu Dyskoteki, spacery po okolicy, zajęcia integracyjne, nauka podstawowego serwisu narciarskiego, szkolenie narciarskie wraz z videoanalizą, idużo innych atrakcji które ogranicza tylko fantazja uczestników z wychowawcami i granice bezpieczeństwa które są dla nas najważniejsze.

Cena first minute obowiązuje przy rezerwacji do 30 listopada 2023

3100 zł

Cena obowiązuje przy rezerwacji od 1 grudnia 2023

 3200 zł

Płatność:
Gotówką w siedzibie biura (Stary Sącz, ul. Kazimierza Wielkiego 10) lub przelewem
Tytułem imię i nazwisko dziecka/ turnus /kolonia narciarska
Numer konta: 67 1140 2004 0000 3302 8276 7396

CENA ZAWIERA

 • nocleg
 • wyzywnienie
 • transport
 • bilety do Aqua Parku Tatralania oraz Besenova na wszystkie dni pobytu
 • podstawowy serwis sprzętu
 • szkolenie narciarskie,
 • opiekę kadry
 • karnety narciarskie
 • transfery na wyciągi
 • KL - Koszty leczenia – 20.000,00 EUR NNW - Następstwa nieszczęśliwych wypadków – 15.000,00 PLN BP - Bagaż podręczny – 1.000,00 PLN OC - Odpowiedzialność cywilna – 30.000,00 EUR
 • realizację programu wraz z biletami wstępu
 • obowiązkowe składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny i Turystyczny Fundusz Pomocowy,

CENA NIE ZAWIERA

 • Sprzętu (dodatkowo płatne u nas w cenie 150zł lub sprzęt własny)
 • Dodatkowego ubezpieczenia od kosztów rezygnacji
 • Lunch na stoku- wybrany przez dana grupę (niewliczony w cenę- ok 9E- obiad dwudaniowy)

