ANIMACYJNA ZIMA Z HARDYM DZIECIAKIEM

ANIMACYJNA ZIMA Z HARDYM DZIECIAKIEM

Zimowa, stacjonarna półkolonia animacyjna Hardego Dzieciaka w Starym Sączu to dobry sposób na zapewnienie swojemu dziecku aktywnych i rozrywkowych ferii zimowych.
Tu nie będzie czasu na nudę! Zabawa, wycieczki, śnieg, animacje i ZIMOWY CHILL dla dzieciaków GWARANTOWANY ! 💪

Godziny trwania: 8:00 - 15:30

W PROGRAMIE PRZEWIDUJEMY 🤓

ANIMACJE RUCHOWE I KONKURSY
Programy animacyjne uczące zdrowej rywalizacji.

ZIMOWE SZALEŃSTWO

Bitwa śnieżna, budowa zimowych domków igloo, zjazdy na „retro ślizgach”, zrobione przez dzieci, spacery w zimowej scenerii.

KUILIG Z OGNISKIEM

Planowany kulig dla dzieci z zaprzęgiem konnym i ogniskiem z pieczonymi kiełbaskami. Wspólne biesiadowanie  w Nasko Zagroda w Kadczy!

DMUCHANIEC I SŁODKO SŁONE PRZEKĄSKI

Moc festynowych atrakcji, tak dobrze znanych każdemu dziecku w zasięgu ręki.

PRYWATNE KINO HARDEGO DZIECIAKA

Dobry film i porcja popcornu cóż więcej potrzeba. Sami przygotujemy sobie salę kinową wraz z dziećmi i siądziemy dla odmiany przed wielkim ekranem.

ARCHERY TAG I BITWA ŁUCZNICZA

Archery games to nowa koncepcja oryginalnej rozrywki, która na długo zapadnie w pamięci. Poszerzona wersja Archery Tag lub ,,Paintball łuczniczy” to drużynowa integracja w postaci bitwy na łuki, która daję ogromną dawkę zabawy i adrenaliny dla każdego. Archery Games to alternatywa dla sportów ekstremalnych. Gra daje zdrową dawkę adrenaliny, można poczuć spory dreszczyk emocji w czasie zabawy, a to wszystko bezboleśnie.

 

DYSKOTEKA „JUST DANCE” I TAŃCE ANIMACYJNE Z  PLUSZOWYM TOWARZYSTWEM

Dyskotekowe szaleństwo z rozrywkowym programem tańców animacyjnych, limbo i gry „JUST DANCE”.

 

FRANCUSCY ARTYŚCI

Program animacyjno plastyczny. Dzieci będą mogły pouczyć się jak prawdziwi mali artyści i przelać swoją wyobraźnię na gigantyczne płótno stworzone ze stretchu.  Dzieci poznają troszkę kulturę francuską, dowiedzą się o najważniejszych zabytkach i symbolach Francji.

GRY I ZABAWY ANIMACYJNE, BAŃKI MYDLANE, INTEGRACJA.

Spore zaplecze gier, atrybutów animacyjnych nie pozwolą nam na nudę. Gry planszowe – nie zwykłe a w rozmiarze XXL, bańki mydle tak uwielbiane przez dzieci, gry i zabawy z chustą czy tunelem animacyjnym, giga talia kart czy bierki, chińczyk, skaczące stópki. Tyle możliwości! Nie marnujemy czasu na nudę!

 

