Wakacyjna Szkoła Pływania z Hardym Dzieciakiem

 

CHEŁMIEC: 9 zajęć 200 zł; rodzeństwo 190 zł od osoby

CHEŁMIEC oferta z dowozem: 9 zajęć 400 zł; rodzeństwo 390 zł od osoby (cena zawiera: lekcje, transport i wstęp na basen)

NOWY SĄCZ Hotel Beskid: 9 zajęć 290 zł; rodzeństwo 280 zł od osoby (cena zawiera: lekcje i wstęp na basen)

RYTRO Perła Południa: 9 zajęć 315 zł; rodzeństwo 297 zł os osoby (cena zawiera: lekcje i wstęp na basen)

 

* Płatność za kurs wakacyjny dokonuje się za całe wakacje "z góry" na początku lipca.
** Za nieobecność na lekcji nauki pływania nie przysługuje zwrot kosztów. Nieobecności uprzednio zgłoszone SMSem (do biura oraz kierowcy jeśli korzystają Państwo z usługi z dowozem) można odrobić wyłącznie w trakcie wakacji w grupach o tym samym poziomie zaawansowania i przedziale wiekowym pod warunkiem wolnych miejsc w busie lub poprzez samodzielne przywiezienie dziecka na zajęcia i po wcześniejszym uzgodnieniu terminu. 
*** Nieobecności należy zgłaszać wysyłając SMS najpóźniej w dniu zajęć do godziny 12:00. W przypadku niezastosowania się do tych zasad zajęcia przepadają bez możliwości ich odrobienia. 

 

 

Zmiany dotyczące zakupywania biletów wstępu na basen w czasie lekcji pływania

UWAGA!

Od czerwca uczniowie szkół pływackich będą wchodzić na basen za okazaniem KARNETU, który będzie można zakupić w kasie basenu, po okazaniu bloczka otrzymanego od szkoły pływania o uczęszczaniu na zajęcia. 

Karnet będzie 10-cio wejściowy. Jednorazowe wejście: 1h 40 min, cena bez zmian: 8,50 zł.

Karnet można wykorzystywać jedynie podczas zajęć pływania.

Jeśli w międzyczasie zrezygnują Państwo z zajęć pozostałe wejścia będzie można wykorzystać, gdyż karnet jest ważny pół roku od daty zakupu. 

Jeśli uczeń zapomni karnetu musi kupić jednorazowe wejście we własnym zakresie. 

Pierwszy karnet będzie wydawać Szkoła Pływania Hardy Dzieciak. Opłatę za pierwszy karnet należy przekazać wyłącznie GOTÓWKĄ właścicielom lub instruktorom szkoły pływania w podpisanej kopercie. 

Koszt: 95 zł (85 bilet wstępu + 10 zł kaucja za karnet).

 

 

Nowości na facebooku

RODO - obowiązek informacyjny

Szanowni klienci, 

Od 25 maja 2018 roku podstawą prawną przetwarzania danych osobowych znajdujących się w bazie osób korzystających z informacji marketingowych i handlowych jest art. 6 ust 1f  Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE zwanej "RODO".

RODO stanowi podstawę prawną do tego, aby chronić Państwa dane, ale również nakłada na nas nowe obowiązki informacyjne wobec wszystkich tych użytkowników, którzy korzystają u usług, jakie oferujemy. 

W związku z tym informujemy, że: 

- Administratorem Danych jest: Damian Borkowski, Tomasz Jasiurkowski, prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą Szkoła Pływania "HARDY DZIECIAK", NIP: 7343539363, ul. Bazielicha 3a, 33-340 Stary Sącz. 

- Szkoła Pływania HARDY DZIECIAK, przechowuje Państwa dane osobowe w bazie danych, która służy do wysyłania informacji o ofercie bieżących i przyszłych kursów pływania oraz inne informacje marketingowe. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby zadbać o ich bezpieczeństwo. 

- Mają Państwo prawo dostępu do treści danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody wyrażonej przed jej cofnięciem. Oświadczenie o cofnięciu zgody na przetwarzanie danych osobowych wymaga jego złożenia w formie pisemnej lub elektronicznej na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

- Podanie danych osobowych nie jest obowiązkowe, jednakże ich niepodanie spowoduje, że uczestnictwo w organizowanych przez nas kursach będzie niemożliwe.

-  Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uznają Państwo, iż przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy RODO.

- Dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania. Administrator nie zamierza przekazywać danych osobowych do innych odbiorców.

Dni wolne od zajęć

1.11.2018 (czwartek- Wszystkich Świętych)

24.12.2018 – 01.01.2019 (zimowa przerwa świąteczna, Boże Narodzenie, Sylwester, Nowy Rok)

18.04 – 22.04.2019 (Wiosenna przerwa świąteczna, Wielkanoc)

01.05 – 03.05.2019 (środa - Święto Pracy, czwartek - Dzień Flagi RP, piątek - Święto Konstytucji 3 Maja)

20.06.2019 (czwartek - Boże Ciało)

15.08.2019 (czwartek- Wniebowzięcie Najświętszej Maryi Panny)