WAŻNE INFORMACJE

ORGANIZATORZY
Organizatorem imprezy jest Hardy Dzieciak Damian Borkowski Tomasz Jasiurkowski s.c. Wszystkie imprezy dla dzieci i młodzieży są zgłaszane do właściwego Kuratora Oświaty. Wszystkie wpłaty Klientów są chronione przez UFG.
ZAKWATEROWANIE
Hotel położony bezpośrednio przy stoku narciarskim Strona internetowa Hotelu LIPTOV** https://www.tmrhotels.com/Hotel-Liptov/pl/
GOPASS
Aby skorzystać z wszystkich udogodnień związanych z karnetami uczestnicy będą rejestrowani w systemie Gopass https://www.gopass.travel/PL/homepage/registration
DOKUMENTY
Każdy uczestnik musi posiadać aktualny dokument tożsamości: dowód lub paszport wypełnioną kartę kwalifikacyjną wymaganą przez ministerstwo, wzór zostanie podesłany mailem
KARNETY NARCIARSKIE/NA TERMY
Cena zawiera całodzienne karnety na 5 dni szkolenia. Karnet umożliwia jazdę po wszystkich trasach ośrodków i nie wymaga od uczestnika żadnych dodatkowych opłat. Cena zawiera 5 karnetów na baseny termalne Tatralandia i Besenova do wyboru. Ilość wyjazdów w zależności od decyzji uczestników.
SZKOLENIE/ PRZYDZIAŁ DO GRUP
Grupy podzielone są ze względu na stopień zaawansowania. O przydziale do grupy ostatecznie decyduje wywiad w autobusie oraz sprawdzian umiejętności przeprowadzany pierwszego dnia na stoku. Możliwe są także zmiany w trakcie turnusu jeśli zajdzie taka potrzeba. Wszystkie zajęcia odbywają się pod stałą opieką instruktorów. Szkolenie narciarskie minimum 5h/ w zależności od aktualnej kondycji uczestników.
BEZPIECZEŃSTWO
W celu zapewnienia najwyższego poziomu bezpieczeństwa w czasie zimowiska na Chopoku jeździmy tylko w kaskach i na wyznaczonych trasach pod opieką instruktorów. Na terenie ośrodka Jasna znajduje się stacja Górskiego Pogotowia Ratunkowego, zapewniająca natychmiastową pomoc w nagłych wypadkach. Uczestnicy posiadają ubezpieczenie NNW Signal Iduna.
SPRZĘT NARCIARSKI/WYPOŻYCZENIE
Uczestnicy korzystają z własnego sprzętu lub wypożyczonego. Możliwość wypożyczenia w naszym biurze kompletu sprzętu lub doposażenie brakujących elementów sprzętu narciarskiego w cenie 150zł/komplet za cały turnus. Nie posiadamy i nie zapewniamy wypożyczenia sprzętu snowboardowego. W razie potrzeby postaramy się pomóc
SERWIS SPRZĘTU
Podstawowy serwis sprzętu narciarskiego a także snowboardowego (regulacja, kontrola stanu technicznego) wykonywany jest przez naszych doświadczonych instruktorów. Jednocześnie informujemy iż firma Hardy Dzieciak nie odpowiada za stan techniczny sprzętu prywatnego. Uczestnicy będą także uczyć się podstawowego serwisu swojego sprzętu.
PRZYGOTOWANIE PRYWATNEGO SPRZĘTU
Należy przygotować sprzęt - poddać go woskowaniu. Sprzęt prywatny musi byc przygotowany do kolonii tzn. musi być sprawny, przesmarowane zapięcia oraz ślizg posmarowany na gorąco. Dobrze aby krawędzie były w miarę ostre. W razie potrzeby prowadzimy usługę smarowania na gorąco woskiem GRATIS dla uczestników kolonii. Komplet sprzętu narciarskiego to: narty, buty, kask, kijki, gogle Komplet sprzętu snowboardowego to : deska, buty, kask, gogle. Dodatkowo warto zaopatrzyć się w ochraniacze nadgarstków które są najbardziej narażone na kontuzje
PŁATNOŚCI
Płatności należy dokonać w siedzibie biura gotówką lub przelewem na wskazany numer konta.
UBEZPIECZENIE
KL - Koszty leczenia – 20.000,00 EUR NNW - Następstwa nieszczęśliwych wypadków – 15.000,00 PLN BP - Bagaż podręczny – 1.000,00 PLN OC - Odpowiedzialność cywilna – 30.000,00 EUR
UBEZPIECZENIE KOSZTÓW REZYGNACJI
To możliwość przeniesienia ryzyka na towarzystwo ubezpieczeniowe. Wykupując dodatkowe ubezpieczenie w cenie około 135 zł po spełnieniu warunków w razie uzasadnionych i przewidzianych przez ubezpieczyciela okoliczności zwraca on koszty poniesione w związku z rezygnacją z wyjazdu.
ŚNIEG I POGODA
Wybrana lokalizacja sprzyja uprawiania sportów zimowych, gdyż mikroklimat pozytywnie wpływa na utrzymanie pokrywy śnieżnej. W długoletniej historii działania miejsca nie zdarzyło się by stok nie działał - gdyby jednak z jakiegoś powodu nie dało się zrealizować programu odwołujemy kolonię i zwracamy pełną kwotę środków.
METODYKA NAUCZANIA
Oparta jest o doświadczenie i wypracowany własny program nauki oraz program SITN Dodatkowym atutem są przygotowane autorskie książeczki, które pozwalają na poznanie konkretnego harmonogramu. Książeczkę "umiejętności narciarskie" dostaje każdy uczestnik na własność. W książeczce będą potwierdzane kolejne umiejętności narciarza.

Damian Borkowski

Instruktor rekreacji narciarstwo zjazdowe

Absolwent Turystyki i Rekreacji na AWF Kraków oraz Wychowanie Fizyczne na PWSZ Nowy Sącz

3 lata kierowania ośrodkiem narciarskim z Dimbo Family Park w Krynicy Zdrój

6 lat doświadczenia w tworzeniu półkolonii narciarskich w Hardym Dzieciaku

Nauczyciel dyplomowany przedmiotów zawodowych

Pasjonuje się fotografią, podróżuje po świecie- na swoim koncie ma już ponad pięćdziesiąt krajów na świecie. Niepoprawny optymista, nie znosi nudy, uwielbia pracować z dziećmi oraz zarażać je swoimi pasjami. Od ponad 15 lat dzieli się pasją do narciarstwa. W zimowe wieczory lub weekendy ucieka w góry wędrując na nartach i szukając ekstremalnych zjazdów w Beskidach oraz Tatrach.