WYŻYWIENIE

W PROGRAMIE PRZEWIDUJEMY 🤓 ANIMACJE RUCHOWE I KONKURSY Programy animacyjne uczące zdrowej rywalizacji. ZIMOWE SZALEŃSTWO Bitwa śnieżna, budowa zimowych domków igloo, zjazdy na "retro ślizgach", zrobione przez dzieci, spacery w zimowej scenerii. KUILIG Z OGNISKIEM Planowany kulig dla dzieci z zaprzęgiem konnym i ogniskiem z pieczonymi kiełbaskami. Wspólne biesiadowanie  w Nasko Zagroda w Kadczy! DMUCHANIEC I SŁODKO SŁONE PRZEKĄSKI Moc festynowych atrakcji, tak dobrze znanych każdemu dziecku w zasięgu ręki. PRYWATNE KINO HARDEGO DZIECIAKA Dobry film i porcja popcornu cóż więcej potrzeba. Sami przygotujemy sobie salę kinową wraz z dziećmi i siądziemy dla odmiany przed wielkim ekranem. ARCHERY TAG I BITWA ŁUCZNICZA Archery games to nowa koncepcja oryginalnej rozrywki, która na długo zapadnie w pamięci. Poszerzona wersja Archery Tag lub ,,Paintball łuczniczy” to drużynowa integracja w postaci bitwy na łuki, która daję ogromną dawkę zabawy i adrenaliny dla każdego. Archery Games to alternatywa dla sportów ekstremalnych. Gra daje zdrową dawkę adrenaliny, można poczuć spory dreszczyk emocji w czasie zabawy, a to wszystko bezboleśnie. DYSKOTEKA "JUST DANCE" I TAŃCE ANIMACYJNE Z  PLUSZOWYM TOWARZYSTWEM Dyskotekowe szaleństwo z rozrywkowym programem tańców animacyjnych, limbo i gry "JUST DANCE". FRANCUSCY ARTYŚCI Program animacyjno plastyczny. Dzieci będą mogły pouczyć się jak prawdziwi mali artyści i przelać swoją wyobraźnię na gigantyczne płótno stworzone ze stretchu.  Dzieci poznają troszkę kulturę francuską, dowiedzą się o najważniejszych zabytkach i symbolach Francji. GRY I ZABAWY ANIMACYJNE, BAŃKI MYDLANE, INTEGRACJA. Spore zaplecze gier, atrybutów animacyjnych nie pozwolą nam na nudę. Gry planszowe - nie zwykłe a w rozmiarze XXL, bańki mydle tak uwielbiane przez dzieci, gry i zabawy z chustą czy tunelem animacyjnym, giga talia kart czy bierki, chińczyk, skaczące stópki. Tyle możliwości! Nie marnujemy czasu na nudę!

ŚWIADCZENIA

•OPIEKA WYCHOWAWCÓW •OPIEKA ANIMATORÓW •ATRAKCJE •BILETY •TRANSPORT •WYŻYWENIE •UBEZPIECZENIE

CENA

690 zł od osoby

Płatność:
Gotówką w siedzibie biura (Stary Sącz, ul. Kazimierza Wielkiego 10) lub przelewem
Tytułem imię i nazwisko dziecka/ turnus /półkolonia animacyjna
Numer konta: 67 1140 2004 0000 3302 8276 7396

CENA ZAWIERA

  • OPIEKE WYCHOWACÓW I ANIMATORÓW
  • REALIZACJĘ PROGRAMU
  • WYŻYWIENIE
  • TRANSPORT W TRAKCIE REALIZACJI PROGRAMU
  • UBIEZPIECZENIE NNW

CENA NIE ZAWIERA

O HARDYM DZIECIAKU

Hardy Dzieciak tworzy społeczność osób żyjących aktywnie, z pasją i nietuzinkowo. Nasza kadra jest ważną częścią życia wielu z naszych podopiecznych, wspólnie tworząc z nimi historię, wspomnienia. To mentorzy, przyjaciele i nauczyciele z niesamowitą pasją, którą zarażają, o której potrafią rozmawiać godzinami Dołącz do naszego grona ludzi zdobywających wspaniałe doświadczenia, umiejętności i poznając przyjaciół często na całe życie

Celem Szkoły Pływania HARDY DZIECIAK jest przekazanie pasji do pływania. Nauka i doskonalenie pływania dzieci, młodzieży i dorosłych Bezpieczna zabawa w wodzie. Zajęcia w naszej szkole są prowadzone przez wykwalifikowanych instruktorów i trenerów pływania. Wykształceni, doświadczeni chętnie dzielą się pasja prowadząc zajęcia indywidualne i grupowe równolegle. na różnych poziomach zaawansowania.

KADRA

Kadra Hardego Dzieciaka to ludzie z pasja i doświadczeniem.

