Zmiany dotyczące zakupywania biletów wstępu na basen w czasie lekcji pływania

UWAGA!

Od czerwca uczniowie szkół pływackich będą wchodzić na basen za okazaniem KARNETU, który będzie można zakupić w kasie basenu, po okazaniu bloczka otrzymanego od szkoły pływania o uczęszczaniu na zajęcia. 

Karnet będzie 10-cio wejściowy. Jednorazowe wejście: 1h 40 min, cena bez zmian: 8,50 zł.

Karnet można wykorzystywać jedynie podczas zajęć pływania.

Jeśli w międzyczasie zrezygnują Państwo z zajęć pozostałe wejścia będzie można wykorzystać, gdyż karnet jest ważny pół roku od daty zakupu. 

Jeśli uczeń zapomni karnetu musi kupić jednorazowe wejście we własnym zakresie. 

Koszt: 95 zł (85 bilet wstępu + 10 zł kaucja za karnet).

 

 

Nowości na facebooku

RODO - obowiązek informacyjny

Szanowni klienci, 

Od 25 maja 2018 roku podstawą prawną przetwarzania danych osobowych znajdujących się w bazie osób korzystających z informacji marketingowych i handlowych jest art. 6 ust 1f  Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE zwanej "RODO".

RODO stanowi podstawę prawną do tego, aby chronić Państwa dane, ale również nakłada na nas nowe obowiązki informacyjne wobec wszystkich tych użytkowników, którzy korzystają u usług, jakie oferujemy. 

W związku z tym informujemy, że: 

- Administratorem Danych jest: Damian Borkowski, Tomasz Jasiurkowski, prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą Szkoła Pływania "HARDY DZIECIAK", NIP: 7343539363, ul. Bazielicha 3a, 33-340 Stary Sącz. 

- Szkoła Pływania HARDY DZIECIAK, przechowuje Państwa dane osobowe w bazie danych, która służy do wysyłania informacji o ofercie bieżących i przyszłych kursów pływania oraz inne informacje marketingowe. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby zadbać o ich bezpieczeństwo. 

- Mają Państwo prawo dostępu do treści danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody wyrażonej przed jej cofnięciem. Oświadczenie o cofnięciu zgody na przetwarzanie danych osobowych wymaga jego złożenia w formie pisemnej lub elektronicznej na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

- Podanie danych osobowych nie jest obowiązkowe, jednakże ich niepodanie spowoduje, że uczestnictwo w organizowanych przez nas kursach będzie niemożliwe.

-  Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uznają Państwo, iż przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy RODO.

- Dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania. Administrator nie zamierza przekazywać danych osobowych do innych odbiorców.

Dni wolne od zajęć

01.11.2019 (piątek - Wszystkich Świętych)

11.11.2019 (poniedziałek - Święto Niepodległości)

24.12.2019 – 01.01.2020 (zimowa przerwa świąteczna, Boże Narodzenie, Sylwester, Nowy Rok)

06.01.2020 (poniedziałek - Święto Trzech Króli, Objawienie Pańskie)

09.04 – 13.04.2020 (Wiosenna przerwa świąteczna, Wielkanoc)

01.05 – 03.05.2020 (piątek - Święto Pracy, sobota - Dzień Flagi RP, niedziela - Święto Konstytucji 3 Maja)

11.06.2020 (czwartek - Boże Ciało)

15.08.2020 (sobota - Wniebowzięcie Najświętszej Maryi Panny)