Tomasz Jasiurkowski

Absolwent AWF-u w Krakowie. Pracował jako trener pływania w klubie MKS STP Nowy Sącz. Pasjonat pływania, piłki nożnej oraz narciarstwa. Jest trenerem II klasy pływania, instruktorem nauki pływania niemowląt, instruktorem piłki nożnej, narciarstwa oraz odnowy biologicznej. Wielokrotny uczestnik Ogólnopolskiej Konferencji Szkoleniowej Trenerów Pływania. Oprócz pracy na basenie zimą pomaga również odkrywać tajniki narciarstwa alpejskiego w przedszkolu narciarskim Dimbo w Krynicy Zdroju. Praca z dziećmi dostarcza mu wiele satysfakcji. Hobbistycznie chodzi po górach oraz podróżuje. Kreatywny optymista.

 

 


 

Damian Borkowski

Nauczyciel Technikum Obsługi Turystycznej; kierownik ośrodka narciarskiego wraz z przedszkolem narciarskim Dimbo - Family Park w Krynicy; absolwent Turystyki i Rekreacji na krakowskim AWF-ie oraz Wychowania Fizycznego z odnową biologiczną i gimnastyką korekcyjną na sądeckim PWSZ. Instruktor pływania, instruktor nauki pływania niemowląt, narciarstwa, nordic-walking, wspinaczki, pilot wycieczek, taternik jaskiniowy w SKTJ. Pasjonuje się fotografią, podróżuje po świecie. Niepoprawny optymista, nie znosi nudy, uwielbia pracować z dziećmi oraz zarażać je swoimi pasjami.

 

 


 

Agnieszka Gondek

Ukończyła Akademię Wychowania Fizycznego w Krakowie. Trener II klasy pływania PZP, instruktor nauki pływania niemowląt, ratownik wodny z ukończonym szkoleniem z kwalifikowanej pierwszej pomocy, instruktor piłki siatkowej, odnowy biologicznej, parków linowych oraz operator wyciągów narciarskich. Zawodowo związana z nauczaniem dzieci i młodzieży. Zimą współpracuje z przedszkolem narciarskim Dimbo. Uwielbia uprawiać turystykę górską i krajoznawczą. Gdyby nie to, że kocha pracę na basenie, pewnie spędziłaby całe życie, zwiedzając świat. Uczy pływać zarówno dorosłych, jak i dzieci. Jest zaangażowana, pełna ciepła i troski dla maluchów, ale potrafi też odpowiednio podejść do większych łobuzów. Wiecznie uśmiechnięta optymistka, czym zaraża wszystkich dookoła. Zajmuje się również naszym biurem - to z Panią Agnieszką najprawdopodobniej Państwo rozmawiają, dzwoniąc do Nas.

 

 


 

Klaudia Sowa

Absolwentka Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nowym Sączu. Instruktor pływania oraz odnowy biologicznej. Posługuje się językiem greckim i angielskim. Uśmiechnięta, pełna energii. Jej pasją są wycieczki górskie, podróże, odkrywanie nowych miejsc.

 

 


 

Emil Siedlarz

Absolwent Wychowania Fizycznego w PWSZ w Nowym Sączu, student AWF-u w Krakowie. Instruktor pływania, fitnessu, odnowy biologicznej, trener personalny. Miłośnik aktywnego spędzania czasu, piłki nożnej, turystyki górskiej, lubiący podejmować nowe wyzwania, aby zwiększać swoje możliwości. Kształtowanie siły charakteru u dzieci w każdym wieku, wyszukiwanie ukrytych talentów i mobilizowanie do działania - to jego praca na co dzień.