Zima

PÓLKOLONIA NARCIARSKA TYLICZ.SKI

PÓŁKOLONIA NARCIARSKA KAMIANNA.SKI

SZKOLENIE WEEKENDOWE

PÓŁKOLONIA SNOWBORDOWA

ANIMACJA

ANIMATOR NA URODZINACH

ANIMATOR NA KOMUNIĘ ŚWIĘTĄ

ANIMATOR NA WESELU

DODTKOWE ATRAKCJE

FESTYNY I EVENTY

PROGRAMY ANIMACYJNE

PRZEDSZKOLA I SZKOŁY

Basen

WODNY KLUB MALUCHA - BABY SWIM - PŁYWANIE NIEMOWLĄT

WODNE PRZEDSZKOLE HARDEGO DZIECIAKA

GRUPOWA NAUKA PŁYWANIA

INDYWIDAULAN NAUKA PŁYWANIA

NAUKA PŁYWANIA DLA DOROSŁYCH

ZAJĘCIA FAMILIJNE

Nasi partnerzy

Rekomendacje

Maria

Lepszej półkolonii nie znajdziesz w całym regionie. Super .profesjonalizm i zaangażowanie kadry 100 %. Polecam a nie pożałujesz.

Kolonie i półkolonie

Lidia

Najlepsze podejście do dzieci:) zajęcia pełne zabawy i radości

nauka pływania

Iwona

Posyłam syna od 5 miesięcy na indywidualne lekcje nauki pływania do Pana Tomka. Syn jest bardzo zadowolony i ja również. Z lekcji na lekcje widać postępy i chęć do dalszej nauki. Instruktor ma pozytywne podejście do dziecka a syn lubi pracować z Panem Tomkiem. Każda złotówka wydana na lekcje to dobrze zainwestowane pieniądze. Ze spokojem polecam Hardego dzieciaka wszystkim którzy szukają szkółki do nauki pływania 🙂

nauka pływania

Paulina M.

Bardzo polecam półkolonię Leśne Przedszkole z Hardym Dzieciakiem. Córka bardzo zadowolona i w przyszłym Roku na pewno znów skorzystamy :)

Kolonie i półkolonie

A.

Bardzo polecam półkolonię Leśne Przedszkole z Hardym Dzieciakiem. Córka bardzo zadowolona i w przyszłym Roku na pewno znów skorzystamy :)

Kolonie i półkolonie

Kinga Z.

Bardzo polecam półkolonię z Hardym Dzieciakiem. Jesteśmy bardzo zadowoleni i w przyszłym Roku na pewno znów skorzystamy. Polecamy również zajęcia z pływania, z których córka korzysta już ponad dwa lata i widzimy niesamowite efekty- od dziecka bojącego się wody po biorące udział w zawodach pływackich. Hardy Dzieciak to dobra inwestycja w rozwój dziecka;)

Kolonie i półkolonie

xoner

Wspaniała półkolonia :) syn jest bardzo zadowolony! W każdy dzień nowe wyzwania i dużo ruchu. Dziękujemy za niezapomniane chwile :)

Kolonie i półkolonie

Katarzyna

pełen profesjonalizm, indywidualne podejście do dziecka. Instruktorka prowadzi zajęcia w sposób ciekawy dla dzieci.

Nauka pływania

Wojciech

Fachowość, rzetelność, miła atmosfera i dobry kontakt. Polecam wszystkim 🙂

nauka pływania

Agnieszka T.

Już kilkukrotnie korzystaliśmy z oferty zimowej i letniej w HD. Za nami półkolonie i kolonie. Za każdym razem świetnie. Zdecydowanie polecam. Świetna zabawa, mnóstwo atrakcji, opieka. Pełen profesjonalizm.

Kolonie i półkolonie

Grażyna O.

Pierwszy raz skorzystaliśmy z oferty wakacyjnej za granicą dzieciaki są bardzo zadowolone z pięknej Grecji, super opiekunów, jeśli za rok pojawi się taka oferta na pewno skorzystamy ponownie! Polecamy i Pozdrawiamy serdecznie!

Kolonie i półkolonie

Elżbieta K

Szczerze polecam!!! Pomysł półkolonii bardzo trafiony! Wasza oferta zostawia konkurencję daleko w tyle! Kradniecie serca dzieciaków zapewniając im mnóstwo frajdy i ucząc jak ciekawie i aktywnie spędzać wolny czas- bardzo cenne!!!. Za każdym razem bardzo wysoko postawiona poprzeczka! Serdecznie dziękujemy i życzymy niewyczerpalnych zasobów energii!

kolonie i półkolonie

Asia O.

Świetni wychowawcy i kierownicy, aktywna kolonia, jednak też mieliśmy czas dla siebie. Na pewno wrócę za rok

Kolonie i półkolonie

Malpik

Polecam kolonie, super atmosfera i organizacja, Córka mega zadowolona 😊👍

Kolonie i półkolonie

Joanna M.