Tomasz Jasiurkowski

Instruktor sportu narciarstwo zjazdowe,

Absolwent Wychowanie Fizyczne na PWSZ Nowy Sącz,

Absolwent AWF-u w Krakowie.

14 lat jazdy na nartach

7 lat tworzenie półkolonii narciarskich

Współzałożyciel firmy Hardy Dzieciak. Czynny instruktor narciarstwa od 2014 roku . Od 7 lat organizator i kierownik półkolonii narciarskich. Absolwent AWFu w Krakowie oraz Sądeckiego PWSZ wychowanie fizyczne z odnową biologiczną i gimnastyką korekcyjną. Nauczyciel w Szkole Podstawowej KSP i KNOSM w Nowym Sączu. W okresie zimowym oprócz szkolenia Hardych Dzieciaków , uprawia skituring. Praca z dziećmi daje mu wiele satysfakcji.

Sebastian Olma

Instruktor narciarstwa

Instruktor snowboardu

wychowawca kolonijny

Niezależnie od pory roku - zawsze na desce. Zimą na snowboardzie, latem na skimboardzie, a przez resztę roku na deskorolce. Instruktor snowboardu i narciarstwa z dużym doświadczeniem, również w prowadzeniu zajęć na snowparku. Od kilku lat pracuje jako wychowawca oraz fotograf na koloniach krajowych i zagranicznicy zatrzymując czas w zdjęciach i budując niezapomniane wspomnienia swoje i młodzieży. Fotograf z pasją i wykształceniem (ukończył Krakowskie Szkoły Artystyczne) niemal nie rozstaje się z lustrzanką. Z Hardym Dzieciakiem współpracuje od lat.

O HARDYM DZIECIAKU

Hardy Dzieciak tworzy społeczność osób żyjących aktywnie, z pasją i nietuzinkowo. Nasza kadra jest ważną częścią życia wielu z naszych podopiecznych, wspólnie tworząc z nimi historię, wspomnienia. To mentorzy, przyjaciele i nauczyciele z niesamowitą pasją, którą zarażają, o której potrafią rozmawiać godzinami Dołącz do naszego grona ludzi zdobywających wspaniałe doświadczenia, umiejętności i poznając przyjaciół często na całe życie

Celem Szkoły Pływania HARDY DZIECIAK jest przekazanie pasji do pływania. Nauka i doskonalenie pływania dzieci, młodzieży i dorosłych Bezpieczna zabawa w wodzie. Zajęcia w naszej szkole są prowadzone przez wykwalifikowanych instruktorów i trenerów pływania. Wykształceni, doświadczeni chętnie dzielą się pasja prowadząc zajęcia indywidualne i grupowe równolegle. na różnych poziomach zaawansowania.

KADRA

Kadra Hardego Dzieciaka to ludzie z pasja i doświadczeniem.

Zima

KOLONIA NARCIARSKO-SNOWBORDOWA SŁOWACJA CHOPOK

PÓLKOLONIA NARCIARSKA TYLICZ.SKI

PÓŁKOLONIA NARCIARSKA KAMIANNA.SKI

Basen

WODNY KLUB MALUCHA - BABY SWIM - PŁYWANIE NIEMOWLĄT

WODNE PRZEDSZKOLE HARDEGO DZIECIAKA

GRUPOWA NAUKA PŁYWANIA

INDYWIDAULAN NAUKA PŁYWANIA

NAUKA PŁYWANIA DLA DOROSŁYCH

ZAJĘCIA FAMILIJNE

Nasi partnerzy

Rekomendacje

Katarzyna

pełen profesjonalizm, indywidualne podejście do dziecka. Instruktorka prowadzi zajęcia w sposób ciekawy dla dzieci.