Niesamowite wrażenia i zabawa na półkolonii, dziecko codzień wracało zmęczone, ale bardzo szczęśliwe😁 Bardzo dobra opieka i jednocześnie swoboda dziecka! Zachęcane do pokonywania barier i zdobywania nowych umiejętności, a to wszystko w radosnej atmosferze. Wrócimy za rok na pewno 💪

Kolonie i Półkolonie

Jolanta

Pani Beatka - instruktor jest wspaniała Dziecko zachwycone.

Nauka pływania

Maria S.

Super kadra wychowawcza, mój syn jest bardzo zadowolony z kolonii do Grecji, będziemy dobrze wspominać te wakacje! Mam nadzieję że do następnego roku! Polecamy!

Kolonie i półkolonie

Beata S.

polecam półkolonie letnie i zimowe, kolonie, szkołę pływania, dzieci zawsze zachwycone, wychowawcy są bardzo zaangażowani, dzieciom nigdy się nie nudzi, jest aktywnie i ciekawie

Kolonie i półkolonie

Ania

Moje dzieci korzystają ze szkółki pływania i z polkolonii. Super 😉. Fantastyczni ludzie, zawsze uśmiechnięci, świetne podejście do dzieci 😁

Kolonie i półkolonie szkoła pływania

Kinga

W miesiąc córka (wtedy 5 latka) umiała pływać (najpierw pod wodą, potem strzałka). Po roku pływa na dużym basenie na plecach, żabka i początki crawla. Super podejście pedagogiczne, bez napinki, presji, itp. Warto zaufać!

Nauka pływania

Agara

Wrażenia po koloni nad morzem : wspaniałe. Super opieka. Szczególnie na wyróżnienie zasługuje Pan Sebastian. Polecam wszystkim rodzicom chcącym zapewnić dziecku fajną zabawę i naukę samodzielności. Opowiadaniom nie ma końca. Miłe wspomnienia zostaną na długo.

Kolonie i półkolonie

Elżbieta

Polecam gorąco wszystkim chcącym się nauczyć, ale nie mającym odwagi!

nauka pływania

Ewa

WITAJCIE KOCHANI!!!! JESTEM MAMA DWOCH ROZBRYKANYCH MOCNO STĄPAJĄCYCH PO ZIEMI CHŁOPCÓW, KTÓRYM TRZEBA CIĄGLE NOWYCH PRZYGÓD ZAINTERESOWAŃ.KORZYSTALIŚMY Z PÓŁKOLONII ZIMOWEJ I W TAMTYM ROKU Z LETNIEJ.TEGO ROKU SYN BYŁ DWA TYGODNIE ŚWIETNEJ SZALONEJ ZABAWY. ORGANIZACJA PEŁNA, ŁĄCZNIE Z POSIŁKAMI. ROBI SIĘ BARDZIEJ HARDY I ZORGANIZOWANY. DZIEKUJE!!!!

Kolonie i półkolonie

Gabriela G.

Szanowni Państwo, niesamowita kolonia, mój syn bardzo zadowolony. Nauczył się pływać .Wspaniali opiekunowie. Bardzo polecam.

Kolonie i półkolonie

Maciej

Gorąco polecam zajęcia na basenie z instruktorem panem Tomkiem, który jest urodzonym pedagogiem. Atmosfera na zajęciach jest super a efekty baaaaardzo zadowalające !!! Zajęcia prowadzone są naprawdę na wysokim poziomie a czas lekcji wykorzystany na 100 %. NIEZDECYDOWANI --- CAŁA NAPRZÓD 🙂

nauka pływania

Anna B.

Profesjonalna opieka, masa atrakcji. Dzieci zawsze mega zadowolone! Polecam!!!!

Kolonie i półkolonie

Milena

Super podejście do dzieci. Polecam

nauka pływania

Anna K.

Super zajęcia i świetne podejście do dzieci 😉 Polecam w 100%

nauka pływania

Bogumiła

Moje dzieciaki od lat spędzają wakacje i ferie z Hardym. Polecam gorąco. Hardy oprócz profesjonalnej opieki daje dzieciakom serce, uczy "przetrwania" i współpracy. Myślę że będziemy się spotykać jeszcze parę lat:)

Kolonie i półkolonie