Nauka pływania

Anna B.

Profesjonalna opieka, masa atrakcji. Dzieci zawsze mega zadowolone! Polecam!!!!

Kolonie i półkolonie

Kinga

W miesiąc córka (wtedy 5 latka) umiała pływać (najpierw pod wodą, potem strzałka). Po roku pływa na dużym basenie na plecach, żabka i początki crawla. Super podejście pedagogiczne, bez napinki, presji, itp. Warto zaufać!

Nauka pływania

Jolanta

Pani Beatka - instruktor jest wspaniała Dziecko zachwycone.

Nauka pływania

xoner

Wspaniała półkolonia :) syn jest bardzo zadowolony! W każdy dzień nowe wyzwania i dużo ruchu. Dziękujemy za niezapomniane chwile :)

Kolonie i półkolonie

Joanna M.

Niesamowite wrażenia i zabawa na półkolonii, dziecko codzień wracało zmęczone, ale bardzo szczęśliwe😁 Bardzo dobra opieka i jednocześnie swoboda dziecka! Zachęcane do pokonywania barier i zdobywania nowych umiejętności, a to wszystko w radosnej atmosferze. Wrócimy za rok na pewno 💪

Kolonie i Półkolonie

Lidia

Najlepsze podejście do dzieci:) zajęcia pełne zabawy i radości

nauka pływania

Malpik

Polecam kolonie, super atmosfera i organizacja, Córka mega zadowolona 😊👍

Kolonie i półkolonie

Elżbieta

Polecam gorąco wszystkim chcącym się nauczyć, ale nie mającym odwagi!

nauka pływania

Elżbieta K

Szczerze polecam!!! Pomysł półkolonii bardzo trafiony! Wasza oferta zostawia konkurencję daleko w tyle! Kradniecie serca dzieciaków zapewniając im mnóstwo frajdy i ucząc jak ciekawie i aktywnie spędzać wolny czas- bardzo cenne!!!. Za każdym razem bardzo wysoko postawiona poprzeczka! Serdecznie dziękujemy i życzymy niewyczerpalnych zasobów energii!

kolonie i półkolonie

Paulina M.

Bardzo polecam półkolonię Leśne Przedszkole z Hardym Dzieciakiem. Córka bardzo zadowolona i w przyszłym Roku na pewno znów skorzystamy :)

Kolonie i półkolonie

Asia O.

Świetni wychowawcy i kierownicy, aktywna kolonia, jednak też mieliśmy czas dla siebie. Na pewno wrócę za rok

Kolonie i półkolonie

Ania

Moje dzieci korzystają ze szkółki pływania i z polkolonii. Super 😉. Fantastyczni ludzie, zawsze uśmiechnięci, świetne podejście do dzieci 😁

Kolonie i półkolonie szkoła pływania

Gabriela G.

Szanowni Państwo, niesamowita kolonia, mój syn bardzo zadowolony. Nauczył się pływać .Wspaniali opiekunowie. Bardzo polecam.

Kolonie i półkolonie

Beata S.

polecam półkolonie letnie i zimowe, kolonie, szkołę pływania, dzieci zawsze zachwycone, wychowawcy są bardzo zaangażowani, dzieciom nigdy się nie nudzi, jest aktywnie i ciekawie

Kolonie i półkolonie

A.

Bardzo polecam półkolonię Leśne Przedszkole z Hardym Dzieciakiem. Córka bardzo zadowolona i w przyszłym Roku na pewno znów skorzystamy :)

Kolonie i półkolonie

Agara

Wrażenia po koloni nad morzem : wspaniałe. Super opieka. Szczególnie na wyróżnienie zasługuje Pan Sebastian. Polecam wszystkim rodzicom chcącym zapewnić dziecku fajną zabawę i naukę samodzielności. Opowiadaniom nie ma końca. Miłe wspomnienia zostaną na długo.

Kolonie i półkolonie

Ewa

WITAJCIE KOCHANI!!!! JESTEM MAMA DWOCH ROZBRYKANYCH MOCNO STĄPAJĄCYCH PO ZIEMI CHŁOPCÓW, KTÓRYM TRZEBA CIĄGLE NOWYCH PRZYGÓD ZAINTERESOWAŃ.KORZYSTALIŚMY Z PÓŁKOLONII ZIMOWEJ I W TAMTYM ROKU Z LETNIEJ.TEGO ROKU SYN BYŁ DWA TYGODNIE ŚWIETNEJ SZALONEJ ZABAWY. ORGANIZACJA PEŁNA, ŁĄCZNIE Z POSIŁKAMI. ROBI SIĘ BARDZIEJ HARDY I ZORGANIZOWANY. DZIEKUJE!!!!

Kolonie i półkolonie

Kinga Z.

Bardzo polecam półkolonię z Hardym Dzieciakiem. Jesteśmy bardzo zadowoleni i w przyszłym Roku na pewno znów skorzystamy. Polecamy również zajęcia z pływania, z których córka korzysta już ponad dwa lata i widzimy niesamowite efekty- od dziecka bojącego się wody po biorące udział w zawodach pływackich. Hardy Dzieciak to dobra inwestycja w rozwój dziecka;)

Kolonie i półkolonie

Maria

Lepszej półkolonii nie znajdziesz w całym regionie. Super .profesjonalizm i zaangażowanie kadry 100 %. Polecam a nie pożałujesz.

Kolonie i półkolonie

Grażyna O.

Pierwszy raz skorzystaliśmy z oferty wakacyjnej za granicą dzieciaki są bardzo zadowolone z pięknej Grecji, super opiekunów, jeśli za rok pojawi się taka oferta na pewno skorzystamy ponownie! Polecamy i Pozdrawiamy serdecznie!

Kolonie i półkolonie

Bogumiła

Moje dzieciaki od lat spędzają wakacje i ferie z Hardym. Polecam gorąco. Hardy oprócz profesjonalnej opieki daje dzieciakom serce, uczy "przetrwania" i współpracy. Myślę że będziemy się spotykać jeszcze parę lat:)

Kolonie i półkolonie

Agnieszka T.

Już kilkukrotnie korzystaliśmy z oferty zimowej i letniej w HD. Za nami półkolonie i kolonie. Za każdym razem świetnie. Zdecydowanie polecam. Świetna zabawa, mnóstwo atrakcji, opieka. Pełen profesjonalizm.

Kolonie i półkolonie

Wojciech

Fachowość, rzetelność, miła atmosfera i dobry kontakt. Polecam wszystkim 🙂

nauka pływania

Anna K.

Super zajęcia i świetne podejście do dzieci 😉 Polecam w 100%

nauka pływania

Milena

Super podejście do dzieci. Polecam

nauka pływania

Maria S.

Super kadra wychowawcza, mój syn jest bardzo zadowolony z kolonii do Grecji, będziemy dobrze wspominać te wakacje! Mam nadzieję że do następnego roku! Polecamy!

Kolonie i półkolonie

Maciej

Gorąco polecam zajęcia na basenie z instruktorem panem Tomkiem, który jest urodzonym pedagogiem. Atmosfera na zajęciach jest super a efekty baaaaardzo zadowalające !!! Zajęcia prowadzone są naprawdę na wysokim poziomie a czas lekcji wykorzystany na 100 %. NIEZDECYDOWANI --- CAŁA NAPRZÓD 🙂

nauka pływania

Iwona

Posyłam syna od 5 miesięcy na indywidualne lekcje nauki pływania do Pana Tomka. Syn jest bardzo zadowolony i ja również. Z lekcji na lekcje widać postępy i chęć do dalszej nauki. Instruktor ma pozytywne podejście do dziecka a syn lubi pracować z Panem Tomkiem. Każda złotówka wydana na lekcje to dobrze zainwestowane pieniądze. Ze spokojem polecam Hardego dzieciaka wszystkim którzy szukają szkółki do nauki pływania 🙂

nauka pływania